Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mucha pije w samotności

Polecane posty

Gość gość

muszka ś wczoraj [22:16] Och jak słodko usmiech.gif Witaj księżniczko hejterko, jeśli czytasz usmiech.gif pohejtowalaś sobie już wystarczjąco mnie i innych? Tak tak, ja wiem o tych innych usmiech.gifusmiech.gif Zgłoś blednygosc wczoraj [22:18] mucho daj spokój co? co węszy? wszak mam większego Zgłoś muszka ś wczoraj [22:25] Błedny. Nie Twoja sprawa, nie wtrącaj się. Guzik wiesz o swojej "księżniczce" . Okażesz się następnym udzielnym rycerzem broniącym kolejnej biednej kobiety? A może dla odmiany powinieneś kiedyś wpaść, gdy jestem wyzywana przez m.in . Księżniczkę? Jeśli nie, to teraz weź nie wtrącaj się między kobiety. muszka ś wczoraj [22:51] Acha Błędny, guzik wiesz o tym, czy ja się mylę, czy nie ze swoimi osądami. Tak samo jak poznałeś tylko uprzejmą stronę jakiejś kobiety. Wy mężczyźni jesteście całkowicie naiwni i łatwowierni. Wystarczy wam posłodzić, przybrać niewinną postawę, dać wyraz fascynacji waszymi osobami i jecie kobietom z ręki. Można wami niestety manipulować do woli. I wiesz co? Niestety naiwnie wierzycie, że jak jakaś baba na forum się powdzięczy do was i pójdziecie z nią na kawę albo na bzyk i ona się cały czas uśmiecha i jest miła tzn, że nie zniżyłaby się do brzydkich zachowań względem innych. Jakie to naiwne i dziecinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka ś wczoraj Niestety tak jest. Jestem rozgoryczona kobietami, choć wiem, że jest mnóstwo fajnych babek, ale na pewno tutaj jest wiele właśnie takich. I są tu głównie mężczyźni pragnący takiej właśnie prostej adoracji ze strony kobiety. Jestem też rozgoryczona ułomnością , chamstwem i prostactwem mężczyzn. Kiedyś szczerze waszą płeć uwielbiałam i idealizowałam, ale jesteście głównie żałośni i obrzydliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka ś wczoraj Błędny nic o mnie nie wiesz. Natomiast ja wiem o was dużo. Okazuje się, że nie jesteście księciami z bajki, czy po prostu fajnymi ludźmi. Jesteście parszywymi gnojkami z k****ami i chamstwem za skórą. Bijecie, gwałcicie, a w Afryce to nawet obetniecie żonie ręce oskarżając o bezpłodność, podczas gdy to wy jesteście bezpłodni. News z dzisiaj. Popatrz jak pan nie wytrzymał ciśnienia i mu bańka z ego pękła. Zmaskarował żonę, twarz, obciął jej przedramiona maczetą, mimo, że wiedział, że to on nie może mieć dzieci. Tak wlasnie z wami jest. Wszystko wiecie najlepiej, nie jesteście gotowi nawet na zwykłą ripostę. A co to by się stało gdybyście nie potrafili zauważyć, że kobiety kręcą wami, jak chcą. Na wszystkie strony, niestety. Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co? Robisz sobie dobrze pod te wpisy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahahahahahahahahahahahahahahaha:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:Dbuhahahahahahahahahahahahaha:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tak. Widać że podniete masz niezłą. Jeden lubi homara, inny od rana przeżywa forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszka powinna zrobić sobie przerwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychiczne patolice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś wypije sobie na smutno niech nie wchodzi lepiej na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×