Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jacek 81

Nocne Życia Męki i doznania

Polecane posty

zostaniesz jutro przeklety, wyklety i jeszcze bardziej ....no, po prostu wzbudzisz jeszcze wieksze powszechne oburzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam to w dalekim poważaniu,co kto i jak mną gardzi.....no oczywiscie są wyjatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jest taki , jaki zawsze chcialam miec, ale u Ciebie czuje sie dobrze:) Nie boisz sie i dlatego jestes jedyny taki:) Nie tylko dla mnie, oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo nie tylko ,ale zjawa jest jedna i trzeba ją pielęgnować.....a kogo kocham to inna sprawa,przeżyje jak zawsze a ty znikniesz do 2.30 jak zawsze....Ciezko Cie nie lubic to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luz....nie takie rzeczy sie przezyło....błyskaj mi dalej tylko konia zostaw bo rycerzy juz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To smakuj sie wniej,albo raczej w nim bo szumi tylko jego puls i jest bezbronny wobec Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak można....zmeczona jestes a dom jest Twoj,kiedy tylko zapragniesz,bez zwalczania insektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jaki problem?Pare ludzi,atmosfera,asortyment i lecisz....chyba,ze na uwiezi jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sentymentalna jesteś....nie jak zjawa chłodna i do wykorzystania nocą....fajnie ,ze nawet Zjawa ma dusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zleci ja w sierpniu dopiero,chce cos zrobic grubszego a ognisko,plaża itd. to pewnie w weekendy,nic specjalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×