Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nowy w mieście ma małego pikusia

Polecane posty

Ale uniosę na nim wiadro wody. :) x Tobie to chyba nigdy nie znudzą się te nędzne prowokacje. Rozumiem że za punkt honoru wybrałaś sobie przepędzenie mnie z tego forume, ale błagam cię nie takimi metodami. :O 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce cie przepędzać pedofilku, lubie cie gnębić pysiaku :-D 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za krótka jesteś by mnie tu gnębić, ale dziękuję za uwagę, ale radzę ci zmień styl napadów na ludzi, bo ten, który reprezentujesz, trąci rynsztokiem. Proszę cię zadbaj o siebie zanim zaczną cię patykiem dotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noweusz, od lutego 2015 jestes gnębiony jak nie wiem co. Petrov zrobil ci z doopy wiatrak, prz okazji topiąc twoich funfli jak Slowianka, Smof, Matu, Żmij czy Fridzioch. Jestes skonczony, a mnie jako starej trollicy twoje tonięcie tylko łechta ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj lepiej sobie chłopaka, którego zawiniesz sobie wokół palca , baw się dobrze. x Doczytałem ża "Agent" nick namaszczony przez samego Wilka, odczuwa pewien dyskomfort w pisaniu, bo pewna rezydentka, chyba za bardzo staruje przed orkiestrę Chce bić i ustawiać ludzi po swojemu. Śmiało, tylko niech robi sobie to na tematach w jakiś innych tematach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak trzymaj Nowy:)Nie daj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juken nie tylko Nowemu pociska, ty tez jestes na liście Petrova. zresztą od dawna bylo wiadome ze Petrov to Deka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jesteś hejtowany przez "petrowa" korpo-homosie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie żałosne pierdy które kafeterianie omijają szerokim łukiem to nie hejt:D to desperacka próba zwrócenia na siebie uwagi bardzo samotnej osoby. .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybyś tak olewał petrova cymbale, to nie zakładałbyś projektu polish mirova 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie udawaj że nie wiesz cymbale ze wsi :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie spędzam tu dużo czasu więc jeżeli ten projekt nie pisał dziś lub wczoraj to nie mam pojęcia o czym sapiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze wiesz o czym piszę debilku z korpo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
Ogromny nie jest, zresztą po co mi taki. Raz na jakiś czas zabłysnąć a w dni powszednie bujać się z fają do kolan. Dziękuję. x Najważniejsze, że dziewczyny nie wystraszył i nie został wyśmiany. Idealnie pasował do miejsc , w które przyszło mu zajrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo podszywy nabiją tyle postów co oryginały, że trzeba będzie tu wszystko niedługo barć na kobiecą intuicję. :D Gwiazdorku posiadasz takową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy     w     mieście
Szkoda tylko, że nigdy nawet przez chwilę nie był w stanie erekcji :-( Ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jak był sam coś z chłopaka było {śpiuoch] Teraz pisze spod pantofla, ale przynajmniej wygrał życie. :) Aż jestem ciekawy tych Jego tyrek w nowej osłonie. :) Jak na razie przyklaskuje pomarańczowym szczurom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tylko kryptogejem wyhejtowanym przez faceta Migoty z f23, żona ma chyba innego. Jedynie kafe daje mi pole do popisu Pietrku. Tu jestem ostry i mam mnóstwo męskich anusów, s rozumiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie gówno tam wiecie. Nowy ma pipke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to bywa kryptopedałku, jak zamiast żonki co nosiła cię na rękach,lizales na mailu piczę Vałki. Widac mądra kobieta,poszla po rozum do głowy i zostawiła palanta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałem ze będziesz się napinał jak gimbus pierwszego dnia w szkole. :-D Dlatego nie dodałem ze obecnie pomieszkuje u jednej zgrabnej kafeterianki ((((:classic_cool:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co kryptogeju? Mamy ci gratulować? Baba cie kopnęła w doopę i zostałeś na lodzie z alimentami na karku. Hehe ale osiągnięcie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zgrabna kafeterianka":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forume Observatore
Juken kręci móżyństwem suflując dezinformacje, a pomarańczowe ameby łykają każde kłamstewko jak pelikan żabę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×