Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

od wczoraj jestem na wyjezdzie integr. i wreszcie

Polecane posty

Gość gość

na imprezie firmowej, tańce, rozmowy itp. i w końcu przy tańcu jeden gość zaprosił mnie na bok, od gadki do gadki aż mu obciągnęłam. Wreszcie miałam innego penisa w buzi niż męża, spodobało mi się to, lecz jutro wracam. To mój pierwszy wpis tutaj, znajdzie się jakiś chętny Pan, z nieznajomym to musi być dopiero adrenalina. Proszę podać e-maila ja napiszę jak ktoś chętny po prostu popisać, a kto wie co potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam nie raz bzykalem na takich wyjazdach, cos pieknego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ładnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Słabe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ale chce jeszcze! komus innemu po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Może słoniowi?! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
citroman@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy prawdziwi faceci juz spia czy co? wracam niedlugo, chce miec nowego penisa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daje penisa byle szmacie do pyska. Wziąłbym Ciebie i spuścił Ci wp*****l w pokoju hotelowym, związał i spuścił na twarz, zrobił foto i wysłał mężowi. Twojemu rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby Ci od jego nasienia wylęgły się w ustach wszystkie możliwe syfy świata. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lacznie obciagalam na wyjazdach 2 facetom, nie zaluje. fajna przygoda. szczegolnie, jak sa minimum 10lat mlodsi, takich uwielbiam:) czlowiek nie jest monogamistai tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zapraszam do siebie, jeśli lubisz młodszych :) Warszawa gg 48139503 Uwielbiam seks oralny, w obie strony zresztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj @ napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam niecierpliwie na papiery do pracy w Niemczech. Mam jechać na 3 miesiące. Wyroocham się za wszystkie czasy, bo mój stary coraz rzadziej ma już ochotę a nie aż roznosi. Jadę do Hesji, daleko od domu, więc używać będę do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pn9@Interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjazdy integracyjne - mmmm miłe wspomnienia mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjazd integracyjny- pierwszy raz na dwa baty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ohydne... jak wam nie wstyd :o ludzie a gdzie SZACUNEK do partnera? :o ja p*****le... d***** i szmaciarze, przykre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kim poszlas na 2? chyba ze jestes mezczyzna i byles z kolega na 1 partnerce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuszte
Moja regularnie jezdzi od kilku lat i chyba też mi tam przyprawia rogi bo kiedyś jak jeszcze tam nie pracowała to super układało nam sie w łóżku żona sama inicjowała sex kilka razy w miesiącu a teraz posucha straszna może raz na kilka miesiący sie pokochamy i to w dodatku ja musze inicjować bo żona tylko tyłek wypnie i tyle a ile gadania przy tym,pozatym ma drugi telefon zabezpieczony pinem którego numeru nie znam i czasem ktoś do niej dzwoni a ona niby leci do kibla za potrzebą.Jak myślicie ma kogoś na boku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne , że ma jakiegoś stałego posuwacza, pewnie kumpla z pracy lub poznała kogoś na wyjazdach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
C.d.17.45. Na dwa baty bzykałam się z kolegami z pracy. Mega odjazd. Ja 38 , mężatka a oni żonaci, jeden 35, drugi 26. Cicho sza, czekamy na następny wyjazd, żeby znowu pobaraszkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuszte
Też tak podejrzewam pozatym ja w ciągu ostatnich 8 lat dużo straciłem na atrakcyjności,przytyłem,wyłysiałem więc jak wpadł jej w oko jakiś przystojniaczek to pewnie jej macica szaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrooocha się aż c****a trzeszczy a może jeszcze z doskoku poprawiają i ma cię w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak do tego doszlo, opisz. zmieniali sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszliśmy podcięci już do ich pokoju.Śmiechy ,żarty, podteksty, pieszczoty, trochę(?) mojej prowokacji, pieszczoty z dwoma na raz, potem jeden po bożemu ,po nim drugi od tyłu, chcica wielka, jeszcze alkohol, dużo i w szybkim tempie, pieszczoty, kanapka ja w środku na jednym a drugi z tyłu, pieszczoty,prysznic,obciąganie jednemu i drugiemu, potem razem , od jednego do drugiego, tak żeby nie skończyli a ciągle byli podnieceni, w końcu nie wytrzymaliśmy i pooblewali mnie spermą, nad ranem posnęli się i ja też. Zajefajnie, następny wyjazd przed nami, aż mi ciiipka cierpnie na myśl o rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z kolei na takim wyjezdzie zrobilam to pierwszy raz analnie - wnioski sa dwa: - nie sposob bylo akurat szefowi odmowic - spodobalo mi sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolałabym dać się wyru...ać niż obciągać obcemu facetowi jego brudną, spoconą fujarę, chyba bym zwymiotowała, bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto tu napisal o spoconej i brudnej? poza tym jak wolisz sie w******* podaj @, moze napisze jak zasluzysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×