Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamka totalna ___

no Panowie wypowiedzcie się, proszę

Polecane posty

Gość załamka totalna ___

czy lubicie jak żona pierwsza zaczyna inicjować seks? właściwie u mnie zawsze było tak że mąż zaczynał , teraz jesteśmy troszkę pokłóceni /o bardzo błachą sprawę/ chce to zakończyć, rozmowa nie jest potrzebna bo poszło o pierdołę a cisza jest bardziej dla zasady czy myślicie że pogodzenie seksem jest dobre, czy mnie nie odepchnie? dodam że zycie seksualne mamy świetne, chodzi teraz o ten moment, jak sie pogodzic bo za długo to trwa? no więc co zacząć czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ,że tak.I proszę pokłóć się też ze mną ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szef szefów
Zaczynaj, zaczynaj, zaczynaj! jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłaś efekt będzie piorunujący. Nie poznasz swojego męża. Oczywiście na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna ___
właściwie to byłby pierwszy raz kiedy zaczęłabym , boję się że mnie odepchnie kłotnia to właściwie była wymiana zdań ale cisza w domu już parę dni, każdy uniós się dumą i nie chce pierwszy się odezwać zawsze to on pierwszy wyciągał rękę na zgodę i z jego inicjatywy był seks, możema dość ,może czeka na mój ruch ale boje się że może mnie odepchnąć, byłby do tego zdolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy jest zdolny ale jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedzieć.Więc do boju o przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak myśle
najwyższy czas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogif
hmmm, my się czasem godzimy przez seks ale to on inicjuje, gdybym spróbowała ja, odepchnąłby mnie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet tez prawie zawsze inicjuje sex ale uwielbia jak ja to robie i sie ciagle tego domaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogif
jeśli chcesz się pogodzić, wyciągnij pierwsza rękę do niego ;) zacznij od pogłaskania i obserwuj reakcję ja się kiedyś srodze zawiodłam na takim pomyśle ale każdy facet i każdy konflikt jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna ___
mój też lubiłby moją inicjatywę wiem bo czasem coś bąknął w tym temacie i z półsłowek na to wynika ale teraz po kłótni i cichych dniach boję się zacząć a chciałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogif
to rób to co byś chciała, przytul go, potem zacznij pieścić, jak pozwoli ci się dotknąć w tamtym miejscu, to już dobrze jak cię odtrąci, nie przejmuj się, no, ewentualnie możesz sobie pozwolić na płacz jeśli się nie wstydzisz i bardzo ci na nim zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna ___
chyba mnie przekonaliscie, tak zrobię on z tych co lubi seks bardzo więc mam nadzieję że będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś jeszcze się wypowie
bo mam podobny dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że cię nie odepchnie - chyba wszyscy faceci to lubią, powiem więcej: pewnie on tylko na to czeka :). A więc do dzieła - będzie fajnie ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×