Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Samoswoj

Od strony HOTKI puszczalskie mężaki

Polecane posty

Proszę napiszcie, jeśli takie tu jesteście, żony puszczające się za wiedzą, zgodą, a często i entuzjazmem męża. Powiedzcie proszę jak często uprawiacie sex z kochankiem/ kochankami, od jak dawna, wreszcie jak znosi to Wasz związek. Dzięki Sam cierpliwie namawiam żonę do stania się Hotką, jest szansa na powodzenie, chciałbym zobaczyć, czy jest TU więcej już doświadczonych Pań. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_36
Za ile sprzedasz dupsko żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 40
Zaczęłam rok temu,jak córka poszła na studia i wyjechała do innego miasta. Miałam taką ochotę na szalony,gorącymi seks,że nie mogłam się doczekać jej wyjazdu. Z mężem mam spokój,mam jego przyzwolenie,jest 15 lat starszy i mu starcza raz na miesiąc,po bożemu. Tylko mówił,aby mi nikt dzieciaka nie zmajstrował, ale o to głowa spokojna,on nie chce wiedzieć z kim,jak i gdzie.Teraz weekendy poświęcam na hotseks. Zdecydowanie wolę młodszych,najlepiej 30-35 lat,ja na tyle wyglądam,dbam o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majka podaj @, mam podobnie:) w sensie - wolę starsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 40
Najpierw napisz gościu,skąd jesteś,nie uśmiecha mi jazda przez całą Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to ja dojade "gosciuwo" haha:) o ile mnie zainteresujesz w ogole, bo pewnie jestes facetem, co? albo takie mam wrazenie po stylu wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 40
O ile mnie zainteresujesz-czy bubek tak zaczynający znajomość może na coś liczyć? Ty się gościu zastanów czego chcesz. Po zastanowieniu się,o ile twój ton ulegnie zmianie i odpowiesz na moje pytanie(pytania),to ja zastanowię się, czy ty mnie interesujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam 38 lat z podkarpackiego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majko - rzadko slysze od kobiety ton, w ktorym ty piszesz - stad domysly, ze jestes facetem. niewazne, podobnie jak to, ze jestem z mazowsza - wszak wszedzie mam prawie ta sama odleglosc, a jako PH jezdze na prawde duzo. A wiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prp - K czy M? i napisz poprawnie maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam za roztargnienie powinno być prp1976 M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 40
PH,Mazowsze jest ok. 1.czy PH stać na weekend u Gołębiewskiego w Mikołajkach, z całym wypasem innych atrakcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, stac mnie na wyjazd zagraniczny, w polsce juz tyle razy bylem, ze wolalbym Cie zabrac poza granice. ale jak starcza ci gołąb to ok, mozemy i tam. wiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stać mnie na gołębiewskiego w mikołajkach a nawet w karpaczu (polecam widoki), ale nie cały weekend w pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 40
2.Czy PH mieści się w granicach wieku mnie interesującego, czy jego metryka jest troszeczkę starsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybacz, ale to nie quiz. jezeli nie godzisz sie na moje warunki, czyli porozmawianie via @ - to nie bede tracic na ciebie czasu, majko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 40
Ok,jeśli jesteś tak niecierpliwy w seksie jak w nawiązywaniu znajomości ,to rzeczywiście darujmy to sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cierpliwy jestem, ale Ty jestes malo konkretna, piszesz na forum a ja na to nie mam ochoty. Podaj @ badz napisz na arek007007@vip.onet.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepe65
Hej Majka zmoże bedzie ci wygodniej poznać kogoś z Mazowieckiego? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest ktoś z wrocławia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Maciek sie kłania nisko ... A wiec mam 31lat 183cm dobrze zbudowany dbający o sylwetkę kulturalny chętny przygód ,eksperymentów coś jeszcze?Wawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLenka
to jakies chore.nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hotka_S
Nie da sie namowić. Ale można sprawić by odkryła przytlumione oblicze Hotki (jeśli takie ma). www.hotkastory.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisało jakieś stare chamskie babsko (majka) i wszyscy chcą ******* Ale żenada. Seksmisja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzuca facetowi od bubków, a sama zaczęła od sprawdzenia, czy ma dostatecznie gruby portfel :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotki to zwykłe ku*wy, a ich mężowie nie mają jajek. Lojalność? Nawet nie chce mi się pluć wam w oczy, bo szkoda mi śliny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Napisało jakieś stare chamskie babsko (majka) i wszyscy chcą ******* Ale żenada. Seksmisja X Poprawka. Napisał stary onanista udający babe (majke), który ma chory fetysz trójkątów, cuckoldów i zdrady kontrolowanej. Od lat zaśmieca forum podobnymi wątkami. Pewnie pod to wali sobie konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×