Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ogromny ból

Polecane posty

Gość gość

Szybko i na temat. Kobietki! Was też tak bardzo bolało za pierwszym razem jak uprawiałyście seks? Ja z moim chłopakiem próbowałam już z 5 razy i ból jest nie do zniesienia :( Dlaczego tak jest ze ciężko mu wejść? Jak sobie z tym poradzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg tak chciał Módl się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo p***a nie facet , jak facet wie co i jak to wchodzi i tyle a nie probowal 5 razy boli o jaki bol , pewnie prawik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z tym bolem to tez nie przesadzaj jak jest podniecenie to nie czuc bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz się do ginekologa, możesz mieć grubą błonę (ja tak miałam i ginekolożka mnie uprzedziła, że mogę mieć problemy przy pierwszym razie i kazała regularnie próbować wkładać palec, potem jak się da to dwa i robić okrężne ruchy, żeby rozszerzyć i uelastycznić błonę). Jak przyszło co do czego to chłopak wszedł bez problemu, choć lekki ból poczułam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz czuc sie zrelaksowana i bardzo podniecona. Polecam pozycje na jezca, bedziesz wtedy mogla w pelni kontrolowac wsuwanie penisa. Jesli uzywacie prezerwtyw, problemem moze byc to, ze w czasie jej zakladania, spada u ciebie podniecenie. Zakladam, ze chlopakowi moze zabierac to chwile, jesli jest poczatkujacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz miec problemen natury medycznej.Do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta,na pewno masz problemen:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jesteś podniecona, chcesz tego seksu, czy tylko wyczekujesz bo wypada się pokochać a w rzeczywistości nie jesteś do końca do tego przekonana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten ból jest do zniesienia. Być może oboje nie jesteście dostatecznie podnieceni, albo za bardzo się stresujecie. Trudno powiedzieć. Wrzućcie na luz i próbujcie dalej. Ostatecznie zawsze możecie zostać przyjaciółmi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trzeba było najpierw spróbować dopochwowo, a nie brać się od razu za anal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem chyba do końca przekonana, za to mój mężczyzna bardzo tego chce i za każdym razem jak "zabawiamy" się troszkę to od razu pyta czy może przejść do tych spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
No i tu jest pies przekonany. Po pierwsze musisz tego pragnac. Po drugie nie mozesz sie stresowac np zajsciem w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli sprawa się rozwiązała :) Po prostu za bardzo wszystkim się przejmuję, szczególnie ciąża mimo zabezpieczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×