Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nrm

obcisłe stroje, lycra, spandex...

Polecane posty

Gość nrm

Czy podnieca Was lycra, spandex - tego typu obcisłe i miłe w dotyku materiały ? Np. kobieta w mokrym stroju kąpielowym który przylega do ciała tak że jej piersi są ładnie wyeksponowane ? Pytanie zarówno do kobiet jak i mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojojojojkokok
Albo aero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia12
a ja i moj obecny uwielbiamy wlasnia taka gre wstepna - ja zakladam jednoczesciowy stroj plywacki zabudowany z zamkiem na plecach, on spodenki z lycry i sie smarujemy olejkiem bardzo podniecajaca zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten wyglada bardziej
kondradwroc widac az tak sie podnieciles/as ze krzyczysz :O i nie wklejajcie zdjec modelek z azji bo to pachnie bardziej pedofilia niz pokazaniem czegos normalnego -seksownego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian 77
Ta zdecydowanie tak lycra jest bardzo miła w dotyku sam osobiście zakupiłem sobie na allegro 3 kolory leginsów aby wygodnie chodzic po mieszkaniu a czasem pokazać się sąsiadce uwielbiam gdy jej wzrok spada na moj tyłeczek bądz kutasika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebastian 77
Dzis odważyłem sie ubrac wkombinezon z lycry i wyszedłem na klatke aby zaimponowac sasiadką było cudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian 69
Hej ja tez uwielbiam lycre i wszystko co obcisle. Często chodziłem w rajstopach mojej siostry;) a teraz sie zastanawiam gdzie moge zakupic taki kombinezon??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elastyczny
Bardzo podnieca. Sam opinam się takimi strojami. Robię w nich szoagaty, onanizuję sie. Lubię biegać po lesie w kombinezonie z lycry i rozciagać się przy napotkanych kobietach. Odlot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzech pychy
ale tak to właśnie grzeszysz i będziecie cierpieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spandek82
hejka. ja tez uwielbiam lycre. widze ze sporo tutaj takich. polecam spandex-party i spandexguys.com jakby ktos chcialb pogadac to zapraszam na maila spandek_82@yahoo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsLycra82
Witam wszystkich miłośników lycry. Bardzo lubię się tak ubierać a najbardziej lubię na Legginsy lub rajstopy założyć body najlepiej stringi, spacerować tak po lesie, jeździć na rowerze i chodzić po domu. Jest to boskie czuje się wtedy sobą. Szukam osób chętnych, pań i panów do spotykania się i organizowania takich Lycrowych imprez, spacerów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsLycra82
Jak ktoś na ochotę na kontakt to mój mail-Asd1982@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsLycra82
Moje zaproszenie nie jest skierowane do gejów i lesbijek. Z góry przepraszam takie osoby i nie chce żeby czuły się dyskryminowane, szanuje odmienność seksualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie....
Ja myślałem, że to o laski chodzi, a to faceci robią z siebie pajaców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsLycra82
Ja wiem czy pajaców, jak byśmy żyli w świecie gdzie wszyscy chodzą tylko w lajkrach to ktoś kto by się ubrał w dżinsy czy garnitur byłby za pajaca uważany. Wszystko zależy od nas tak naprawdę, jeśli nasz umysł jest na poziomie ludzi żyjących w 16 wieku to wszystko co odbiega od rzeczywistości w której zostaliśmy wychowani będzie dziwactwem. Pozdrawiam i zapraszam wszystkie lajkrowe laski na spacery po lesie, rower, imprezki-bez dragów-lajkrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soks
lubie sie spuszczac w spodenki zlajkry ktora kobieta to lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zentai
witajcie, rowniez lubie ubierac sie w ciuchy z lycry szczegolnie w kombinezony pozdrawiam wszystkich lycro-fanow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek10112@wp.pl
ja też bardzo lubię lycry i chętnie kogoś poznam z wawy. mój meil marek10112@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elastyczny
Musimy się spotkać, miłośnicy lycry i spandexu. ramirrez1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×