Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najbardziej skrywane fantazje

Polecane posty

Gość gość

jakie macie fantazje? czego chcieli byście spróbować a się boicie? Ja sexu 2m+k. jestem m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od heroiny się umiera:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks z młodą, ładną Murzynką. Egzotyka zawsze mnie kręciła, a czarnoskóre to szczyt egzotyczności, są zupełnie inne niż białe kobiety. Tak po prostu z ciekawości, dla doświadczenia, porównania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2m+k super zabawa. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje fantazje spełnią się dziś wieczorem. W kieszeni mam majteczki mojej kochanej które zdjęła przed chwilą i dała mi jako zaliczkę. Pokazała też że ma w torebce wibrator. Będzie ponoć fantem który ma u mnie wykupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
często fantazjowałam o opalaniu toples na zwykłej plaży. Mąż zauważył moje zainteresowanie tego typu fotkami i tematami. Nic nie zapowiadał ale na weekend zabrał mnie nad morze do niewielkiej miejscowości. Do opalania pleców rozpiął mi stanik. Tak zwykle robiłam, ale zostawiałam żeby piersi były w miseczkach. Tym razem lekko mnie uniósł, zabrał i demonstracyjnie schował stanik do torby. Nic nie powiedziałam, zamknęłam oczy i dalej opalałam plecy. Trochę mnie cykor obleciał, przyciągnęłam ręce do tułowia żeby jednak schować owal piersi. Przy oliwkowaniu pleców rozsunął mi ręce. Przygotowywałam się mentalnie i rozluźniałam. Po jakiejś pół godzince wziął mnie za rękę, podniósł i po prostu poprowadził do wody. W ten sposób spełniła się moja fantazja i było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wylizac tyleczek facetowi w wieku 22-25 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym sie chcial przespac z facetem, ale boje sie ze jakby przyszlo co do czego to bym jednak nie dal rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie wytrzmal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajarac blanta na księżycu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycata mężatka
Podnieca mnie seks w miejscach publicznych i chciałabym sprobowac ale boje sie zaryzykować. Oczywiscie zdarzało sie juz seks na łonie natury, w lesie w aucie i na aucie, czy jakaś palcoweczka w kinie ale chodzi mi o to zeby obcy ludzie patrzyli. Marzy mi sie na przykład w parku w dzien, ludzie zatrzymywaliby sie, patrzyli jak mnie małżonek ***** ostro od tyłu i spuszcza na plecy albo ja bym go ujezdzala wieczorem na plazy i widziałabym jak innym facetom stają k***sy. Niestety w zyciu sie na to nie zdecyduje, zwłaszcza dlatego ze po prostu mogłoby sie napatoczyc jakies dziecko ale lubie o tym pofantazjowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks z czarnoskórym, zawsze mnie to ciekawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks w obecności drugiej pary, też kochającej się. Bardzo mnie podniecają filmiki z takimi sytuacjami i wyobrażam sobie jakie to by było przeżycie patrzeć i jednocześnie z bliska pokazywać dokładnie całą swoją fizjologię seksu. Ale cóż na razie tylko pozostaje seks zaraz po powrocie z sauny, gdzie pozwalam sobie na swobodne pozy, zresztą namawiana wyraźnie przez męża. Mówi wtedy - niech zobaczą jaką masz cudowną szparkę, zobaczą i zazdroszczą bo jest tylko i wyłącznie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ochotę żeby przystojny brunet tak mmbie zerżnął żeby aż bolało, analnie też. Klapsy mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozorowany gwałt. Taki umówiony scenariusz, że napadam na kobietę. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam ostro ale dawno nikt pożądnie mnie nie przeleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodszy kochanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matuzalem0325 2016.04.26 ...fantazjuje czasem żeby się podniecić przy chłopaku ze robię to z chłopcem 12 letnim. Zdarzyło mi się coś ukraść. Zjeść gila, brać różne narkotyki.Myślę o zdradzie , i setkach fetyszy haha Boże jednak jestem nienormalny jak sobie coś podsumuje :) matuzalem0325 2016.04.26 ...miałem kontakty erotyczne z siostrą : o matuzalem0325 2016.05.02 Ooohoo ...jest ogromnie duzo takich tajemnic. Pózno stałem sie facetem bo wolałem chodzić na impry i do niprzytomności wlewać alko a jak mały byłem to waliłem kilka razy grusie z kuzynem . na basenie jak miałem około 9,10lat to ktoś mnie macał ...moji rodzice to patologia spałem u pijakow po imprezach ot Coś net wiesza to dokończe w innym terminie.. Ale moje życie to jedna wielka porażka..samobujcze próby qszczasy mózgu śpiączki....i tak sie zabije mam świat w nosie mieszkam w śródmieściu warszawa... lubie sie porobić i napić...żona menelka chleje dalej pozdrawiam wszystkich z patologii walcz.cdnurodzenia..niewiem kto co zemną robił.. Babcia i dziadek zawsze woleli koc jh ac starszego brata...ja byłem dla wszystkich,,glupi,nerwowe,suchy ciagle chory,niepotrzebny,niekochany,niepotrzebny,niechciany,gorszy ,wyzywany od szmatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×