Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odruchy wymiotne podczas loda

Polecane posty

Gość gość

Lubię robić loda, ale biorę do buzi tylko pół ku/tasa, a ma 17 cm. Czasem wezmę całego, ale od razu mam odruch wymiotny, lecą mi łzy i przechodzi ochota. Podczas wytrysku otwieram usta i wystawiam język, albo biorę tylko główkę i kieruję w dół. Jak tryśnie prosto na gardło to od razu mi się cofa. W ogóle mój ma obrzydliwy smak, jakiś pomyjów. Słone, kwaśne fuu. Dziewczyny, jak radzicie sobie z głębokim gardłem ? Wiem, że smak zależny jest od diety, ale gotuję nie tylko dla siebie i niego więc nie mam zamiaru pieprzyć się z kilkoma obiadami naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda sperma będzie taka słono-kwaśna. Niby zależy od diety, ale spotykałam się kiedyś z palaczem, który jadł niezdrowo i jego sperma miała neutralny smak, a spotykałam się z kimś kto nie pije, b zdrowo jadł, a sperma była obleśnie gorzka. Głębokiego gardłą robić nie musisz, prawie żadna tego nie potrafi, wystarczy że robisz do połowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jestes szmata madralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nazywaj mnie szmatą. Jestem 3 lata w związku. Jestem wierna, oddana, kochająca, atrakcyjna i przede wszystkim dobra w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku tak, ale jak wiesz praktyka czyni mistrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×