Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SzP

Ochota na seks

Polecane posty

Mam ochotę na seks, a ręka boli. Co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erozzzja
Może spróbuj to jakoś rozchodzić? W sensie ochotę, nie rękę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym przypadku rozchodzenie byłoby zbyt ryzykowne. Flaczek penisowaty na skutek chodu ocierałby się pomiędzy pachwinami, jeszcze większą potrzebę wzbudzając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś nawet moczyć w święconej wodzie próbowałem, ale powiem wam, że nie warto. Ksiądz podczas kolędy się zorientował i domu nie pobłogosławił. Czekam na inne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2-3 godziny?! O losie, w tym czasie ukończyłbym kompleksową rehabilitacje całego przedramienia! Może coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy brom można kupić ot, tak sobie. Może zmień dietę? Jedz dużo soi, zażywaj produkty mające znaczną ilość estrogenów. Powinno kompletnie rozregulować Ci gospodarkę hormonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarówno brom jak i produkty mające znaczną ilość estrogenów zażywałem. Efekt był odwrotny do zamierzonego. Zamiast ochotę zmniejszać ją potęgował. Ponoć dlatego, że niepotrzebnie zażywałem powyższe doo******czo, ale i tak niesmak pozostał. Jakieś inne rozwiązania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem jakieś dwadzieścia minut temu, ale nie zdradzałem się, by dać sobie szansę na wysłuchanie rad innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lodem nawet i bym się obłożył, ale żadna loda sprezentować nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem zdradzę. Bolała mnie jedna ręka. Zwaliłem drugą. Ochota na chwilę przeszła, ale samego rozwiązania nie polecam. Teraz ręka boląca strzeliła focha, że rzekomo ją zdradziłem i to co gorsza w jej obecności. Ale co ja biedny mogłem zrobić. Wsunąć sobie ją pod dupę, żeby nie patrzyła?! Jak widać do dupy rozwiązanie. W tym świetle chyba jest zrozumiałym, że nie mogłem postąpić inaczej. Ale ona nie rozumie, ach te kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, z takimi rozwiązaniami. Ja miałem jeszcze jedno (dla wygimnastykowanych i dobrze obdarzonych). A już miałem nadzieję, że znalazłeś jakiś środek zaradczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, wychodzi na to że najlepszym rozwiązaniem na zwalczenie ochoty na seks jest seks sam w sobie. Nawet chciałem sobie taki seks sprawić. Zrobiłem tour po Teskach, Biedronkach, Lidlach, Kerfurach i nigdzie akurat seksu na ladzie nie wystawili. Ponoć można go zdobyć w miejscach powszechnie znanych jako przybytki rozkoszy. Niestety i to rozwiązanie nie jest dla mnie. Jestem na to zbyt porządny skoro nawet zamieniając rękę prawą na lewą, mam moralniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swietne! usmialam sie do lez. przyjdz jeszcze i napisz jak sie z ochota rozprawiles bo jestem zadna wrazen. no i bardzo ciekawska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O losie, palec wybity, a prawa ręka już zmęczona. Co teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani myślę. Włóczyć się razem z innym facetem po klubach. Prędzej mi penis pieczarką zarośnie nim się z tobą w klubie powitam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś smarowałem sobie miodem i wystawiałem za okno. Niestety w zimie nie ma pszczółek. Cierpię zatem i na rady dalsze czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nawet mróz nie poszczypie:-( no nie wiem, może spróbuj masturbować się siłą woli? Widziałam, jak na Discovery facet przesuwał w ten sposób przedmioty, może na napletek też zadziała?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siłą woli... Kiedyś byłem w tym mistrzem. Ograzmy znacznie większe niż fizycznie. Jednak i z tą formą dogadzania sobie się pogodziłem. Swego czasu zwołano specjalne zebranie rady osiedla i ilością głosów 14:3 zabroniono mi tego po tym jak już na ćwierci osiedla powybijałem szyby moją spermą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a sperma szybie zniszczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że nie ma teraz much,włóż muchę do prezerwatywy i ona sama będzie ci k***ska ruszala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł z muchami pod prezerwatywą zdecydowanie odpada. Po seksie lubię jeszcze pójść w ślinę z partnerką. A taka mucha wali później lateksem. Odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×