Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mika Mimika

Niby się wstydzę ale zauważyłam że mnie to też podnieca

Polecane posty

Gość Mika Mimika

Podjęłam pracę w pewnym kompleksie ale nie zamierzam podawać żadnych więcej szczegółów. Nie chcę i nie mogę. W każdym razie tam przed każdorazowym wejściem do pomieszczenia gdzie pracuję konieczne jest poddanie się niejako dezynfekcji. A w zasadzie nie żadne niejako tylko dosłownie. Proces ten odbywa się całkowicie nago. Wszystko było dobrze dopóki całego tego zdezynfekowania dokonywała kobieta. Ale od pewnego czasu zastępuje ją facet, bo ona podobno choruje. Początkowo byłam w szoku - mam się rozebrać przed obcym chłopem? A jeszcze czego! W końcu jednak ustąpiłam bo to niby tak jak u lekarza - jak mi tłumaczono. Po jakimś czasie zauważyłam, że podnieca mnie, gdy tak staję przed nim naga. Wiem, to głupie. Równocześnie krępuję się lecz jakaś część mnie lubi, gdy on na mnie patrzy. Czy to normalne? I jeszcze jedno. Masturbowałam się wyobrażając sobie że on uprawia ze mną seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrasznyzboczuch
A masz jakieś foty nago też chętnie popatrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro było to podnietą do masturbacji to chyba dobrze.Tez bym tak chyba robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrasznyzboczuch
Chciałbym być tym facetem i dezynfekowac te wszystkie cipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika Mimika
A skąd! Absolutnie nie mój typ! Dlatego podwójnie się dziwię skąd u mnie taka podnieta w jego obecności. Na pewno nie chciałabym z nim uprawiać seksu w realu. Nie pozwoliłabym mu się nawet dotknąć. Ja naprawdę się wstydzę gdy muszę tak stać przed nim zupełnie bez niczego. Ale gdy się masturbowałam to wspominanie jak mnie oglądał ze wszystkich stron było z kolei bardzo przyjemne. Nic nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostym wytłumaczeniem jest to, że rozładowujesz pierwotny stres (pierwsze rozbieranie się przed nim) poprzez masturbację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic szczególnego bo fantazje to co innego niż życie prawdziwe i w fantazjach pozwalamy sobie na dużo więcej niż byśmy chciały w rzeczywistości i to co opisujesz to książkowy przykład takiej właśnie sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy jego to podnieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika Mimika
Nie wiem. W każdym razie nie wykazuje jakiegoś szczególnego zainteresowania. Po prostu robi swoje i już. Tam się za dużo zarabia żeby sobie pozwolić na jakieś wybryki. Jeden głupi wybryk i baj baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to gdzie ty pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dokładnie myślałaś jak się onanizowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj chociaz ile zarabiasz. tylechyba ci wolno co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może chodzi o badania nad jakimiś wirusami i bakteriami, że trzeba zachować tak mocne zasady BHP. Pewnie gdzieś w wojsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puść mu oczko lub coś w tym stylu ciekawe jak zareaguje chyba że to pedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika Mimika
Zero informacji nt. pracy. Poza tym ja nie jestem tam kimś szczególnym wiec i szczególnych kokosów nie zbijam ale w porównaniu do poprzednich prac to i tak niebo a ziemia. Natomiast co do fantazji podczas masturbacji to zwyczajnie - seks. Najpierw wyobraziłam sobie, że znów się rozebrałam a on zaczął wyczyniać dookoła mnie te swoje czary-mary. Tu dodam, że w fantazji się wstydziłam ale tym razem podniecało mnie to jakoś. Podniecało mnie, że on niejako mi rozkazuje a ja muszę słuchać i poddawać się nago wszystkim jego poleceniom. W końcu zaczął dobierać się do mnie i uprawiać seks, a mi nie wolno było się nawet odezwać. Co za głupia fantazja. A w życiu bym mu nie pozwoliła tak w realu! Nie ma szans!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w koncu duzo zarabiasz czy malo? raz piszesz duzo potem ze nie zbijasz kokosow zdecyduj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toron
