Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dewe

nakładki na penisa, zdanie Kobiet

Polecane posty

Gość dewe

hejka, jesli chcialbym miec dluzszego penisa to czy jesli nalozylbym sobie extenderea nakladke to czy dziewczyna bedzie uważala takie cos za cos gorszego ?? Czy dziewczyny wola normalny rozmiar np. 15cm niz poweidzmy dłuzszego za to toche plastikowego :) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She26
Nie ma nic lepszego od naturalnego penisa, taka nakładka u faceta raczej by mnie rozśmieszyła, a nie podniecała... takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załóż zrób fote
i wyslij ją na forum niech wszystkie dziewczyny zobaczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziewczyny
ech Ivanka Ty lubisz takie rzeczy?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko na półce
w sex shop widziałem nic specjalnego taki kawał latexu czy jakiejś gumy beka z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dokładnie tak heh
i kolor niby naturalny ale .... a co tu duzo gadac wejdz na strone jakiegos sklepu i sama zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież chłopak mając coś takiego na sobie nie będzie miał żadnej frajdy z seksu. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta kobieta z programu twierdziła, ze tylko 1/3 pochwy jest unerwiona, więc nawet jeśli penis jest 9 - centymetrowy, to powinien wystarczyć. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewe
ale ja mowie ze mam w wzwodzie 15cm , nie stosuje nakładek żadnych na razie, tylko o tym myslalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewe
nie rozumie dlaczego mowisz o 13.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewe
potfornie jestem zmeczony wiec nie mam siły na zagadki ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztarda - to normalne, ze wiesz. :D Już się przyzwyczaiłam do tego, ze wszystko wiesz. ;)🌻 :D:D:D ja nie mam penisa, bo nie jestem chlopakiem. Ja mam takieg do dyspozycji. ;) Oszszsz Ty! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewe
arturo bardzo smieszne, przeciezz powiedzialem ze sie nad ttym zastanawiam ale ze nie nakladam sobie na niego nic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolego jeżeli ty uważasz, że czegoś Ci brakuje, a Twoja partnerka nie ma nic przeciwko...... to sobie to załóz choćby nawet dla żartu seks to nie jest coś co jest przykrym na powaznie obowiązkiem to także radość i śmiech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewe
ale ona twierdzi ze ten rozmiar jest dla niej wrecz wymarzony i ze woli takiego calkowicie naturalnego a ja nie wiem do konca czy ona to mowi tak na serio czy jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blurp
ja bym potrzebował takiej nakładki, ale żeby nakładać, trzeba mieć na co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnopiura
kiedys kupiłem nakładkę na penisa jak miałem troche brzuszek.Ale widziałem film o grubych facetach i lekarz powiedział co się stało że zrobił mi sie mniejszy i to prawda że witaj brzusiu ,zegnaj kusiu,więc się odchudziłem i mój drążek zaczął się odradzać i wraca do czasów kawalerskich.powiem szczerze,bo nie z jednego pieca chleb jadłem że dla kobiety odbycie stosunku to nie wymyslone przez producentów różne tam fiki miki ,ale odpowiednie podejscie ,czystosc,kultura,odpowiednie przygotowanie ,nie tylko fizyczne ale dialogowe rozmawiajac o sexe i czy kobieta jest wypoczęta i czy jest już gotowa aby w nią wejsc a zuwazymy to po jej zachowaniu i postępowaniu.a wszystkie te akcesoria to to samo co protezy zębowe i nigdy nie zastąpią orginalnego k---sa chociaż bedzie nie za duży,wystarczy aby dobrze stał i wiedział gdzie ma ten łepek wsadzic ,bo kobieta faktyczni najlepsze doznania ma w głębokosci około 4-5 cm pochwy i po 8-9 ruchach na tej głębokosci dajemy 2-3 wejscia głębokie i jest swietnie.To tyle na ekranie .a teraz do łóżeczka.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego to ludzie nie wymysla
a najlepiej zeby na nakladka miala twarz i mowila sprosne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lubę jak facet ma nakładkę na penisa ktora stymuluje dodatkowo moją pochwę :) ostatnio zamowiliśmy sobie te http://tnij.com/DjgeA i jej używamy niesamoita rozkosz nie do opisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama, reklama,reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz mialam seks chlopak na moje zyczenie mial przezemnie nalozona nakladke. Bylo dosc ostro i mialam dobra rzniecie mojej cipki.Ala woli miec w sobie czlonka chlopaka bez niczego czujac jak tryska ciepla sperma.A co do zwiekszenia doznan seksualnych to ja proponuje chopakiwi na krzesla przodem do siebie lub w pozycji zwanej ginekologiczna(chlopak widzi jak wyglada bo przy badaniach jest mojej cipki) podkurczone nogi wtedy tez wchodzi czlonek bardzo gleboko dobiajajac do samej macicy jest wspaniale :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkakaka
Nakładka na penisa http://filemona.pl/nakladki-na-penisa to fajny sposób żeby zwiększyć swoje doznania. Mój partner czasem taką zakłada i jest bardzo fajnie, jego penis staje się dużo większy, a ja mocniej wszystko odczuwam. Polecam wypróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×