Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malalaanananama

najbardziej wyuzdane/pikantne rzeczy jakie robiliscie ze swoimi partnerami ..

Polecane posty

Gość malalaanananama

i jest co powspominac... u mnie: kochanie sie z 10 razy pod rzad kochanie sie kiblu na uczelni wuruchanie w usta seks na zlewie na basenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malalaanananama
zapomniałam o najlepszym, kiedy wrócił z treningu z całą swoją drużyną i zrobili mi seans bukkake :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malalaanananama
hahhahaha nie poszywac sie;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota21
sex w clubie sex w parku sex w nocnym autobusie wyreżyserowany gwałt sex w przymierzalni bicie po twarzy bicie po pośladkach ciągnięcie za włosy spuszczanie się w same gardło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anal na plazy na wydmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globtroterka ja
1 w zyciu robiony lodzik 1 oficerowi na promie z włoch do grecji. Miałam 17 lat :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do    globtroterka ja
jak moglas :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globtroterka ja
wiem wiem.. mloda bylam i glupia, potem robilam test na hiv mimo iz sie mu przeleciec nie dalam. No ale w sumir radocha ze poderwalam 1 oficera bylam na statku w miescach niedostepnych dla podroznych facet byl wyjatkowo przystojny.. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajkanatwardo
sex w samochodzie w srodku zimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj było tego troche
sex w aucie, na łące, w parku, na plaży, w toalecie w clubie, na pralce, parapecie, stole... anal. laska z połykiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anal jest ble
jak kobiety moga na to pozwalac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to co napisalyscie jest najbardziej dla was wyuzdane, to ja chyba nic nie napisszę o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahaa
No ale problem w tym że to co kiedyś wydawało mi się wuuzdane to teraz wydaje mi się całkiem normalne:-D No ale nadal myśle że seks w domu chłopaka gdy jego rodzice byli za ścianą i nawet przez jedną chwile mnie nie widzieli... hmmm...czy to można uznać za wyuzdane??? Lub seks na kanapie gdy na ziemi spał a potem okazało się że wcale nie spał kolega:-D Generalnie mam dużo wpadek że sobie wypije i się potem niczym nie przejmuje ale na drugi dzień zawsze mi głupia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochałam się
ze swoim facetem na nocnym dyżurze w szpitalu na ostatnim piętrze i o mało nas nie przyłapano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anal jest mega wyuzdany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZABAWA OGÓRKIEM SZKLARNIOWYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznałam na czacie
faceta, umówiłam się z nim w hotelu (oboje nie wiedzieliśmy jak wyglądamy), zostawił mi otwarte drzwi do pokoju, a sam poszedł do barku na kawe, ja w tym czasie wzięłam prysznic, włożyłam sexy bielizne , przewiązałam oczy opaską i zadzwoniłam że już czekam, TO BYŁ NAJLEPSZY SEX W MOIM ŻYCIU. Jesteśmy ze sobą 3-ci rok, nadal jest cudownie jak wtedy za pierwszym razem w hotelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale latwe jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieżałuje21
hm.. w moim przypadku chyba najbardziej wyuzdaną historią był trójkąt z dwoma kumplami, po pijaku- w trakcie fajnie, a potem pozostał tylko niesmak i wycieczki do ginekologa, ze względu na pękniętą gumę :/ młoda i głupia byłam. A tak to- seks w wielu dziwnych miejscach- od plaży i parku zaczynając, przez samochody i imprezy na kiblach w klubach i pociągach kończąc.. Aj i dużo różnych dziwnych przygód z wieloma, nie zawsze odpowiednimi facetami... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nieżałuje21
a loda w toalecie robilas obcemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omlet
nie z moja partnerka ......ale najbardziej wyuzdane jak dla mnie ....w ta sobote w pracy (sami w biurze), robilismy kawe i nagle wyladowalismy blisko siebie, potem trzesace sie jej rece przy moim rozporku....lodzik do konca, z braku prezerwatyw minetka z palcami w obu dziurkach do orgazmu i anal, wrecz brutalny...wszystko okolo 30 min....a musialem jej pomoc sie podniesc, nogi z waty...a ja kubka nie moglem z kawa utrzymac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co dla niektorych wyuzdanie, dla innych norma- np kochanie sie z 10 razy pod rzad, czy "wyruchanie w usta" blow job z polykiem( jestem mistrzynia ;) czy anal, takze sex w miejscach publicznych czy z elementami bdsm( tego nie rozwine coby nie gorszyc tych dla ktorych wyuzdanie to np sex oralny) Sex w pociągu w toalecie, na tylnim siedzieniu w autobusie, w jeziorze- srodek dnia, na plazy, w lesie, parku na lawce, na placu zabaw poznym wieczorem, w kosciele ;P w toalecie na uczelni, w szpitalu- w toalacie i w pokoju, w windzie, w aucie, na aucie- na masce, w przymierzalni, na korytarzu w bloku, w biurze, cmentarzu hehe Tyle co na szybko mi sie przypomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu się spinacie
a my z moim facetem zrobiliśmy kiedyś tak pikantne leczo, że oczy paliły nas od łez i to jest dopiero pikanteria ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananannana
widze ze duzo podobych wypowiedzi i przezyc dla mnie tez: seks przymierzalnia miejsca publiczne ..za kazdym razem mega przezycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piepsze
jeden debil sie wyprozni ze swojej mega irytujacej fantazji...i po fajnym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anal to zboczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Połykam69
Miałam raz na imprezie bukakke. Ja jedna i 40 facetów. Niespodziewałam sie że nie będzia dziewczyn. To chyba było zaplanowane. Lekko upita zostałam włożona do wanny. Każdy podchodził na szybkiego loda i spust. Wyszłam cała w s*****e. Jednak nieżałuje. Chce to powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×