Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytajnick

Mycie penisa - czy codziennie to norma?

Polecane posty

Gość Pytajnick

Witam. Myję mojego nieodłącznego przyjaciela codziennie. Jak to wygląda u innych Panów? Może Panie też się wypowiedzą - jak to wygląda u ich partnerów? Używam mydła do higieny intymnej, ale czy codzienne mycie nie szkodzi w jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazmatka
moj facet myje peniska po kazdym siusianiu i wieczorem przy okazji kapieli i nie wyobrazam sobie zeby bylo inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajnick
założyłem ten topik gdyż dzisiaj w pracy pinformowano mnie że od przyszłego piątku kto inny będzie rozkładał draże w mojej Biedronce :o moje osiedle już huczy od plotek :o 😭 w moim mieście jestem skończony :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa razy na tydzien
zupelnie wystarczy. We wtorki i soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazmatka
jaka przesada? a jak najdzie ochota na sex oralny to jest czysty przynajmniej i nie obawiam sie ze mam do czynienia z jego sikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazmatka
moze poza domem to nie ale w domu zawsze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonia80
mnie tam nie przeszkadza gdy zrobi siku, bez problemu oral wchodzi w grę. To troche nudno macie, bo np po seansie 3 godzinnym w kinie zawsze chce sie siku , a w tamtejszej toalecie nie ma jak umyc siusiaka i ja tez nie mam gdzie sie umyc, a wracaja przewaznie zjezdzamy w jakas boczna ulice i robimy sobie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o przepraszam
no fakt, mycie po kazdym siku to juz lekka przesada:) Panie tez sie o ile wiem nie podmywaja po kazdym siusiu:) za to wystarczy uzyc papieru toaletowego:) ale obowiazkowo mycie penisa przy kazdym prysznicu!!! a wiec minimum raz dziennie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po siusianiu to oczywiście idiotyzm,ale po onance co w moim przypadku oznacza trzy razy dziennie pucuję swego niuniusia namydloną watką z różnymi pachnidłami.Często robię sobie okłady kwietne.a już normą jest gdy owijam go sobie elastycznym bandażykiem nasączonym soczkiem z pomarańczy.Odzczekuję 20min.po których jest jędrny silny i gotowy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważaj Golas
bo soczek z pomarańczy bardzo wysusza i pewnego razu twój fisiu może zniknąć po takim zabiegu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę koleś że raz dziennie to stanowcza za częst !! :-)))) :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golas a zrobilbys
mojej cipce taka maseczke z pomaranczy , a pozniej ja zlizał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ks. Okaziciel
Ja myje po każdym jedzeniu częściej niż ręce:) myję go trzymając łyżeczkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody chłopak
W jakim wieku powinno sie sciagac skurke z penisa,czy jest to zdrowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rentkaw22
mój maz smierdziel,,myje raz na tydzien i nie zartuje tylko serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubas 29
codziennie to norma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale to przeciez normalne
moj ex byl brudasem, dlugo sie z tym kryl ale razu pewnego sie wyglupiLISMY i rozpielam mu rozporek i poczulam FETOR!!!! jest juz moim bylym na szczescie, nie tylko z tego powodu :D moj obecny fecet w domu tez myje sie po kazdym sikaniu, ja zreszta podobnie, a pozadomem uzywam husteczek nawilzanych. U mnie to jest koniecznosc bo mam ta strefe jakas chyba bardzo delikatna- czesto lapalam infekcje jakies, zapalenie pecherza, mam uczulenie na lateks :D:D:D wiec lepiej na zimne dmuchac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek13
Ja tam myje sobie co 2 dni i nie czuję żadnych podejrzanych zapachów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brud ser i bakterie z prącia
"myslę że raz dziennie to za często" buahaha, fakt, co góra dwa razy w miesiącu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brud ser i bakterie z prącia
jak dziewczyna zrobi laske, to wyczyści xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabo
Kiedyś szukając jakiś udziwnień przeczytałem pewien opis gry erotycznej i tam dopisali: Każdy z partnerów powinien mieć dokładnie wymyte swoje intymności. Nie tylko raz przed zabawą, ale powinien je myć przynajmniej codziennie przez tydzień - jednokrotne umycie niewiele da. Niech mycie intymności wejdzie wam w nawyk - róbcie to codziennie podczas kąpieli. Wtedy pozbędziecie się raz na zawsze nieprzyjemnych zapachów. Panowie ściągają napletek do końca, namydlają całego penisa po czym dokładnie wypłukują wszystkie mydliny pod słabym strumieniem. Panią chyba nie muszę tłumaczyć jak to robić, ale powiedzmy że w ramach przypomnienia coś wspomnę. Dokładnie myjemy okolice warg sromowych używamy do tego mydła do higieny intymnej (nie zwykłego! bo ma inne Ph). Podobnie jak nasi wspaniali chłopcy ściągamy napletek, tak tak my też to mamy :) Tym samy odsłaniamy żołądź łechtaczki i pod delikatnym strumieniem wody wypłukujemy wszystkie nieczystości. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego nie wiedziałam że trzeba odsłaniać zołedz łechtaczki żeby ja też myć.Czego to faceci nie wymyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabo
Nie wiem kto to pisał, ja nie jestem kobietą. Ale ten opis wygląda jak by pisała go kobieta, bo nie mówi żeby pucować żołądź łechtaczki tylko żeby go odsłonić i wypłukać delikatnym strumieniem wody... Chyba że to pisał facet w imieniu kobiety :P ale to już nie moje dochodzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsgsdg
raz dzienne to MINIMUM kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceto
Głupoty piszecie. Ja myję penisa raz na tydzień i uważam że to wystarczy. Poza tym wiele kobiet lubi ten specyficzny zapach i serek wydobywający się spod napletka. Moja kobieta mi mówi że lubi śniadania z takiego serka i ja jej wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×