Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem 5

ORGAZM,BóL......!CZY KTOS POTRAFI MI POMOC DORADZIC???????????????POMOCY!!!!!!!!

Polecane posty

Gość nie wiem 5

CZESC!MAM W SUMIE DWA PYTANIA CO MNIE NIEPOKOJA!1 TO WSPOLZYJE Z MOIM CHLOPAKIEM JUZ 9 MISIECY I NADAL PRZY JEGO WEJSCIU BARDZO MNIE BOLI JAK JUZ WEJDZIE CALY TO JEST OK!CO TO MOZE BYC???MOZE DLATEGO ZE ZADKO WSPOLZYJEMY TAK RAZ NA TYDZIEN CZASAMI RZADZIEJ CZASAMI CZASCIEJ!A 2 PYTANIE TO CHODZI O TO ZE NIE MAM ORGAZMU I MAM PRZECZUCIE ZE NIE BEDE MIALA CZY JEST JAKIS SPOSOB NA OGRAZM OCZYWISCIE MOWIE O POCHWOWYM PO JAKIM CZASIE MIELISCIE PIERWSZY ORGAZM PO MIESIACU DWOCH PO POL ROKU MOZE PO KILKU LATACH???OD CZEGO TO ZALEZY???DODAM ZE MAM 23 LATA!POMOZCIE MI PROSZE BO NIE MAM SIE KOGO PORADZIC!DZIEKI POZDRAWIEM PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radczyni
Nie martw sie tym bolem. Z czasem przejdzie. U mnie tez tak bylo. Pamietaj tylko aby twoj chlopak zawsze zadbal o to abys byla mocno podniecona. Ja stosowałam (i nadal jestem zwolenniczką) sexu oralnego przed stosunkiem. Swietnie działa on rozluzniająco a przy okazji moze rozwiązać problem orgazmowy. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam ciagle ten bol
ale jakos zyje... Wszystko ze mna w porzadku jest w kazdym razie... Nie wie mskad to sie bierze - lekarz tez nie. No a co do orgazmu to tez nie mialam i miec pewnie nie bede:o I tez jakos zyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co tez tak mam
Pytałąm ginekologa a on na to,ze moze za ostro było... problem w tym,ze nie za ostro i tez nie wiem skad sie to bierze. orgazmu też nie mam. masakra. a badanie nic nie wykazało,zadnej wadliwej bydowy torbieli nic. chociaz,wczesniej miałam wiekszy problem, bo bolało okropnie przy wchodzeniu. teraz jest duzo duzo lepiej:) nie wiem, moze to zależy od rozluźnienia, dojrzałości do współżycia:/ wiek mam podobny do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie super
Co prawda mnie nie boli, ale orgazmu tez nie mam, i tak od dwohc lat prawie :((((((((((. Wiek ten sam co ty. ja zaczynam sie zalamywac powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co tez tak mam
cholera ja nie wiem co jest...a sama do orgazmu wibratorem się doprowadzę. no i ogólnie pozycja klasyczna jedynie mnie nie boli. no ale wiecie, nudy w seksie wtedy. Na jeźdźca odpada-wszystko boli w środku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem 5
zeby niewadomo bylo dlaczego tak boli bez sensu!a co orgazmu to zalamka to co nigdy nie bedziemy miala????dlaczego:( tak bardzo bym chciala wy opewnie tez!pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami8282828
no ja mam tez tak :( owiedzcie strone o tej pochwicy :/ moze to stad sie bierze ten problem :/ mam nadeje ze to sie zmieni .. mam chlopaka od woch lat i jeszcze nie rzezylam orgazmu pochwoweco i tez niesytety mnieboli przy wchodzeniu czlonka,... ie wiem juz tylle czasu minelo... pomalu sie zalmuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej dziwczyny
po kilku miesiącach chcecie mieć mega orgazmy... na to czeba troszkę pracy... najlepiej zacząć sama ze sobą, później włączać partnera... co do orgazmu pochwowego to przesarzały wymysł- nie ma czegoś takiego jak orgarm łechtaczkowy i pochwowy... owszem różne kobiety różnie to odczuwają, a im ma się większe doświadczenie tym bardziej odczuwa się przyjemność nie tylko w okolicach łechtaczki ale i milutkiee skórcze w całej pochwie... osobiście znam niewiele dziewczyn, które miał ten orgazm od razu... większość musi troszkę poznać swoje ciało.... co do bólu na początku stosunku, to prawdopodobnie jest to wynik zbyt małego podniecenia, a co za tym idzie zbyt małej ilości śluzu... można dokupić, ale polecam po prostu przedłużenie gry wstępnej.... i zwolnienie jej tempa.... co do orgazmu to, tak samo najlepiej nie czekać na niego, najpierw nauczyć się czerpać radość z samego seksu, poprosić partnera aby robił wszystko 2x wolniej, pieścić się samemu, tak aby dojść do tego co nam najbardziej sprawia przyjemność... a orgazmy same przyjdą z czasem... u mnie osobiście pierwszy... około roku po... pierwszy wspólny po kolejnym... ale to bardzo indywidualna sprawa, więc proszę się nie sugerować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami8282828
mam nadzieje ze twoje rady mi pomoga :):) dzeki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny ma zupelana racje!!!!! tez tak mialam i po dluzszej grze wstepnej, kiedy jestem rozluzniona problem znika. w ramach eksperymentu uzylismy zelu i bylo juz w ogole super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość top secret
ej ja tez mam takie bole sa przerazajaco mocne na poczatku potem nie ale po sisunku mi wracaja i boli qrna.... tez nei mam orgazmu no i trace zainteresowanie seksem bo to cholerstwo boli jestem z chopakiem od 6 lat kochamy sie od 4 a boli od 2.... jak znajdziecie przczyne ( ginekolog nie wie) to napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej dziwczyny
ja tam przy siusiani nigdy bóli nie miałam, więc nie wiem... no chyba, że próbuje się wysiusiać tuż po seksie... to czasem czuje taki ucisk i trudno się wysiusiać, ale to normalne, po prostu trzeba odczekać chwilkę... co do tych bóli... skoro ginekolog wykluczył jakąś chorobę... to może to jakieś podłoże psychologiczne ma? coś się stało w między czasie? a może trzeba odwiedzić seksuologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem 5
wlasnie to jest to ze brak orgazmu chcac nie chcac powoduje miejsze zainteresowanie seksem!!!ale coz zrobic tez chcialybysmy pewnie miec taka 100% przyjemnosc jak facet!!!a co do seksuologa to chyba tylko prywatnie bo chyba w przychodni nie ma prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej dziwczyny
a może bierzeci hormony i dlatego spadło wam libido?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altea Ja
ja tez tak miałam, ale przed wejsciem całował mnie i nawilzał wiec było łatwiej i sprobujcie jeszcze nawilzyc jego penisa bedzie łatwiej zobaczysz:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×