Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nakryłam syna na madturbacji

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj przypadkiem nakryłam syna w lazience jak się masturbował... Byłam w szoku jak to zobaczyłam, wryło mnie w ziemię. Co innego się domyślać że to robi jak inni a co innego to zobaczyć. On tez sie speszyl i wystraszyl ale po chwili wziął go znowu do reki i dokończył na moich oczach...to był szok. Nic sobie nie robił że stoje i patrzę. Pół nocy nie spalam caly czas to widzac. Jemu nawet nie zmalał jak tam weszlam i go nakryłam tylko caly czas stał taki twardy. Nie wiem co o tym myśleć...moj syn sie spuścił na moich oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile on ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn ma 38, ja 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie prawik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma 21 ja mam 46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy poprzedni raz widziałaś członek męski we wzwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stulejarczyk
Chyba gdzieś to już czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraź sobie że widziałam... A Ty widzialas syna podczas masturbacji? To chyba nie jest codzienny widok. To bylo cos zaskakującego. Pewnie kazdy by chciał żebym napisała że rzucilam się na niego i mu sama dokonczylam I że bylo bosko a pozniej sie kochalismy. Tego tu chyba wszyscy oczekują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo jak nic, bo nie wyobrażam sobie starej baby ktora wchodzi do łazienki, kiedy ktoś tam jest. W pracy też tak ludziom włazisz do kibla bez upewnienia się że nikogo tam nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli on jest dwudziestolatkiem to raczej normalne, że się masturbuje. Chociaż dziwne, że nie przestal przy Tobie. Wychodzi na to że nie szanuje Cię albo już dochodzil i nie mógł się powstrzymac.ale mimo wszystko dziwne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaz jestem kobieta to nie chcialabym aby matka czy ojciec wlazili mi tak po prostu do lazienki,nawet jak siedze na wc czy kapie sie.Co to za buraczana kultura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drzwi były otwarte na osciez bo dopiero co wrocilam do domu. Chyba sie syn nie spodziewal że ktoś przyjdzie o tej porze. Przecież bym nie wchodziła jak zamknięte, szanuje prywatność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, stało się i już nie ma co przezywac tylko porozmawiac z nim, żeby nie robił tego w Twojej obecności. Faceci tak mają, że rozładowują napięcie seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety i mężczyzni od pokolen sie masturbuja a nie,że faceci tak mają.Jest to rozladowanie napięcia seksualnego,normalna fizjologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawy masz fetysz mlody :) naprawde ale popracuj nad literowkami i poziomem wypowiedzi bo jako prowo to nedza, chco gluptaki sie zlapaly popracuj, pomysl wtorny ale nie byl zly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Smof akurat jesteś ostatnią osobą która miałaby prawo wypominać gimbusom literówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie nie raz mial on taka fantazje i jak się przytrafilo to sie nie pochamowal i dokonczyl. Każdy miewa fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej wiesz, że jest zdrowy jak ma erekcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moglas mu o*******c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się, w końcu znajdzie sobie dziewczyne i ją będzie ****ał, może też u was w domu. Tylko wówczas możesz zostać babcią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fartuszysta
Mnie mama kiedyś nakryła jak sobie trzepałem ubrany w jej fartuch stylonowy. Pomogła mi ręką i pozwoliła trysnąć na swoje wielkie cyce. Odtąd często to powtarzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chamy weszły na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę z nim poruszała tego co się stało. Widocznie miał taką potrzebę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, uznaj tą sytuację za niebyłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej jak on trysnął na Twój widok, bo to oznacza, że go podniecasz i dlatego nie przestał, jak weszłaś. A to już byłoby zboczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moglasw mu dupsko wypiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslisz że mógł to zrobić bo go podniecam...nigdy nic takiego nie zauważyłam. To byłby problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, właśnie możesz go podniecać. Jesteś jeszcze młoda i pewnie zadbana, a jemu hormony buzują. Być może nie dostrzegałaś tego dotychczas bo przecież tego rzadko można się spdziewac, ale nigdy nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz dałaś mi do myślenia... Ciekawe jak spojrzy na mnie jak wróci do domu. Aż boję się pomyśleć. Jeśli coś zauważę to chyba bez rozmowy się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproponuj mu stosunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×