Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konstantynopolitańczywianeczka

odmowa mężczyzny w kwestii sexu........

Polecane posty

Gość ja się spotkałam
tyle, że nie z odmową, a z "niemocą" faceta... tzn. kłopotami z erekcją... w sumie to na jedno wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faza...s
Tak, już z nim nie jestem. Miał problemi a nie chciał się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się spotkałam
ja jestem półtora roku... wierzę, że będzie lepiej... jutro on ma wizytę u urologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się spotkałam
mego głowa nie boli- zaczęło się od problemów z erekcją- nazywając rzecz po imieniu- opadł mu... zaczął unikać seksu... wiem, że za każdym razem, w łóżku, nie czerpał przyjemności z seksu, tylko cały czas myślał, czy mu nie opadnie... trudno żyć z czyms takim...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnowiC
ewetualnosci sa takie: - nie podniecasz go, - brzydko pachniesz, - przytylas, - puka inna, - ma grzybice klejnotow, - jest gejem... do wyboru do koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarowniC
mi wszyscy odmawiają chociaż chętnie obciągam z połykiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnowiC
hhee, pomyliles sie frajerze w nicku, marna podszywka, heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarowniC
o fak! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się spotkałam
Co do wymienionych tu ewentualności: - twierdzi, że go podniecam, podszczypuje mnie często, przytula, całuje... jest czuły - nie pachnę brzydko- dbam o siebie.... - nie przytylam, jestem zadbana, zgrabna, szczupła - nie "puka" innej, mieszczmy razem więc gdyby coś się działo-zorientowalabym się bardzo szybko... - co do grzybicy czy też innych dolegliwości- okaże się jutro podczas wizyty u urologa.... - gejem nie jest na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się spotkałam
mialo być "mieszkamy razem"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie wszystkie mozliwości - boi się kompromitacji - myśli glową - kocha kogoś innego - nie podniecasz go - jest chory - stres - nie potrzebuje tak często:różnica temperamentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się spotkałam
- boi się kompromitacji- to na pewno, skoro raz i drugi mu nie wyszło, boi się, ze tym razem znów się nie uda... mam tego świadomość ale nie umiem mu pomóc:( - myśli glową, a nie czlonkiem, jak większość facetów??? to miałaś na mysli? - kocha kogoś innego- nie sądzę... - nie podniecasz go- o tym już pisałam wyżej... - jest chory- być może, jutro to się wyjasni... - stres, raczej nie... - nie potrzebuje tak często:różnica temperamentów- raczej nie, na początku było "normalnie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za początku najczęściej jest idealnie, mężczyźni udają boskich kochanków, po czasie przestaje im zależeć i jest normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się spotkałam
całkiem mozliwe, że masz rację... tyle, że o tę jego niemoc po części mam pretensje sama do siebie... chodzi o to, że po pierwszych kontaktach seksualnych miałam problemy ginekologiczne, źle zrozumiałam lekarkę i oskarżyłam go o to, że mnie czymś zaraził... na wizycie kontrolnej spokojnie już pogadalam z lekarką i okazalo się, że on NIE MÓGŁ mnie tym zarazić!!! przeprosiłam go za to oskarzenie... wkrótce po tym zaczęły sie te kłopoty z erekcją... co prawda, on zaprzecza tej mojej teorii ale sama już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można
tak wyjechać z p... na faceta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się spotkałam
możesz jasniej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można
tak bez dania racji.. bez 100% pewności coś takiego zarzucić?? Na jego miejscu w życiu bym się do ciebie nie zbliżył!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się spotkalam
tak odebrałam wtedy gadke lekarki... a ty co bys pomyslała, jezeli po seksie bez gumki nagle masz jakies dolegliwości? żałuję, ze tak na niego najechalam, dziś od tego czasu minął rok... mam nadzieje, że powolutku wszystko wróci do normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można
tak nie myśleć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się spotkałam
jak można-> ty chyba jesteś facetam? to ta sprawa aż tak źle wygląda z męskiego punktu widzenia? wobec tego on musi mnie naprawdę mocno kochac, skoro nadal jest ze mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się spotkałam
co mogę zrobić, żeby było lepiej?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bahahaha.no to masz problem konstantynopolitaneczko! ja akurat mam problem odwrotny tzn.faceci na mnie leca aż za bardzo no i chodzi im tylko o seks.moze jednak powinnas sie cieszyc, może to znaczy, że naprawde Cię kocha i nie chodzi mu tylko o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można
być tak głupią!!! Przecież z wcześniejszych wypowiedzi jednoznacznie wynika że jestem facetem... Jeśli jest twoim mężem - no to musi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można
zmądrzeć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się spotkałam
nie jestem głupia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kocie oko
sorry ale denna jesteś:Oidź sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×