Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiniula1988

Nasze ukryte fantazje... - niech kazdy powie o swoich

Polecane posty

Gość kiniula1988

Moje to miedzy innymi: 1. dwa penisy w jednej dziurce - w cipce luz pupci 2. sex z trzema lub 4 facetami 3. miec chlopaka jako niewolnika - bic go rozkazywac 4. najgorsze chyba to gdyby chlopaka robil mi minetke a ja bym siusiuala :) pewnie dziwne. PYTANIE DO KOBIET JAKIE WY MACIE FANTAZJE PYTANIE DO CHLOPAKOW CZY SPELNILI BY TE NAWET NAJDZIWNIEJSZE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZochnaInneŁadneZajęte
Ja mam jedną fantazję, że jestem z facetem w miejscu bardzo publicznym a on sięga pod moją spódniczkę i mnie dotyka oraz wsuwa palce do środka. Nie mam na sobie majteczek, tylko pończoszki cieniutkie, a on siedzi obok od mojej prawej strony, nie na przeciwko i używa swojej prawej ręki. Nie może tego robić lewą ręką. Leworęczni w tej fantazji nie mogą brać udziału. Miejsce musi być zatłoczone i gwarne, duuuużo ludzi, konieczny orgazm na końcu, bez tego by się nie obyło. Jeśli facet by się nie postarał i zabrakłoby orgazmu, to bym wyszła i nie spotkała się z nim więcej, ale jeśli by mi dał orgazm, to mógłby liczyć na rewanżyk w tym samym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja? hmmm. ja przywiazana do lozka, a facet robi co chce. kajdanki i te sprawy... albo z dwoma mezczyznami w dwie dziurki naraz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja fantazja : jestem na basenie pływam sobie rozluzniona... dotykam moich gladkich nog..skacze do wody... i wychodze pod prysznci wczesniej niz reszta..... zdejmuje stroj i zaczynam sie myc ale nie tylko..dotykam się, masuje piersi... posladki.. delikatnie je rozszerzam.. i kątem oka widze ze ktos stoi za murkiem i patrzy na mnie.. nie odwracam sie zeby go nie speszyc... wiec ze on jest podniecony.. i chce go jeszcze bardziej podkrecic zaczynam bawic się sutkami..wszystko to robie bokiem do niego zeby widzial moje cialo i reakcje ale zeby go nei zobaczyc bo bym sie bala ze go wystrasze... mocno sciskampiersi.. kapie po nich woda.. wkladam sobie paluszek w cipeczke.. delikatnie poruszam ..potem wyciągam i oblizuje tak dlugo.. jeczac przy tym delikatnie.. to go doprowadza do szalu ze postanawia podejsc do mnie.. ja jednak nie odwracam sie do niego , wrecz przeciwnie wypinam sie tyleczkiem a on podchodzi i zaczyna piescic moja pupe.. tak bez slowa... wklada mi paluszek tak delikatnie ale zdecydowanie i pcha mocno.. wklada i wyciaga i potem takie koleczka zataczka jakby w srodku mojej cip*i ja sie opieram rekoma o sciane i mocno wypinam dupcie do góry on kleka i zaczyna mnie lizac.. po cipeczce.. bieze w usta cala moja lechtaczke i wargi i delikatnie miętosi..... tylko slychac moje pojękiwania i jego szybki oddech... jest bardzo czuły i delikatny.. caluje mnie w sam srodek cipe*czki gdy juz prawie osiagam orgazm on przestaje lizac... wstaje boje sie odwrocic bo nie wiem kim on jest... ale jest mi tak dobrze... nagle on chwyta mnnie mocno za biodra i czuje jak wpycha grubego penisa w moja ci*ke.. tam mocno i do konca.. az jęczę..tak glosno.. jest taki duzy ze wypelnia mnie po brzegi.. rusza szybko i mocno.. jest taki ogromny a ja wypinam pupcie jeszcze bardziej by czuc go glebiej i mowie tlyko \" zerznij mnie \" on mnie rznie mocno .. czuje sie cudownie .. potem troche zwalnia aby znowu po jakims czsie przyspieszyc..zawsze kiedy mysle ze zaraz exploduje orgazmem on zwalnia jakby dokladnei wiedzial co czuje... to mnie doprowadza do szalenstwa.. do ekstazy... az w koncu kiedy juz prawie chce go blagać o to zeby dal mi orgazm on to sam wyczua i piep*rzy mnie tak ze az wyję .. spuszcza mi sie do cipeczki.. czuje jak jego sperma splywa mi po nogach i miesza sie z woda z prysznica... czuje ciepły pocałunek na szyji i slowa \" jestes cudowna \" jestem tak wykonczona ze padam na kolana i ledwo oddycham... mam wrazenie jakby byla w innej przestrzeni.. po chwili odwracam sie ..ale jego juz niema a ja tak klecze i patrze na sperme ktora spływa do odpływu.. jestem w niebie no :) moze troche dluga ale taka wlasnie jest moja fantazja :) oczywiscie to tylko fantazja bo za nic w swiecie nie zdradzilabym mojego narzeczonego... pozdrawiam wszystkich z fantazją :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZochnaInneŁadneZajęte
