Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość ćśog

Najmniejsze dzifki na ero 2016

Polecane posty

Gość gość ćśog

O małych dzifkach nie ma co gadać. Najlepiej zmieńmy temat na wstępie. Forum babskie, to może o facetach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ćśog
Lubię. Zwłaszcza jako strona czynna. Chciałabym kiedyś nagrać o tym film ze swojej perspektywy. Znaczy od góry. Film o tym jak mój sztuczny członek penetruje faceta. Co o tym myślisz? Mam sznsę na Oscara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ćśog
Czasem wcielam w życie. Jestem skłonna nawet zaryzykować, że każdy facet to lubi, tylko nie każdy miał okazję spotkać mnie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ćśog
Oczywiście, że nie. Delikwent musi przejść szereg testów. Mniejsza o to. Pogadajmy o Tobie. Lubisz anal, Bejbe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasha Vykhshtushny
Jasne, statystycznie znacznie więcej ludzi obchodzi się bez analu, niż bez jedzenia i bez picia. A w każdym razie obchodzą się dłużej, niż ci bez jedzenia i picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ćśog
Też mogę się obejść. ;) Może dlatego, że nie mam pojęcia co to orgazm analny. Pewnie to jakiś kolejny wymysł amerykańskich naukowców. Chociaż, inaczej jest już przy podwójnym wypełnieniu. :P Przyjemnie. No i świadomość oddawania się w taki sposób mężczyźnie, też bywa podniecająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ćśog
Jasne Sasha. Gorzej jak się człowiek naje, napije, to kombinuje co by tu jeszcze... Tak się rodzą wszystkie głupie pomysły o zamachach stanu, wzięciu ślubu, albo seksie analnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ćśog
No to został tylko zakon, AA. Może pić Cię nie oduczą, ale masz szansę na seks analny bez zobowiązań. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ćśog
Wiadomo, że Trybunał Konstytucyjny rzeczą jest kluczową. Każdy walczy jak umie. Jeden je, inny pije na umór, jeszcze inny masturbuje się strumieniem wody, a wszystko to w imię ideologi. Tylko nieliczni wychodzą na ulicę i mokną. Ja potrafię te trzy rzeczy robić prawie jednocześnie. Moknięcie idzie mi słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawiasem mówiąc nie rozumiem, czemu tak wielkiemu odsetkowi wyborców, tak bardzo podoba się wizja Polaków, jako najbardziej wydymanego narodu w Europie. Zwłaszcza, że uległość nigdy nie była naszą cnotą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ćśog
Oczywiście, że są poradniki. Wpisz: "pyszny chlebek". Działaj wg. instrukcji i najprostsza amunicja gotowa. Nabrałam się dwa tygodnie temu. Myślałam, że to się je. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ćśog
Dziwisz się? To rozejrzyj się po ludziach w autobusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ćśog
Nie mam zamiaru oszczędzać na seksie. Ma być lepiej a nie taniej. Serio wyjdzie nowa ustawa o prawie wodnym? Biedni urbaniści. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ćśog
Co u Jacka? Traci na objętości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ćśog
Skoro na sprawdzonych, to zdaję się na ustawodawcę. Mam nadzieję, że fundnie mi bilet do Ugandy w ramach bezpłatnego szkolenia. Lecisz ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ćśog
Bareja, Piotruniu. Zagrasz siebie. Zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ulubiona parka. jak ja was lubie czytac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ćśog
Lotem. Może drożej, dłużej, ale wspierając polską gospodarkę. Na kiedy możesz być gotowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sytuacja jest o tyle skomplikowana, że nawet nie mam karty stałego pobytu w Polsce. Rzadko ruszałem się z kraju i nigdy nie myślałem, że będzie mi potrzebna. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ćśog
Na wczoraj. Skoro zostałeś to znaczy, że wyższa instancja uznała za rokujesz. Jutro specjalny komornik do zadań specjalnych przyjdzie Cię ochrzcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×