Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubię urozmaicenia różne

orgazm pochwowy

Polecane posty

Gość lubię urozmaicenia różne

czy jest lepszy od łechtaczkowego?jakie macie zdanie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie wole lechtaczkowy ...bo odczuwam go bardzo przyjemnie...a pochwowy to jak wulkan ...strasznie mocny az do bolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nima roznicy i nima takiego pojecia to jakas idiotka wymyslila a inni idioci podłapali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróćmy do Tematu
Jest inny, ja potrafie odróżnic te orgazmy pochwowy jest jakby mniej intensywny ale trwa dłużej, poza tym jakoś bardziej go sobie cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulka213
ja jeszcze pochwowego nie mialam orgazmu ,jedynie lechtaczkowy.::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebrna 678904
jak to nie ma różnicy?oczywiście,że jest widocznie któregoś nie miałaś.Ja łechtaczkowy wolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne a co niby tam ma cię pobudzic? jakby kobiety miały mocno wrazliwe pochwy to nie mogłyby rodzic dzieci... jakies wklejacie ciemnoty młodej dziewczynie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebrna 678904
chętka_na-czyli nie miałaś i nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D nie miałam bo to niemozliwe ::D:D:D:D a nie wklejanie tekstow przy porodzie pochwa jest cienka jak papier i ma tak niewielkie ukrwienie ze nie ma mozliwosci aby odczuwała przyjemnosc przy dotyku penisa :P nie ma takiej opcji czy ktoś rozumie co piszę?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele wiem :) bo juz rodziłam :D:D:D i czytam mądre publikacje a nie opinie z forum :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebrna 678904
bo ty pewnie jestes facetem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak z ciekawości zapytam: chetka--> a po czym wnioskujesz że pochwa nie jest wrażliwa na takie rzeczy? Masz na to jakies badania medyczne czy cos, to link poprosze, albo cos, bo wiesz takie gadanie to nie przekonuje mnie zbytnio. Co do orgazmu, ja powiem tak, nie wiedziałam co to orgazm dopóki w ciąze nie zaszłam, i tu Cie chętka zdziwię, w ciaży jest zupełnie inna wrażliwośc pochwy, więc i doznania inne. Obal ta teorie kochana bardzo prosze. I prosze o dowody, nie tylko czcze gadanie, dowody na twoja teorie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
link? :D:D:D powiedziałam ze publikacje czytam a nie forumowe bazgroły :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebrna 678904
nie zgadłaś jestem ruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze, że i ty juz po ciązy, więc musisz wiedziec co mówie. a te publikacje dawaj bibliografie, chętnie sie zagłebię. No a co do budowy, może poprostu ty jestes jakas nieunerwiona, nieczuła, każda kobieta zbudowana inaczej, kazda odczuwa cos innego, wiec moze nie koniecznie nalzey odrazu krytykowac, tak jak ty to zrobiłas, tylko uprzejmie wyrazic opinie podparta dowodami, skoro jestes tak silnie w niej utwierdzona. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZessO
Aj tam ja znam orgazmy pochwowe, ustne, piersiowe, plecowe i wiele innych wiec co ty chętka tam możesz wiedziec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem takm czuła ze wystarczy dotknąć mi sutek i mięknę i potrafię kiec orgazm przy masowaniu sutek ale nigdy nikomu nie nie mogę powiedziec ze mam orgazm sutkowy bo to byłby wymysł...zwykła bzdura jak orgazm pochwowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, nie bede tego komentowac, nie stety zdania nie zmienie, Ty mozesz nie miec orgazmu pochwowego, ale są kobiety co maja, i najczęsciej są to kobiety po 30tce kiedy napięcie seksualne osiąga apogeum. Prosze pewnie teraz usłysze ze kobieta osiąga szczyt napiecia seksualnego w wieku 21 latek tak jak facet i znow bedziemy dyskutowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka 4444444444
ja tam miałam pierwszy raz orgazm pochwowy,rzeczywiście po urodzeniu dziecka i kilka lat po ślubie.I ja tę różnicę czuję.Musisz próbować po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja się wtrącę
Moja pipka:P też odczuwa znaczną różnicę pomiędzy jednym orgazmem, a drugim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja ci współczuje, jak nie masz nic z tej przyjemności, i myśl sobie że nie istnieje takie cos jak orgazm pochwowy, to twoje zdanie. Ja i wiele innych forumowiczek mamy inne. I patrz tez czytam rózne publikacje, nawet miałam zajęcia ze Starowiczem na studiach. Nie bede dyskutowac, poprostu masz pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja się wtrącę
chętka_na=>myślałam ,że żółwie tak długo żyją, a tu proszę jaka niespodzianka...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×