Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nakładek

Nakładki wibrujące na penisa dureks?

Polecane posty

Gość nakładek

Kto ich używał? Jak się sprawdziły? Czy są jednokrotnego użytku? Jaka jest cena Napiszcie cos o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale smieszne to na gorze
sa jednorazowego uzytku. sama sie przymierzam z zamiarem kupna,a raczej moj maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakładek
na właśnie też sie zastanawiam nad zakupem. czekam na opinie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakładek
a cos więcej mogłabys napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam
nie polecam ! wyprobowalismy - ja mialam ciągłe ataki smiechu przez brzęczenie, dodatkowych przyjemności żadnych, mój chłopak również...wręcz przeciwnie - było dużo gorzej niż bez;/ może komuś to odpowiada, ale dla mnie cała magia i przyjemność z seksu znikneła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mi się tam podobałao...... w instrukcji jest napisane, że jest to jednorazowe i nie należy wkładać żadnych innych baterii, może Luse ma rację-szkoda że nie sprawdziłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się podobało - najfajniej jest w pozycjach, w których stymuluje łechtaczkę - naprawdę super ;) ta zabaweczka jest niby jednorazowa, ale starcza na Ok. 20 minut, więc jeżeli jest tylko dodatkiem, to może być użyta kilka razy Miłej zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjkr
a ile ona kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Makro
widziałam po 18 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzólka
Mnie się bardzo podobało( w połączeniu z żelem rozgrzewającym) Jak dla mnie miła odmiana:) I wcale nie musi być na 1 raz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65543
ja i moj facet mielielismy szczescie :D nasza nakladka dzialala ponad 2 h!!! z przerwami oczywiscie. juz kupuje nastepna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Msis
Nakładka wibracyjna durex to najlepsze rzecz jaka mogal sie nam przytrafić.Gdy mój chlopak ją zakłada jest mi o wiele lepiej i sex jest dużo przyjemniejszy.Duży plusa za ten wynalazek dla firmy durex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie nic fajnego ale to tylko moje zdanie. poza tym ku***ek wygląda w tym nieestetycznie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg. mnie nic specjalnego. Bynajmniej u Nas sie nie sprawdzila ta nakladeczka. Bez rewelacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm... to mój facet ma
chyba jakiegoś grubego! Pękło nam! Nie polecam! To kółeczko jest tak wąskie, że się "urwało". Lepiej wydać więcej i kupić w sex shopie coś extra, wielorazowego użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ve8kim
jak to dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest rewelacja za grosze, i starcza na kilka razy. najlepsza na jeźdźca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazkaaa
Nie polecam. W sumie znikoma przyjemnośc zdecydowanie lepszy jest język partnera. Z czystym sumieniem mowie ze nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzony
Badziewie... Moja dziewczyna po pierwszym razie z nakładką powiedziała, że jestem jej już niepotrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frtghyujiop
Żadna rewelacja. lepiej zainwestować w wibrator :) Kosztuje ok. 50- 60 zł a jest wielokrotnego użytku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankau
Wibrujące nakładki są ok dla osób początkujących, które jeszcze nie wiedzą jak partnerkę pobudzić łechtaczkowo przy pomocy własnych umiejętności. Nakładki wibrujące, to gadzet bardzo fajny i sprawiający wiele frajdy, zgadzam się jednak, że lepiej zakupić produkt wielorazowego użytku. Takie jednorazowe, to troszkę wyrzucanie kasy w błoto. My stosowaliśmy taką: żelowy królik, jest też żelowy miś, http://www.sex-shopy.com.pl/pierscienie-erekcyjne/191-pierscien-wibrujacy-jelly-bear-cockring.html polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love sex
zgadzam sie z niss-anka, dziewczyna dochodzi po kilku minutach. warto zainwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarombiasta partnerka doszła po kilku minutach polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta88
Mówicie , że najlepszy jest język partnera. OK. Ale co kiedy odbywacie zwykły stosunek? Przecież wtedy partner nie liże naszego rodzyneczka. A wiadomo, że duża ilość kobiet ma orgazm poprzez łechtaczkę, wtedy takie nakładki się super sprawdzają podrażniają łechtaczkę a dodatkowo podnieca nas penetracja przez partnera. Ja polecam takie nakładki bo po co się męczyć czy udawać, że jest fajnie i zawsze w każdej pozycji mamy te orgazmy jak tak nie jest. Po to wszystkie gadżety wymyślili żeby nam to życie seksualne ulepszyć. A nie od dziś wiadomo,że udany seks to szczęśliwy związek. Ja bardzo polecam te nakładki fajne są te wibrujące np:http://strefa-intymna.eu/masazery-masturbatory/154-marc-dorcel-power-clit.html warto zainwestować uwierzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×