Laboratorium bakteriologiczne. Wątpię by pracowała dla wojska u nas został już tylko grom i NSR a im daleko do takich badań. Prędzej jakiś zachodni koncern farmaceutyczny z oddziałem w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem też dopisać, że jak nie w wojsku, to może gdzieś w jakiejś firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z was debile dziewczyna opowiada o swoich famtazjach a wy pytacie ile zarabia znajdcie jakieś forum o zarobkach napewno jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika Mimika
"to w koncu duzo zarabiasz czy malo?" W porównaniu do dotychczasowych śmieciówek to bardzo dużo. Ale w porównaniu do tzw. prezesów to chyba życia mi zbraknie, by zamieszkać w ich dzielnicy willowej i mieć basen pod oknem. Koniec tego tematu. Wracam do fantazji. Zrozumiałabym jeszcze gdyby jaki pisze ktoś powyżej masturbacja i tamta fantazja była odreagowaniem stresu. Problem polega na tym, że ja to podniecenie zaczynam odczuwać teraz już nawet w realu. Stoję przed nim rozebrana, mam świadomość, że on widzi mnie całą nagą i ta świadomość niekiedy wywołuje pieszczenie policzków (takie mam wrażenie, choć nie wiem czy się czerwienię naprawdę, czy to tylko złudzenie) a jednak po całej tej dezynfekcji z zaskoczeniem czasami odkrywam fakt bycia wilgotną w środku. Kompletnie nie umiem wytłumaczyć tego paradoksu. Przyszła mi do głowy absurdalna myśl, że on tymi swoimi psiukadełkami może specjalnie rozpyla jakąś substancję pobudzającą? Przecież wcześniej w obecności kobiety nigdy nie miałam takich odczuć. Więc skąd się teraz te nagle wzięły? Z kosmosu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam jestes k***a debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kim jestes z wyksztalcenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toron
Rozpyla afrodyzjaki i dlatego masz chcicę nawet jak wcale nie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te fantazje i twoje podniecenie w realu w jego obecności to normalna rzecz nawet gdy on nie jest w twoim typie. Dla mnie taka sytuacja jest bardzo podniecająca gdy obcy mężczyzna patrzy na moją nagość tym bardziej gdy jest to taka niełóżkowa sytuacja. https://www.sexuarium.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronikaaa
Nie żadne afrodyzjaki tylko dziewczyna niechcący odkryła w sobie przyjemność płynącą z uległości bo ja też tak kiedyś miałam i pamiętam że fantazjowałam że jestem zmuszana do seksu i to mi sprawiało naprawdę przyjemność. Tak jak ja lubisz gdy facet dominuje gdy ma nad Tobą władzę a ty jesteś jak taka niewolnica której nie wolno się nawet odezwać bez pozwolenia i dlatego tak podziałała na Ciebie ta sytuacja i teraz gdy stajesz przed nim nago i wiesz że musisz słuchać jego poleceń to sprawia ci to przyjemność właśnie. Jesteś trochę masochistką a próbowałaś w seksie wiązania albo czegoś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika Mimika
" taka sytuacja jest bardzo podniecająca gdy obcy mężczyzna patrzy na moją nagość" No właśnie mnie to też podnieca i dlatego zastanawiałam się jak pogodzić to podniecenie z jednoczesnym wstydem. Bo ja się autentycznie krępuje, gdy on chodzi wokół mnie ubrany jak jakiś kosmonauta a ja nie mam na sobie absolutnie nic. x "lubisz gdy facet (...) ma nad Tobą władzę a ty jesteś jak taka niewolnica której nie wolno się nawet odezwać bez pozwolenia" Dokładnie taką miałam fantazję. Że on mi robił różne rzeczy a ja nie mogłam się nawet odezwać. Wyobrażałam sobie też seks oralny choć w rzeczywistości nigdy tego jeszcze nie próbowałam. Jak się dobrze zastanowić, to podniecało mnie nie tyle samo wzięcie członka do ust co konieczność wykonania polecenia. To może ja naprawdę jestem jakąś masochistką? x "a próbowałaś w seksie wiązania albo czegoś takiego?" Nie. Nigdy dotąd nawet nie pomyślałam o takich rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie probowalaś oralu? Panienko to ile ty masz właściwie lat? 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sterczacy
veronikaaa CB co podnieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronikaaa
Lubię być trochę przymuszana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sterczacy
czyli wolisz jak facet ci rozkazuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×