Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nauka jazdy

Polecane posty

Gość gość

W Holandii mozna za nauke jazdy placic seksem. Dobry pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linda

To jest fakt, ale trzeba spelnic dwa warunki. Po pierwsze, obie strony muszą mieć ukończone 18 lat i wyrazić na to zgodę. Z drugiej strony, sugestia zapłaty za lekcje jazdy z seksem musi pochodzić od instruktora nauki jazdy. W przeciwnym razie byłaby to prostytucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

Nie polecam, sama zdecydowałam się na takie opłaty za naukę jazdy i niestety nikt mnie nie raczył uprzedzić, że od tego urośnie mi brzuch. Po tym poszłam na egzamin i oblałam przez to, że nie mogłam się zmieścić do auta. Wczoraj podchodziłam drugi raz i znowu klapa, niezdane przez nieadekwatne do sytuacji użycie klaksonu. Smutne, ale prawdziwe😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Nie polecam, sama zdecydowałam się na takie opłaty za naukę jazdy i niestety nikt mnie nie raczył uprzedzić, że od tego urośnie mi brzuch. Po tym poszłam na egzamin i oblałam przez to, że nie mogłam się zmieścić do auta. Wczoraj podchodziłam drugi raz i znowu klapa, niezdane przez nieadekwatne do sytuacji użycie klaksonu. Smutne, ale prawdziwe😭

Nie przejmuj się. Byłam w podobnej sytuacji i sobie poradziłam, za trzecim razem zdałam. Musisz tylko założyć ciasny gorset, powinnaś wtedy bez problemu wsiąść. Druga sprawa to włączenie radia na maksymalną głośność, instruktor nie usłyszy piszczącego klaksonu przy każdym ostrzejszym hamowaniu. Głowa do góry, w końcu ci sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek

Jestem egzaminatorem od 15 lat i osobiście mialem raz taką sytuacje, że kobieta była właśnie po takim kursie. Ogólnie nieciekawa sprawa powiem wam, bo miała utrudnione zadanie. Musiała ruszać z trójki, bo jedynki i dwójki nie szło wrzucić z wiadomych przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jestem egzaminatorem od 15 lat i osobiście mialem raz taką sytuacje, że kobieta była właśnie po takim kursie. Ogólnie nieciekawa sprawa powiem wam, bo miała utrudnione zadanie. Musiała ruszać z trójki, bo jedynki i dwójki nie szło wrzucić z wiadomych przyczyn.

A miała gorset założony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina
 

Nie polecam, sama zdecydowałam się na takie opłaty za naukę jazdy i niestety nikt mnie nie raczył uprzedzić, że od tego urośnie mi brzuch. Po tym poszłam na egzamin i oblałam przez to, że nie mogłam się zmieścić do auta. Wczoraj podchodziłam drugi raz i znowu klapa, niezdane przez nieadekwatne do sytuacji użycie klaksonu. Smutne, ale prawdziwe😭

A o prezerwatywach nie słyszałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek

Nie wiem, nie pytałem, ale radio tak napieprzało, że prawie słuch straciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stud

Fajna sprawa u tych holendrow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×