Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość typ zrobiony

nowohuckie przezycia fazy

Polecane posty

Gość typ zrobiony

znow wrocilem z oddadolej bialej krainy i glowa rozj.. szmatlawiec opanowal umusl cialo i wszystko co mam znam i posiadam.. kolejny tydzien nowa huta szczur za szczurem w ukrytym miejscu i wyczowalny dyym znajomego zapachu .. moja nowa dziewczyna i jazda z jeb.. szmatlawcem... ciagle wyjazdy ,wedrowki...sniezna kraina i my pieprzacy bzdury i otwory a najbardziej jamke ustna...zajawa ,fantazja,szal,muza ,zboczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typ zrobiony
jestem tu nowy chcialbym popisac tu rozne histerie ups historie mojego szalonego z pozoru zwyklego zywota.. tak zaczyna sie ksiega zajawionego czlowieka zagubionego,znudzonego smutnego,po przejsciach,ktory niewie czasem co daleja ma mnustwo znajomych i kilka kobiet kolo siebie i niewie ktora lepsza ktora znow nie w****** i zostawi po zabawach ..wycofa sie pobawi i kopnie w dupsko jak tamte z innych lat.....niewiem od ii czego zaczac...no nie od urodzenia przecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typ zrobiony
ahh jako ze nowy to wypada sie przedstawic pewnie sa tematy ale wole u siebie. witam serdecznie wszystkich jesli ktos dojzy te wspoomnienia..niepatrze na ortografie bo jestem slabo edukowamy pozatym zapomnialem z podstawowej szkoly mnustwo rzeczy i pisze z tabletu tu sie jebi..e cos cochwile.. piszac tu swoje syreszczenia przepisujac z ksiazek fikcyjne okucie z ksiegi zrobionego z czegos tam i wkoncu na polski...to bardzo zalezy na dyskrecji jednak nieda sie uniknac rozpoznania mimo zmienionych podstaw historiij**aki brzydala bidula...tlumaczenie na andielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typ zrobiony
ahh jako ze nowy to wypada sie przedstawic pewnie sa tematy ale wole u siebie. witam serdecznie wszystkich jesli ktos dojzy te wspoomnienia..niepatrze na ortografie bo jestem slabo edukowamy pozatym zapomnialem z podstawowej szkoly mnustwo rzeczy i pisze z tabletu tu sie jebi..e cos cochwile.. piszac tu swoje syreszczenia przepisujac z ksiazek fikcyjne okucie z ksiegi zrobionego z czegos tam i wkoncu na polski...to bardzo zalezy na dyskrecji jednak nieda sie uniknac rozpoznania mimo zmienionych podstaw historiij**aki brzydala bidula...tlumaczenie na andielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowohuckie bohomazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typ zrobiony
No pisze kolejne..cos sie zjeb... Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typ zrobiony
Wiruje k*****.wszystko... jak to sie przenosi dla yy dla doroslych ten moj marny temat wspomnianyy no da sie przeniesc ? Pliss o popispomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typ zrobiony
Stara nauczycielka Szczury i krysi krysia poszla a z piwnicy ta wychodzi sper.. Wyciera i sie usmiecha a ja na wymioty..lalem w jej jape.. Dwadziescia chyba lat temu.. szkpda juz gadac.. Porobiony swetr sam na ciele wisi.. Poprawiam rozporek usmiechajac sie wykrecony palac szluga...ta morda uuhahana opcina jak komornik szafe..eh ide pochodzic dzis moja druga baba wraca z ..nono wraca z wysokiego miasta.. Znow ze chudy bedzie i ze chu.. I eee zganiam na raka odpalajac rakiete z jemiola i jeb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×