Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewuszeczka19

Noc nago, dzien nago - czyli wszyscy zrzucamy ciuchy!

Polecane posty

Gość dziewuszeczka19

Wpadlam moi kochani kafeterianie na troche szalony pomysl chodzenia bez ciuchow! Na poczatek cos w wersji light czy noc nago. Szczegolnie dla osob ktore w pokoju spia same. Zamiast ciasnych biustonoszy, majtek i pizam spimy w stroju Adamy i Ewy! Nawet nie wiecie jak przyjemne i podniecajace jest ocieranie sie wolnymi piersiami, sutkami, cipeczkami i peniskami( w wersji meskiej:P) o posciel. Wolosc i swoboda:D To na poczatek. Pisac kto chetny na taka akcje uwolnienia ciala:P I jutro rano czekam na opowiesci jak bylo:P I kolejne pomysly jak uwolnic swoje cialo w dzien:P Pozdro dla wszystkich wyluzowanych osob:P Piszcie jeszcze swoje wiek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można...
spać w staniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszeczka19
Sorki za literowke.Oczywiscie chodzilo mi o Adama:P A temu biednemu zawstydzonemu fsdfds podziekujemy - dorosnij do pewnych spraw dziecino, a potem odwiedzaj forum erotyczne i mow kogo ci zal. To jak --> jest ktos chetny?? Fajnie byloby wiedziec ile nas spi nago:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszeczka19
A po co mam oszukiwac?;P Ja czy ktokolwiek inny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszeczka19
Chce tu walczyc z kompleksami ludzkimi - takimi jan np. spanie i chodzenie zawsze w krepujacej bieliznie, sex w pizamie. Spanie nago to pierwszy krok do przekonania sie jak przyjemnie jest czasem uwolnic sie z odziezy i "pobyc ze soba" A fajnie jest wiedziec ze jeszcez ktos robi to samo co Ty. Takze komentarze w stylu ze robie to dla wlasnego lansu sa nie na miejscu, nikt mnie tu nie zna, jestem anonimowa. Dalam haslo i mam nadzieje ze ktos sie przylaczy do mojego pomyslu. Nie to trudno. Ale moge tu pisac co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rompe...xD
JA spalam nago i to bylo swietne!!! bardzo sie podniecilam i masturbacje zaliczylam... Super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszeczka19
Ale nie trzeba nago wychodzic na dwor tylko pod kolderka. Gwarantuje ze bedzie Ci bardzo cieplutko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola hola hola
No to poka dziewuszeczka19 co tam masz pod tym ubrankiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszeczka19
Rompe wiec licze ze dzis tez bedziesz spac nago:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszeczka19
A dlaczego mam pokazywac na forum? Ja mowie o spaniu nago a nie o pokazywaniu zdjec tutaj. Ajron-san to wolisz jak mu jest ciasno w majtkach? Okrutny jestes:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gniotek
glupi temat ;/ ja non stop chodze nago! spanie nago to norma. przylaze do domu i sie rozbieram do rosolu i tak sobie laze. moj partner tak samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszeczka19
nienia super! Podziel sie doswiadczeniem jak jest wtedy przyjemnie, zeby wszystkie zakompleksione osoby wiedzialy ze to nic zlego! Wszyscy ktorzy spia nago niech opisza swoje uczucia:P I powiedzcie jeszcze ile macie lat. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi jest zimno na golasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola hola hola
Dziewuszeczka masz kompleksy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non-stop
to by było, gdybyś latał z fiutem po ulicach dwa pedały biegające po mieszkaniu nago ... bełt :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gniotek
non stop - w sensie we własnym mieszkaniu... taaa myślę ze byłabym zajebistym pedałem, w końcu uwielbiam mężczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola hola hola
Ale te ' uczucia' to do kogo jak śpie nago sam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszeczka19
No niech bedzie opiszcie swoje odczucia:P Prawiczek i kropka nie kombinuj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola hola hola
Byłoby co opisywać po nocy nago z Tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszeczka19
Ja na szczescie mam warunki. Spie sama ale po za tym mam dzis wolna chate na noc:D Tak wiec ciuchy zostaja obok lozka obowiazkowo. Nigdy nie spalam nago calej nocy bo balam sie ze mi ktos wejdzie i bylby zonk:/ Ale wiem jak jest cudownie bo kilka razy sciaglam ciuchy kladac sie spac. Potem niesttey sie ubieralam:P Az sie nocy doczekac nie moge:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola hola hola
Poza tym trzeba uważać na komary bo już się budzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszeczka19
Mi jest zal ciebie f... cos tam. Mowilam dorosnij, a potem wypowiadaj sie na tematy, w ktorych pisza dorosli ludzie. Az sie boje zapytac gdzie sie biedaku wychowales/as ze masz takie poglady. Nie wiesz nic na ten temat to prosze o zero odpowiedzi. Zegnamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×