Odpowiedz na ten temat

najlepsze portale gdzie mozna znaleźć kochankę

• gość 2017.03.12 [14:30]
    zbiornik i ekstaza ... szukam zawsze "nieskomplikowanych" dziewczyn - kelnerek, fryzjerek, sprzedawczyń itp. Nie dlatego abym deprecjonował ale nieskomplikowane kobiety dobrze, i fajnie się bzykają i często osiągają fajne orgazmy bez problemu. A wysublimowane intelektualistki i bizneswomen to jakaś porażka. Jeśli już się chcą dobrze bzykać to muszą być porządnie pijane. Przez pewien czas im tak odpowiada a zanim zaczną myśleć poważnie to znikam i szukam nowe ... i tak jakoś na razie to działa...
  • gość 2017.03.20 [22:42]
    49 lat 170/85 tak naprawdę to szukam przyjaciółki do wspólnych fajnych spotkań (sex jak najbardziej) może jakiś rowerek lub bieganie w parku itp. Jestem w związku reszta na maila krzysztof29ks@interia .pl (Łódź).
  • gość 2017.03.21 [09:01]
    Nie zgodzę się ze stwierdzeniem że wysublimowane intelektualistki i bizneswomen trzeba upić żeby dobrze się bawić. Jestem jedną z takich kobiet i nie trzeba mi alkoholu żeby dobrze się bawić, wystarczy że jestem rozpalona pieszczotami i facet nie narzekaoczko.gif
  • gość 2017.03.21 [12:30]
    szukam kochanki z okolic stuttgartu
  • gość 2017.03.21 [12:49]
    Zwal se konika
  • X_RAY 2017.03.21 [23:11]
    Warszawa i okolice, 40l, wysportowany, zadbany i atrakcyjny. Szukam kochanki, nie mam czasu na zaloty, umizgi i gadanie o małżeństwie, bo żonę już mam tyle że zupełnie bez temperament, a do tego pracę i hobby które pochałaniają większość czasu. Potrzebuję kogoś na spotkania "ad hock", lub krótkie "służbowe" wyjazdy oczko.gif Kontak: x.press@wp.eu.
  • gość peak 2017.03.21 [23:26]
    X idź do burdelu chyba że masz ochotę na desperatke
    Ps trąci prostactwem, przykro mi za Ciebie a jestem facetem smutas.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych