Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niewolnik rozkoszy.

Polecane posty

Gość gość

Møj mąż jest moim Niewolnikiem.Kiedy czegoś chcę czy się gniewa i chcę Go przeprosić to ja inicjuję z nim s**s w trakcie którego mówię, proszę,chcę.Zawsze osiągam wszystko,czasem daje mi coś ekstra. Jadzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekawa czy inne/i też mają mężów niewolników.Ja s**em robię z nim co tylko zechcę,czuję się spełniona bo nie mam jakichkolwiek problemów w związku,jestem mega szczęśliwą.autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo ja tak mam,pierwszym razem, kiedy żona z pracy wróciła nie o 17 a dopiero około 23.Byłem zły na Nią i się nie odzywałem ale w łóżku doprowadziła do se*su i wtedy podnieciła mnie tyle że powiedziałem Jej że obojętnie co by zrobiła to przyrzekam że Jej wybaczę.Trochę się wahadła i targowała aż w końcu wyznała prawdę.Spotkała dawnego chłopaka który zaprosił Ją na kawę..do domu.Nie chciała się przyznać co robili ale wtedy gorąco i z wielkim oddaniem mi zaczęła pokazywać swoje pożądanie w trakcie którego przysiągłem że nic się nie zmieni między nami jeśli powie prawdę nawet majczarniejszą.Swoją aktywnością doprowadziła mnie do takiego stanu że byłem w stanie przyjąć każde Jej wyznanie.Przyznała że się kochała z nim ibardzo mnie prosi abym się nie gniewał a kiedy przyrzekłem to poprosiła abym pozwolił Jej na jeszcze trochę zapomnienia.Było to tak podniecające i szczerze gorące że pozwoliłem pod warunkiem że zawsze kiedy mnie zdradzi to mi wszystko opowie w łóżku tak jak teraz.Podziękowanie trwało do białego rana i tak mam do teraz...jestem niewolnikiem gorącej żonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kiedy chce coś szczególnego to po domu chodzi nago,wtedy wiem że będzie orgia z żądaniem czegoś. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak czegos chce to poprostu ubieram sie seksownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to robię z miłości do niej,pozwalam na otwarty dom na tyle ile Ona zechce,aby sobie dogodziła i się dobrze bawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta powinna być szczęśliwą,nawet wtedy kiedy jest przytłoczona obowìązkami codzienności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic
Na mnie to nie działa, nie znoszę manipulacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na mnie to działa. Żona robi ze mną co chce i umie to robić. Nie jestem w stanie się jej oprzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż w tym złego jeśli przemyka się oko na ,,chwilkę szczęścia"Jeśli cała reszta w związku nie jest zachwiana a nawet przynosi korzyści ,no cóż.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście można "przymykać oko". Ciekawi mnie czy ona by była taka wyrozumiała. Ktoś przetestował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam żadnych tajemnic przed mężem jak coś zbroję to w gorącej oprawie nocą w łóżku zawsze mu to powiem, wszystko w ten sposób da się załatwić czy wyciszyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustami mu robię,prostatę podrażniam i mówię co chcę od niego,obiecuję że pozwolę by trysnął do ust,wszystko dostaję co zechcę,też w ten sposób dziękuję.MAM WSZYSTKO każdy seks konfiguracje też w jego obecności.Jest moim niewolnikiem! Jadzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćperkun
Hahaha najstarsza manipulacja świata.. tfuu a żeby wam cyganie do ryja nasrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz z autopsji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×