O, jeszcze mam jedną fantazję. Z facetem na mchu. Ja sobie leżę na mchu, takim mięciutkim, gdzieś w lesie. To musi być dzień. Ja, on i posłanko z mchu. Koniecznie. Facet musi być całkiem nagi, ja w ubraniu. On się we mnie wbija w pozycji klasycznej. I tak się zabawiamy. No i musi to robić długo i sprawnie oraz mówić do mnie cały czas o tym jak bardzo pragnie mnie pieprzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak z Niemiec
Ola ale masz fajna fantazje.. opisalas to tak ze musialem sobie strzepac.. widac ze masz ciekawą osobowość erotyczną.. zazdroszcze twojemu narzeczonemu. I tylko sie nie obraz ze sobie strzepałem, to nie twoja wina, to ta fantazja jest ostra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assssssiaaaa
moja cicha od dawna juz fantazja to udzial w orgii. ja sama i okolo 10 np zolnierzy albo policjantow. "Pieprzyli" bym nie jeden po drugim na okraglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jest wlasnei ciekawe i zastanawiające ze kobiety maja takie dziwne fantazje ( nigdy ze swoim partnerem) zawsze z kims obcym a najlepiej z szeregiem facetow.. i w fantazjach sa brane siłą, pod pzymusem, zwiazywane, itp a w zyciu codziennymnigdy by sie na takie cos nie zgodziły.. na codzien bardziej podnieca namietnosc, pieszczoty ( mnie tylko to podnieca) a w fantazjach to zawsze jest ostro i z kilkoma facetami albo z nienzajomym :) powinien to jakis sexuolog zbadac czemu tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, ja bym chetnie takie brutalniejsze fantazje z moim facetem wyprobowala. tyle ze on albo mi nie wierzy albo za bardzo szanuje by je spelnic (chociaz nie powiem, czasami sie troche odwazy) :) Ola - faktycznie super fantazja, ide napastowac mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chiya milego napastowania :) moj narzeczony ma ostatnio fantazje zebym poszla z nim gdzies na zakupy do galerii w mini bez majtek i chce sie kochac ze mna w przymierzalni . :) ale nie wiem czy sie na to odwazę tzn aki numerek w przymierzalni brzmi interesująco ale nie chcialabym zeby ktos zobaczyl ze jestem bez majtek :) w koncu Paris Hilton to ja niejestem zeby sie obnazac :) ale wracajac do tej przymierzalni to fajnie by bylo na przyklad wejsc do jakiegos butiku z bielizna i wziac jakis zajebisty komplecik do przymierzalni a tam zeby moj narzeczony podarł go na mnie i kochal sie ze mna :) potem bysmy te strzepki bielizny polozyli na ladzie i zaplacili :) juz widze minę tej pani z tego butiku hahahah musze to wyprobowac chocby jutro :) ale narzeczonemu dopiero o tym powiem w przymierzalni , jak go tam wciagnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZochnaInneŁadneZajęte
Tutaj se lubię poczytać, można te txt-y wziąć za fantazje. http://www.sexoteric.com/blog/ To mój ulubiony blog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vferi
1.ja bym chciał zeby mnie kopnęła dziewczyna w jaja z zaskoczenia.Albo zlapala za nie i mocno ścicnęła w miejscu publicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maglalenkaa
Ja bym chciala marstubowac sie odkurzaczem ale jakos nie mam odwagi boje sie ze mi sie za bardzo przsssa. druga to sex z zonatym starszym mezczyzna lub z bardzo mlodym 15 letnim chlopakiem :) sex w przymierzalni to tez moja fantazja. najlepiej z jakims ekspedientem nie znajomym :) cudowne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vferi
no i by powtarzala ze jak sie na przyklad nie ustapie jej miejsca to mnie kopnie w jaja.Kreci mnie jak ktos straszy mnie uderzaniem po jajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka z krwi i kości
a ja mam taka fantazje zeby podczas jak facet mi minetke ja go obsikuje nie wiem czy to nie za mocne? ale to mnie kreci :) ale nie odwazylam sie powiedziec o tym jeszcze mojemu facetowi bo on taki pożądny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maglalenkaa
