Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alkaaaaa____

nie bede sie juz z moim facetem kochala ....za kare!!!

Polecane posty

Gość alkaaaaa____

Otoz ponad pol roku temu zaczelam brac pigulki. Pozlam do lekarza prywatnego na badania, troche pieniedzy poszlo . Tabletki wzielma te z gornej polki bo sadze , ze antykoncepcja to powazna sprawa . Poniewaz moj facet byl bez kasy wtedy, sadzilam, ze moze np kiedys cos sie dolozy, sam tak mowil. Minelo ponad pol roku, ja mialam pojsc na badania kontrolne. Przerwalam branie tabletek poniewaz chcialm odpoczac troszke od nich, zreszta ostatnio bylam szpikowana antybiotykami w czasie dosyc powaznej chorobie. Poniewaz moj chlopak ma dojscie teraz aby zalatwic za darmo tabletki, prosilam go o to i on to mi obiecal. chcialam pojsc na badanie tylko a on obiecal cos sie dolozyc, np zalatwiajac mi te tabletki.Oczywiscie juz jest za pozno bo minal mi okres 2 dni temu a on obietnicy nie dotrzymal. Wkurzylam sie i postanowilam, ze nie bede juz brac zadnych tabletek i powiem mu przy najblizszej okazji, ze moglby cos pomoc.Juz 2 miesiace obiecuje. Niech idzie w cholere:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czasm stosuje takie kary :) troszke wstrzemięźliwości nikomu nie zaszkodzi tylko najczęściej sama ją koncze :) A propo chłopaka - rzeczywiście niekonsekwentny - jeżeli coś uzgodniliście powinien dotrzymac słowa, terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jaki mam profil
A Ty nie miałaś przyjemności z sexsu? Jeśli nie to dobry wybór. Jeśli tak to w szufladzie paczkę gumek trzymaj. Jest jescze szklanka wody zamiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka konewka
wyglada na to ze sama nie lubisz seksu?do zakonu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsww
TO PO CO CI TE TABLETKI JAK NIE BEDZIESZ SEKSU SUCZKO UPRAWIAC HEHEHE GłUPIE BABY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz głupiego...
faceta zostaw drania :) a może niech on zacznie brać tabletki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsww
jestem dojrzała ponad wiek i już urosły mi wąsy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne...
ty się z nim za kare kochać nie będziesz, a on przy najbliższej okazji przeleci jakąś panienkę, a potem Ty założysz topik pt "mój facet mnie zdradza" brak seksu to zły pomysł na karę, przynajmniej takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkaaaaa____
Nie znalazl, nie znalazl. Wiem to na pewno, bo nawet mojej lechtaczki znalezc nie moze. Zreszta teraz to juz nie wazne, bo poszlismy na kompromis i teraz pozwalam mu ladowac mnie tylko w odbyt, na co zreszta bez wahania sie zgodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaś
no to chuj mu w nos za karę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzelnia
Ale dlaczego ? Karanie za inne rzeczy brakiem seksu to faktycznie kiepski pomysł , ale w tym przypadku - ona nie będzie z nim sypiała , bo jest niezabezpieczona. Bo on zawiódł , proste. Skombinuje tabletki , to ona będzie brała i będzie znowu z nim mogła sypiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa-Liski
Nakop go pożądnie darmozjada jednego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkora
jak ja bralam kiedys tabletki antykoncepcyjne to mi sie wogole nie chcialo sexu,tez tak macie?nienawidze tych tabletek czulam sie wtedy jak z kamienia,teraz ich nie biore i mam ochote na sex co drugi dzien,tak jest super a przedtem wkurzalo mnie nawet jak mnie facet dotykal...brrr nigdy wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hauioshgoi-ona
no, tez tak mam tzn. o wiele mniejsza chec na seks gdy biore tabletki antykoncepcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hauioshgoi-ona
hihi, a swoja droga, to ja poszlam do publicznego osrodka zdrowia i kupuje normalne tabletki (sprawdzaja sie od roku z hakiem); przynajmniej nie gryzie mnie tak jak autorke tematu zbyt duzy wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.ssss
jestes troche niedojrzala.ile masz lat? jak 16 to rozumiem.ja mialam 20 jak zaczelam wspolzyc i sama od tej pory sobie kupuje tabletki,place za wizyty i uwazam ze to moja sprawa.Kiedy tabletek nie biore to moj meżczyzna kupuje gumki i on placi.Nie wymagam od niego placenia za antykoncepcje.On oczywiscie sie interesuje czy biore,dostaje okresu,dobrze sie czuje,przypilnuje zebym wziela.Jesli nie masz pieniedzy to musicie ustalic ze sie kosztami dzielicie i tyle.Jesli On nie chce placic-trudno ,Ty tez bedziesz cierpiala bo seks to przyjemnosc i nie wmowisz mi ze bedziesz go karala przez wieki.Poza tym ryzykujesz utrate zwiazku.WIec koszana albo dzidzius albo tablety i jeden ciuszek mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×