Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka podolka

Obrzezani są świetni!!!!

Polecane posty

Gość olka podolka

Mają takie śliczne ptaszki, czyściutkie i dłużej mogą... Nie chce już nigdy więcej nie obrzezanego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropupus
murzyna miałaś? brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowokacja! Iluz to w Polsce jest obrzezanych ? 1 na 100tys facetow? alez ich duzo ! a jak sie czyta ten portal to ma sie wrazenie ze tu sa sami obrzezani !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzanna 24latka
mariner Bardzo ciekawe te twoje statystyki z duupy wzięte. Miałam 5 facetów, z czego 2 obrzezanych. I nie były to zabawy na wakacjach, tylko Polacy. Więc nie wypowiadaj sie w temacie, o którym pojęcia nie masz. Co do seksu, to popieram- jest przyjemniejszy gdy mężczyzna jest obrzezany, ma to duze znaczenie w seksie oralnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izonicka25
ja tez chetnie bym sprobowala, ale jak dotad 3 partnerow - 3 nieobrzezanych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdfsdfgsdfgdf
murzyna moze nie ale predzej jakiegos moslima miala lub zyda ,bo ci sa obrzezani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rak to tez ryba
marzanna24 pewnie zydom dawala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiercik
o prosze kolejny pojedynek troli sie szykuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rak to tez ryba
Moja ręka już od dobrych paru lat służy tylko do podtrzymywania w czasie lania i utrzymywania higieny ptaszka, od przyjemności to już jest moja panna. ;) Za to ciebie to już nikt dotknąć nie chce za twoje przygody z pejsatymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzanna 24latka
Hahahah opowiadasz o swoich przygodach?? :) Jesteś głąbiszczem facet... CYTUJE : "Miałam 5 facetów, z czego 2 obrzezanych. I nie były to zabawy na wakacjach, tylko Polacy. " Tak więc podejrzewam, że obrzezanych facetów jest dużo- co nas kobiety tylko cieszy :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rak to tez ryba
Co nie zmienia faktu że i tak żaden facet cie już nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzanna 24latka
A chce i to nie jeden, tylko tacy jak ty nie mają żadnych szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rak to tez ryba
Jak wypijesz 0.5 litra to ci się może wydawać że każdy by cię chciał, ale na trzeźwo odradzam spoglądanie do lustra, w twoim wypadku może powodować napływ myśli samobójczych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzanna 24latka
Chcesz być zabawny, a jesteś żałosny. To że twoja kobieta to paszczur, nie oznacza że jestem do niej podobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvcdfg
ej czy moze mi ktos wytłumaczy pewną rzecz bo nie rozumiem, mówicie ze seks jest przyjemniejszy w jaki sposób skoro na zdrowym penisie skóra i tak sciaga sie za żołądź wiec główka jest odsłonieta rozumiem ze moze byc tak ze dłuzej moze no ale jak to jest z tą przyjemnością mówicie ze loda lepiej robic no nie chce mi sie wierzyc ze nawet obrzezany penis nie będzie walił moczem po całym dniu i kilku razach szczania pomijam już fakt ze koleś który obrzeza sie będąc w pełni śiwdomym tego musi mie cos nie tak z głową bo dziewczyny pewnie nie macie pojęcia jak ta skórka jest unerwiona i jak jest nam przyjemnie jak ją ssiecie...no ale mniejsza z tym proszę do ''ekspertek''o wytłumaczenie mi pierwszej czesci mojego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzanna 24latka
Ludzie przecież higienia to podstawa. To że facet jest obrzezany nie zwalnia go z obowiązku mycia się :o Moim zdaniem różnica jest tylko podczas seksu oralnego. Penis jest poprostu ładny ;) i nie ma napletka ktory przeszkadza. Ale kazdy moze mieć inne zdanie nt temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rak to tez ryba
Nie, podobna nie jesteś, ;) jesteś jeszcze brzydsza :D W szkole na wyborach miss dawali ci wyróżnienie za odwagę, a Pani/Pan na plastyce pytał czy wieśniaczka z obrazu Pietera Bruegela to twoja prapra...(pra)...babcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzanna 24latka
rak to tez ryba Idż i kup już sobie kolejnego bełta bo i tak mylisz mnie z rodziną :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvcdfg
marzena jako widze znawczyni tematu powinnas napisac cos wiecej póki co nic konstrukty wnego nie napisałas..no moze po za tym ze jest ładniejszy mmmhm czyli obrzezani różnia sie tylko tym ze ładniej wyglądają ciekawe... skoro tylko wygladem sie róznią naprawde nie widze powodu zeby sie obrzezac tym bardziej jak wczesniej napisałem ta koncówka skórki jest silnie unerwiona i jest strasznie przyjemnie jak kobieta ją lize i ssie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzanna 24latka
Ale czy ja namawiam kogoś na obrzezanie?? Nie. Stwierdzam fakt, że mi sie bardziej taki penis podoba. Ale jezeli facet ma ładnego penisa, to partnerka bez względu na to czy ma napletek, czy nie będzie zachwycona. No chyba że tak jak "rak to tez ryba " facet ma wielki zwisajacy na 3cm naplet i mysli że kobieta uwaza go za większego o te 3 cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rak to tez ryba
Marzanna 24latka nawet nie masz pojęcia jak dobrze jest mieć pewność że nie jesteś z mojej rodziny, bo takiej potwory w rodzinie bym nie zdzierżył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzanna 24latka
Fajnie, że mnie nie widziałes a tak twierdzisz, ale cóż bezmózg taki jak ty tylko tyle może. A teraz spierdalaj do paszteta, bo puści sie z sąsiadem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rak to tez ryba
To dokładnie jak ty, nigdy nie widziałaś ani mnie ani mojej dziewczyny wiec twoje dywagacje stawiają ciebie w rywalizacji o największego bezmózga kafe na równi ze mną. ;) Ale wiesz jaka różnica między tobą a mną? W finale okaże się że ja jednak mózg posiadam a ty niestety nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzanna 24latka
Żeby zorientować sie że jestes ułomny, nie trzeba czekać do żadnego " finału" :) a teraz żegnam- wieczór wole spędzać z prawdziwymi samcami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rak to tez ryba
Dobranoc ;) miłej zabawy na red tube :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzanna 24latka
Ja prawdziwego faceta mam w sypialni a nie na ekranie, rozumiem że ty ogladasz RT gdy bzykasz swojego paszteta... ale, ciesz się że nie musisz juz psa, o czym pisałes w innym temacie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rak to tez ryba
Tylko nie zapomnij baterii wymienić żeby ci się rączka od wpychania nie zmęczyła za szybko ;) Psy w przeciwieństwie do ciebie nigdy mnie nie pociągały ale tobie to nawet pasuje, lepszy żywy niż plastikowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebal
tak tak wiekszosc kobiet nawe w krajach myzulmanskich mowi ze lepszymi kochankami sa nie obrzezani daja wiecej satychsfakcji milosnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marphiii jasne
sebal a co chodziłeś i pytałeś? pocieszajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×