Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość naturysta...

Naturyzm- jakie macie nastawienie do tego ?

Polecane posty

Gość naturysta...

Bawie sie w to z moja dziewczyna dopiero od roku i naprawde musze przyznac ze BARDZO to lubie. Mieszkamy przy granicy czeskiej i dzieki temu mamy blisko do ich profesjonalnych obiektow dla naturystow, plaz, basenow. Tam to jest totalna codziennosc. Jezdzimy na plaze polozona kolo Ostrawy, blisko malej wioski - myslicie ze to tam jakakolwiek sensjacja ? NIC z tych rzeczy, jesli ktos robi obciach - to tylko Polacy. Czesi maja do tego super podejscie, profesjonalnie oznaczone plaze, cale obiekty dla takich ludzi, sauny itp itd. I to samo w Niemczech,Francji, Chorwacji (tam to w ogole mekka), Slowacji ... a w Polsce ... NIC. Naprawde czasem ten kraj mnie rozczarowuje, tacy zacofani jestesmy. A powiem wam ze to naprawde jest fantastyczne uczucie, plywac sobie nago, chodzic wsrod ludzi golutkich jak ty, czytac ksiazke na kocu, opalac sie :) Polecam goraco ! Tylko jesli ktos z was sprobuje - zachowajcie klase. Nie drzyjcie sie, nie gapcie za bardzo na kogos, po prostu luz i spokoj. PS: naturyzm to doskonala opcja dla tych ktorzy chca sie wyleczyc z kompleksow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam i ewa
polacy wstydzą się nagości nawet w takich miejscach sauny czy prysznice na basenach więć takie plaże dla przeciętnego polaka to coś dziwnego. Ale takie miejsce jest super wreście czujesz się wolny i swobodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotytm
ja tam jestem wieloletnia naturystka, bo mieszkam od kilku lat w grecji i wygrzewam na skalkach swoje nagie cialko........ gwarantuję, ze jezeli ktoś spróbuje, juz nigdy nie będzie chcial zalożyc stroju to tak jak uprawiać seks w kombinezonie oczywiście denerwuja mnie tzw. podglądacze, kórzy obserwuja z różnych względów, wtedy nie czuję sie j uż tak bardzo na luzie zresztą golizna to calkiem ludzka sprawa , nie ma co z tego robić afery a wiecie jak sie popęd wzmaga, kiedy wystawoiamy sie na sloneczko i slonko przyswieci na muszelkę??????polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filunia
ja bylam w tym roku na Krecie i " naturyzowalismy" sie z mezem :P na poczatku czulam sie niezrecznie ale pozniej bylo juz ok 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam i ewa
człowiek stał się niewolnikem ubrań więc gdy tylko miejsce i czas pozwala ściągam bielzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znać umiar...
Nie miałabym nic przeciwko gdyby ludzie znali pewien umiar. Będąc na wakacjach w Dziwnowie widziałam pewną parkę, która na plaży pełnej małych dzieci wyskoczyła bez ciuszków. Nie dość że byli nadzy, mieli widoczne na kilka metrów owłosienie łonowe-obrzydliwe!!!-trudno było go nie zauważyć. Weszli razem do wody po czym on na oczach tych małych dzieci dotykał jej "c" swoim "p"...dla maluchów była to niezła nauka biologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znać umiar------------> co jest dziwnego we włosach?Mieli się ogolić czy co? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co
dotykał jej czoła swoim palcem? a to świnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpierdolcie się od dzieci
Dziecko nie widzi w nagości nic zdrożnego, niestosownego i wstydliwego dopóki taka głupia matka nie zarazi go swoim chorym pruderyjnym światopoglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram.....
won od dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam i ewa
Tylko jak wytłumaczysz dziecku (3-6 lat) kiedy moze chodzic nago a kiedy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tych plażach są rodzice , dzieci i dziadkowie. Zamiast 80 proc. ubrań, zdejmują 100 proc. I też sie kąpią i opalają . Normalna plaża (moim zdaniem normalniejsza od tradycyjnych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlatanka
jezeli ktos ma ladne cialo to chetnie je pokazuje i nie ma sie co wstydzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlatanka
oj nie odbierzcie mnie zle ale watpie zeby ktos zakompleksiony chcial pokazywac swoje nagie cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mozecie mi podac jakies
namiary na plaze naturystyczne- naprawde a nie dla podgladaczy w polsce- najlepiej na mazurach lub nad morzem ewentualni. z gory dziekuje i pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golasek
jak miałem 15 lat z ciekawości wybrałem sie na plaze dla naturystów (zwyczajnie chciałem popatrzeć). Reakcja była naturalna dla młodego chłopaka, stanał. Dobrze ze miałem ręcznik to połozyłem sie i z daleka przygladałem kobietom. Oczywiście po chwili nie mogłem wytrzymać i delikatnie obciagnalem sobie. Pamietam bylo super chciałem isc na drugi dzien ale zaczeło padać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczenienaturysta...
Mam pytanie odnośnie plaży naturystów do osób które częściej w takich miejscach bywają. Raz byłem w takim miejscu w Grecji, chociaż dość mnie sytuacja krępowała. Wtedy nie miałem takiego problemu, ale obawiam się jak wygląda odbiór przez innych tego jeśli facet ma erekcję. Bo czasem zupełnie nie rusza mnie nagość wielu osób na około, a czasem "dopada" mnie to w zupełnie nieerotycznych sytuacjach. Czy jest to bardzo źle odbierane? Co zrobić w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam takie pytanie
mam duże wargi i to jest mój kompleks :-( czy na takich plażach dla naturystów jest dużo kobiet z farfoclami między nogami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Wychowałam się na plażach naturystycznych. Na tych klubowych jest ok, ludzie przychodzą całymi rodzinami i wszystko jest naturalne. Co do dużych warg - kobiety mają różne, ale na ogół nikt nie zwraca uwagi, co kobieta ma między nogami. Swoją drogą, też mam większe wargi i dopóki nie zawitałam na kafeterii nie wiedziałam, że dla kogoś to może być problem. W każdym razie ani dla mnie, ani dla moich partnerów to nigdy nie był. I życzę wszystkim takiego podejścia. Na plażach naturystycznych są normalne kobiety jedna mają większe wargi, inne cellulit, inne zmarszczki albo blizny po cesarce czy wyrostku. To samo dotyczy facetów. Tyle, że nikt się tym nie przejmuje, bo to plaża, a nie poprawione w photoshopie zdjęcia modelek z rozkładówek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a i e
najgorsi sa gapowicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem niektóre sfery naszego ciała są zbyt osobiste żeby pokazywać je innym no chyba z wyjątkiem najblizszej osoby. ale to tylko moje zdanie kazdy robi co chce i trzeba to zaakceptować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a i e
a fryzurka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozek50
Ja jak chodze na takie plaze to zawsze usiade sobie blisko jakiejs babeczki, pozniej zakrywam sie kocem i masturbuje polecam wszystkim odjazd na maxa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraźnie to masz dobrą,ja chodzę od kilku lat na plaże naturystów i jeszcze nie widziałem takiego oszołoma który by się onanizował na plaży.Jak na razie to same kulturalne i inteligentne osoby tam spotykam i nie ma takiego hałasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś Boże Ciało a naturystyka to grzech wobec ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie u nas są jakieś przyjemne miejsca do natury ? macie jakies sprawdzone plaże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakich rejonach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Ja powiem tak...Jeżeli widze nagą kobietą...to znaczy, że jest gotowa do rozmnażania...Kryję ją i po skończeniu idę dalej...i niech mnie sądzą ...Jej wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×