albo jeszcze sex z ksiedzem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usta jak malina
sez z ksiedzem tez :) kto wie co tam oni kryją pod tymi sutannami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuit
wiesz jak podniecic faceta ciekawa ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim wiem jak podniecic siebie :) a ze moje fantazje mam jakie mam no coz :) hehehehe mam jeszcze kilka innych fantazji ale to moze innym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniula1988
opowiedz nam ola prosimy :) napewno wszyscy mile poczytaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ale taka krotka fantazyja bo ide zaraz do sypialni :) tam dopiero beda sie działy fantazje :):):) mam ochote wynajac z moim mezczyzna jakis samochod z szoferem, musi byc duzy , wygodny ale miec jasne szyby ..za chwile powiem czemu :) oczywiscie szofer musi byc dyskretny ... chciałabym usiasc na tylnym siedzeniu wraz z moim facetem i poprostu ruszyc .. jechac jakas trasą i kochac sie na tylnym siedzeniu i zeby wszyscy przejezdzajacy ludzie gapili sie z zazdroscią na nasze wyczyny :) zeby sie przescigiwali, kazdy by chcialjechac tuz za nami i obserwowac.. a ja bym usiadla na moim facecie i go ujezdzała jak rumaka :) wyobrazcie sobie oczy tych ludzi na autostradzie jeszcze bysmy jechali tak wolno zeby inni mogli jechac blisko i sie przygaldac .. bysmy oczywiscie byli nadzy i robili to w roznych pozycjach jak tlyko pozwalalby na to samochod.. i tylko rece na szybach jak scena sexu z titanica :) ( haha moze to glupie ale takie rece na szybie mnie kreca ) to tez napewno kiedys wyprobuje tylko nie w kraju w ktorym mieszkam .. nikt nie moze mnie znac .. to taka szalona fantazja ale mozliwa do zrealizowania i jak sobie wyobraze to szalenstwo w trakcie jazdy i ludzi ktorzy na trasie gapia sie to mnie podnieca niesamowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuit
pierwsza mi sie duzo bardzie podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez :) ale ta pierwsza jest nie do zrealizowania a druga to jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy nikt inny nie ma fantazji? ejj no ludzie co jest z wami? wy tak zawsze tylko po bożemu po ciemku i pod kołderką? :) mi sie moze jakas fantazja przysni to opisze jutro :) dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet w obcym kraju ktos
mogłby zrobic wam zdjecie i puscic do neta... kręcące niezle ale niewykonalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam czasu na fantazje, co o jakiejś opowiem mojemu Partnerowi to po fantazji (przechodzi w rzeczywistość) :D :D :D . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewinna owieczko wiec super :) o to chodzi by nasze fantazje wcielac w zycie :) ja to uwielbiam... a co do tych zdjec ktore ktos moze zrobic to zawsze mozna załozyc perukę :) to tez kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenisistka21
ja mam taka fantazje : siedze sobie w przedziale pociągu. jestem sama. nie mam biletu i nagle wchodzi konduktor. taki duzy i umiesniony, czarny , opalony jest w koszulce opietej, czapeczce konduktorskiej i krotkich spodenkach. prosi o bilecik a ja mowie ze nie mama on mowi ze i tak odbierze sobie za przejazd i rzuca mnie na siedzenie , podnosi do gory sukienke i nawet nie sciaga mi majtek tlyko przesuwa je na bok zebym miala na wierzchu ci*ke i piep*zy mnie a penisa ma tak duzego i grubego jak armata chcialabym zeby taka historyjka mnie kiedys spotkała :) musze chyba czesciej pocigami jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfddf
musisz byc niezle rozepchana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody mężczyzna
Bardzo mi sie spodobały fantazje kiniuli 1988 i polki z krwi i kości. Dziewczny ja tez mam takie fantazje dotyczace siaknia na siebie. Chcialbym doswiadczyn siakania przez kobieta ale takze na kobiete w czasie wspolnej zabawy. Podnieca mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×