Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szzybki

nie wytrzymalem masazu.......

Polecane posty

Gość szzybki

zawsze chcialem isc na masaz erotyczny i w koncu poszedlem. masaz nuru nagim cialem , dziewczyna sliczna , chyba az za bardzo bo skonczylem sie w polowie masazu kiedy przesuwala sie muszelka po moim penisie. bylo mi troche wstyd, wczesniej mialem kilka trojkatow oraz czworokat wiec nie sadzilem ze skoncze jak nastolatek, mam ochote to powtorzyc ale teraz mam obawe ze znowu przytrafi mi sie falstart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na masażu erotycznym uprawia się seks??? Myslałam, że to tylko masaż jest i że panie sa w kusyc strojach, ale wtedy kontakt jej pochwy z twoim penisem byłby niemozliwy! to jest prostytucja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11gość
wszystko w porządku, też bywam na masażu ,ta sytuacja jest bardzo podniecająca,dlatego niewytrzymałe s ,ale oto chodzi dla masażystki ,ona do tego dąży.Co do gościa z 2;22,na masażu nie ma penetracji pochwy i orala ,przynajmniej tu gdzie ja uczęszczam ,reszta występuje, chociaż w tej chwili przyszła mi taka myśl ,czy masaż penisa reką ,? ,a penetracja ci/ki ?to też można nazwać masaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pewnie taki masaż to nie zdrada bo to masaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deviant
Oczywiście że zdrada. To jest to samo co burdel, sponsoring tyle że w innym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie wybieram prosze o kilak uwag jak sie zachowac itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11gość
wybierasz się na masaż to się wykąp , bądź na luzie ,miły i beztroski ,a będzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki masaz fajna sprawa. a to,ze doszedles to dobrze. Oto w tym chodzi. Gorzej by bylo jakbys nie doszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" mam ochote to powtorzyc ale teraz mam obawe ze znowu przytrafi mi sie falstart " x to zwal sobie solidnie chwilę przed i napewno tak szybko nie dojdziesz ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Te masaże odbywają się w jakiś konkretnych salonach czy raczej są to prywatne wizyty...? Ciekaw jestem czy w moim mieście coś takiego znajdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"taki masaz fajna sprawa. a to,ze doszedles to dobrze. Oto w tym chodzi. Gorzej by bylo jakbys nie doszedl." Z Problem nie, ze doszedł tylko kiedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Problem nie, ze doszedł tylko kiedy smiech.gif" Dziewczyna połechtała swoje ego tym,ze dobrze robote wykonała. Przeciez na finale masaż kończyć się nie musi. Może z nią porozmawiać albo poprosić o masaż pleców.Zresztą dla faceta nowe doznanie i mega przyjemność więc obie strony zadowolone. Fakt faktem może autor poczuł się "zmiękczony" swoim falstartem ale co to ma do rzeczy. Tu się nie ma czego wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:12 Autor czuje się pocieszony a ja tylko rozbawiona :) Masaż nuru jest ekstra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×