Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naturysta z duzym sprzetem

nagość

Polecane posty

Gość naturysta z duzym sprzetem

ciekawi mnie jak to u was jest w rodzinie z nagoscia? 1 ile macie lat 2 rozmiar piersi 3 jaka c**eczka i jaka fryzurka 4 jaki kolor wloskow jaka gestosc 5 w jakim wieku zaczelyscie chodzic nago 6 bywacie na plazach naturystow jesli tak to gdzie 7 jaki rozmiar penisa ma wasz partner lub w przypadku panow jakie piersi rozmiar ma wasza partnerka i jaka c*pke 8 jak wypelnia to pan to rozmiar penisa kolor gestosc wlowkow 9 kto widuje was nago 10 gdzie bywacie nago w jakich miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********j chory psychicznie zboczeńcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.58 dlaczego nie posiadasz kultyry i wyzywasz od zboczencu.Brak kultury i tolerancji!Polki maja problem z falszywa nagoscia i obludna zaklamana!Np. U ginekologa calkiem obcego faceta sie nie wstydzicie,a maza podczas tego badania pochwy co jest dla was najblizsza Osoba sie krepujecie Ciemnogrod!Dzieci czy dzieci was sie wstydza nagosci Sredniowiecze!To samo podczas porodu meza sie wstudza szokkkkkk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie tez tak mysle. rodzimy sie nadzy wiec dlaczego nie mieli bysmy i pozniej wstydzic sie nagosci. ja osobiscie nie krempuje sie bywam na plażach naturystycznych, a i w domu nikt nikogo nie wstydzi bo i czemu mieli bysmy kryc sie. nagosc w rodzinie jest aseksualna nie ma jakis tam podtekstów jest ot tak po prostu. milo bylo by ktos po odpowiadal na te moje pytanka oraz opisujcie swoje doswiadczenia z tym zwiazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak macie racje z ta zaklamana nagoscia wstydzic sie najblizszych w rodzinie.Gdy bedziemy w pampersach na starosc wtedy sie nie krepujecie zdewocenie polakow w kwastii nagosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×