Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sexy Laura

Ostatniej nocy lizalam odbyt swojemu chlopakowi.

Polecane posty

Moze nie uwierzycie, ale naprawde to zrobilam. Pierwszy raz w zyciu. Mamy oboje po 26 lat, razem od 5 miesiecy, bardzo sobie ufamy, a ja go uwielbiam za to, jaki jest zadbany i seksowny. Oboje nigdy tego nie robilismy. Kiedys nawet do glowy by mi nie przyszlo aby tego sprobowac. Analny wogole nie wchodzi w gre dla obojga z nas, ale lizanie odbytu... Polozyl sie na brzuchu, a ja delikatnie calowalam jego plecy i schodzilam w dol. Calowalam i piescilam posladki, w koncu rozwarlam jego posladki i zaczelam calowac i lizac tamto miejsce. Bylo dobrze, byl czysty i pachnacy, a to ma duze znaczenie. On czul sie wspaniale. Piescilam go tak jakies 3 minuty, potem sie odwrocil na plecy i powiedzial mi, ze bardzo mu sie podobalo i to jest bardzo sexy. No wiec zaliczam to do udanego doswiadczenia i do naszego repertuaru. :) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ktos.
tez bym tak chcial zazdroszcze mu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a idź w pizzzdu
Błagam 20 topików i jeden zboczony autor Dja już sobie spokój bo i tak ci nikt odbytu nie wyliże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sexy Laura_
:_ hej. rozumiem Cie bardzo dobrze. Ja jeszcze nie probowalam tego..tak samo jak Ty, kiedys nawet bym o tym nie pomyslala..a teraz mam cudownego partnera, ktoremu ufam, ktory jest bardzo cierpliwy i z ktorym razem wiele odkrywamy, ciagle cos nowego..i wlasnie mam ochote sprobowac..Jemu juz zdarzylo sie mnei tam lizac..powiedzial, ze b. mu sie to podobalo, byłam czysta i pachnąca..a ja mam ocho5tę rowniez w ten sposob sprawic mu przyjemnosc..i to jest w tym najpiekniejsze, ze caly czas mam ochotę sie "odkrywac", odkrywac tajniki i rozne oblicza seksu, nei boje sie i nie wstdze tego..i to jest najpiekniejsze:P pozdrawiam. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze mnie rozumiesz. Naprawde polecam taka zabawe. Jest fajnie, kiedy mezczyzna jest tam czysty i pachnacy. Taki jak moj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogi 69
do SEXI LAURA a ileż to on r4azy lizał Ci dupeczkę.jesli przyjemnosc jest obopólna to może byc bosko.Ja uwielbiam lizac dupeczkę mojej pani,mogę to robić godzinami. Ale pamiętajcie dupeczka ma byc czysta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholożek
sexy Laura - niepoprawny onanista gadający sam do siebie i walący konia pod przez siebie napisane posty. Oczywiście liczy że ktoś mu odpisze. Jednak nigdy nie spotkał się z aprobatą więc wziął sprawę w swoje ręce i sam rozwija ten temat. Pozdrawiam profesór dohtór Wiktór Napleta-Wagiński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, on mnie jeszcze nigdzie nie lizal. Zreszta bym mu chyna nie pozwolila na to samo, mam jakies opory. Psycholozek, sam powinienes udac sie do psycholozka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogi 69
sexy laura nasz rację niech się leczy,kurde psycholog si.e znalazł,ja bardzi lubię lizac tyłeczek mojej pani ,i myslę że wielu z nas A ha i wcale nie walę.niemasz nic konjretnego do powiedzenia to poco tu jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojej żonie bardzo często liże o***t ona bardzo to lubi ,a i mnie to podnieca i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a d**e po sraniu też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ma ten Twój chłopak. Ja uwielbiam liznąć moją żonkę, zresztą on też to uwielbia, jeszcze jak ją paluszkiem trochę połechtam po analiku to wystarczy żę "guziczek" na łechtuni wcisnę i ma taki orgazm, że nogi zaciska na mojej głowie jak imadło. Mówię, że fanie ma Twój chłopak, bo moja co najwyżej mi pogłaska, a to wytrysku niewiele wtedy mi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka razy mi się zdażyło ale jest to dla mnie upokarzające, a dla niego przyjemne ale nie seksualnie tylko tak jak dobry masaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sexy Laura 2008.05.19 Moze nie uwierzycie, ale naprawde to zrobilam. Pierwszy raz w zyciu. Mamy oboje po 26 lat, razem od 5 miesiecy, bardzo sobie ufamy, a ja go uwielbiam za to, jaki jest zadbany i seksowny. Oboje nigdy tego nie robilismy. Kiedys nawet do glowy by mi nie przyszlo aby tego sprobowac. Analny wogole nie wchodzi w gre dla obojga z nas, ale lizanie o***tu... Polozyl sie na brzuchu, a ja delikatnie calowalam jego plecy i schodzilam w dol. Calowalam i piescilam posladki, w koncu rozwarlam jego posladki i zaczelam calowac i lizac tamto miejsce. Bylo dobrze, byl czysty i pachnacy, a to ma duze znaczenie. On czul sie wspaniale. Piescilam go tak jakies 3 minuty, potem sie odwrocil na plecy i powiedzial mi, ze bardzo mu sie podobalo i to jest bardzo sexy. No wiec zaliczam to do udanego doswiadczenia i do naszego repertuaru. usmiech.gif Polecam. Wiem o czym mówisz doświadczyłem tego żądło ale super szacunek dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez to uwielbiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu zacząłem się tam golić, żonka zobaczyła i mi wylizała. Jakie to z******te jest, ten jej chłodny języczek, było mega, zaraz się spuściłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiewinna
Lizanie tyeczka jest boskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
sp;oko tez lize odyt swojemu facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja też mi liże dziurkę a ja jej. Podstawa takich zabaw to być świeżo po myciu i depilacja na zero tamtych rejonów. No i jeszcze sprawa o której mało kto wspomina: nie może się chcieć kupki ani nie warto zabierać się za takie zabawy jeśli się jadło coś co powoduje pierdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smacznego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię owłosiony,może jest trochę "mniej wygodny" ale na tym właśnie polega sex,czuję się wtedy jeszcze bardziej podniecona bo wiem,że robię coś bardzo niegrzecznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
„Nawet gdy się tam myło po każdej kupie czasami były brązowe plamy” X To jak Ty się myles. Chyba byle jak. Ja nie mam takiego problemu, nawet przy owłosionym... Lizanie przez kobietę, to jest to! Higiena to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TEZ TO ostatnio robiłam. chłopak był zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość006
Owlosione to nie jezyk sie slizga i nie za dobrze penetruje dziure hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lizanie chłopakowi o***tu w dzień? Jak robi na nocną zmianę, czemu nie. Pożeracie kupsztaki? To dopiero jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przezylem to tylko raz. Nie moge zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaludiusz
jak chcesz to mogę ci wylizać dupę chce poczuć smak twojego gówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona uwielbia /ja również /gdy liżę jej ciasną dziurkę. Za żadne skarby nie pozwoliłbym jej jednak lizać mojego tyłka. Na szczęście ona nie ma takiej potrzeby więc konfliktu w łóżku z tego powodu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×