Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olhaaa

Orgazm

Polecane posty

Gość Olhaaa

Witam, mam problem. Jestem z chłopakiem od 7 miesięcy. Kochamy sie jakoś od 5 miesięcy. Jest to moj pierwszy partner seksualny. Kocham go bardzo, ale problemem jest to, ze nigdy nie osiągnęłam orgazmu. On bardzo sie stara, zreszta ja tez i nic. Orgazm umiem osiągnąć sama ze sobą. I to tylko w pozycji kiedy mam skrzyżowane nogi i ocieram sie o rzeczy i trwa to od 10 lat. Boje sie, ze juz nigdy nie osiągnę orgazmu z partnerem. Jestem w stanie odłożyć swoje nawyki. Pomóżcie, mam powody do zmartwień? To znaczy, ze przez to nigdy nie osiągnę orgazmu i nie ma o co sie starać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stara sie jak moj maz i nic :( co to orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościek
Powinien najpierw Cię doprowadzić do orgazmu pieszczotami. Poprowadź Go żeby wiedział co sprawia Ci najwiekszą przyjemność. Nie starajcie sie na siłe osiągnąć orgazmu a sam przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteś przyzwyczajona do orgazmu z masturbacji, to dużo trudniej będzie osiągnąć pochwowy. Zacznijcie od wspólnych pieszczot. Niech doprowadzi cię palcami i językiem. Potem możesz sama się pieścić kiedy będziecie się kochać. Małymi kroczkami do przodu. Ile macie lat tak w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×