Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

o co mu może chodzić?

Polecane posty

Gość gość

Poznałam pewnego faceta, 10 lat starszego ode mnie. Nie mamy żadnych wspólnych znajomych. Na pierwszej randce calowalismy się i mnie dotykał, całował w szyję. Na drugim spotkaniu juz bardziej mnie obmacywał, widać było że ma ochotę na seks, dotykał moich piersi, tyłka. Ja go odtrącałam. Gadaliśmy trochę o seksie, mówił że często ma ochotę (wiadomo facet w tym wieku i bez dziewczyny) czy to nie jest za szybko? Trochę się go boję, ale wydaje się to być dobry facet. Jak sprawdzić czy mu zależy na mnie czy tylko na seksie? Nie mam doświadczenia z facetami, jeden związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy się poznaliście? ile to trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam starszego i nawet jeszcze nie padło słowo seks..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znamy się od 17 maja, z tym że mieliśmy przerwę ponad miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznaliśmy się przez portal randkowy i pisaliśmy przez rok z długimi przerwami, on w tym czasie spotykał się z inną, tak mi powiedział. A pierwszy raz spotkaliśmy się jakoś dwa tyg temu i drugi raz wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem na seks za wczesnie ale reguły nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wydaję mi się że to jest za szybko. On mówił ze to dlatego że go tak bardzo pociągam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaż zwal mu ręką będziesz wiedziała czym dysponuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę iść z nim szybko do łóżka bo nie potrafię tak, poza tym bałabym się że mnie zostawi potem. Zawsze jak spotkałam jakiegoś chłopaka to oni by się tylko calowali, macali czy to jest normalne? Czy u innych też tak wyglądają początki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomoże ktoś? Jak mogę go sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź z nim do łóżka, jak zadzwoni na drugi dzień, to znaczy, że nie chodziło mu o seks. A tak serio to nie wiem co ci poradzić, facet się napalił, poznaliście się na portalu randkowym, więc bardzo możliwe, że jest jakimś erotomanem i tylko chce cię wykorzystać, seks na 3 spotkaniu to chyba nie będzie najlepszy pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była taka sytuacja jak gadaliśmy o seksie to ja mówię do niego chodźmy do tyłu (a samochodzie) i czy ma gumki a on potwierdził, a potem zaczelismy się śmiać. A więc był zabezpieczony chyba że każdy facet wozi gumki w aucie. Nie mam dużego doświadczenia z facetami, od 3 lat jestem wyposzczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×