Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwielbiam_owłosione

Owłosiona cipka też może być sexy

Polecane posty

Gość uwielbiam_owłosione
akurat owłosionych pach nie cierpię, ale dałem fotki tamtej laski, co miała boska cipeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mopvering
a głupoty gadać wygolona podgolona a nie takie krzaki fuj!!!!!!!!!!!!! ciekawe czy po minecie jak masz pełno kłaków w żebach lecisz je umyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam_owłosione
nie lubię podgolonych. włoski mogą być w sumie podcięte, ale nie podgolone. o to chodzi, żeby majtki nie kryły zarostu, żeby bylo go trochę na wierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne cipki
jakie kłaki w zębach? Od razu poznać mistrza teorii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakaz golenie
zakaz golenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hairman
Tez należe do zdecydowanych zwolenników tego co naturalne, a co za tym idzie także nieogolonych cipek. Moja była partnerka miała taka "fryzurke" i bardzo mi to odpowiadało. Szkoda ze teraz mało która Pani ma taka owłosiona "myszke" Co sądzicie o tej: http://hairy.amkingdom.com/02/motd.php?id=&ib=&cc=&pc=&udid=051223&mp=051225 Ja przy takiej wymiekam ( czyt. twardnieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedź
Mój faceta nie lubi kiedy moja pochwa nie jest ogolona, w tym problem, że faceci nie potrafię zrozumieć jaki jest problem z goleniem. KIedy ogolę się maszynką, czasem się zatnę i leci mi krew, włoski szybko odrastają i potwornie kują, o sexie oralnym nie może być mowy, ponieważ facet pociąłby się na tych odrastających włoskach. Krem do depilacji, nawet ten najlepszy i najdroższy nie usuwa wszystkich włosków, nawet jeśli na jeden raz zużyję całą tubę. Wosk odpada, depilator elektryczny różnież ponieważ mam niski próg bólu, więc w takim razie jak mam się pozbyć zbędnego owłosienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta z 24 grudnia jest fajna
bardzo seksowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blech
Fuuu jak taki bober może sie komuś podobać ?! Wygląda jak cipsko średniowiecznej baby. Tylko wydepilowane!! paseczek moze zostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta z 24 grudnia jest fajna
co tam pachy jak zanurkujesz miedzy te fantastyczne uda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zasadzie macie racje ale...
Ja sie np. depiluje kremem, przynajmniej to, co wystaje poza majtki. Czasami więcej. Raz ogoliłam się na zero, ponieważ po depilacji woskiem wrosły mi włoski i musiałam coś z tym zrobić. Ale czułam się dziwnie... I nieswojo;) I już więcej nie będę się tak zupełnie golić, bo wygląda to dziwnie- ja tam wolę choć trochę futerka:) Ale przez tą depilację kremem już od kilku łdnych lat mam teraz taki mały problem, bo włosy się "rozprzestrzeniły":( Tzn. porastają trochę uda i teraz już muszę je depilować, bo nieestetycznie wyglądają... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie ze z ud lepiej
usuwac bo nieestetycznie to wyglada. chop nie poleci na wlochate uda czeczenskiego zapasnika. ale pod majteczkami to troche futerka jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zasadzie macie racje ale...
No właśnie;) Zazwyczaj usuwam włoski- więcej lub mniej, w zależności od pory roku, okazji, nastroju:) Jakoś trzeba je okiełznać;) A pod majtakmi, to już moja prywatna sprawa. I sądzę, że mój facet byłby zadowolny niezależnie od stopnia owłosienia mojej cipki. Z tym że zgadzam się, że łatwiej jest pieścić wydepilowaną cipkę, więc na pewno dla niewprawionych panów jest to lepsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czy ci zapaleńcy
ogolonych "cipek" sami się golą ... tak BTW ... kiedyś widziałam zdjęcie faceta dokładnie wygolonego wokół penisa, natomiast cały brzuch i nogi (gęsty, mocny, ciemny zarost) pozostawił dziko rosnący ... wyglądało to jak fotomontaż 3 różnych części od 3 różnych facetów - paskudztwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam_owłosione
ja właśnie lubię trochę włosów łonowych na udach. w okolicy odbytu włoski też są fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamala
Hej:)Nie wiem jak Wy ale ja nie umialam bym sobie wyobrazic wlosy w okolicy odbytu.Ja je depiluje.Zreszta nie ladnie to wyglada przyajmniej dla mnie jak sa w tej okolicy wloski w okolicy ud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zasadzie macie racje ale...
No właśnie włosy w okolicach odbytu są chyba moim największym zmartieniem:( Czasami depiluję je woskiem, ale to dość kłopotliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z kudłami
a jak widze włosy łonowe u kobiety na udach to rzygac mi sie sche... fuujjj to jest naprawde obrzydliwa rzecze fefe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owlosienie nie jest sexy
golcie sie dziewczyny prosze!!!! ja sam sie gole i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoski muszą być
Włosy muszą być i koniec!!!!! Jak któraś nie potrafi zadbać o higienę niech zgoli też te na głowie. Cipka bez włosków jest jak "folkzdojczka" podczas okupacji (sorry I dont speak german). A tak na marginesie - moja żona ma najseksowniejsze futerko na świecie :). Może Wam kiedyś ją zaprezentuję, jakładnie poprosicie. Chłopaki, którzy lubicie włoski - nie dajcie się zastraszyć wygolonemu motłochowi, bądzmy wierni tradycji i naturze. A Wy dziewczynki, które się depilujecie dla facetów miejcie to na uwadze, że mają oni coś z pedofilów, więc UWAGA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geralt
Popieram przedmówce- włoski musza byc. To takie naturalne.Ciekaw jestem tej "fryzurki" Twojej małżonki? Może jednak jakiś link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze tak
owlosienie lonowe ma byc. na udach tez jak jest. tylko 100% naturalne zarost lonowy wystajacy spod majteczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgodze się w sprawie...
co do higieny to racja z zarośniętej cipki jedzie bo śluz się na włosach osadza i śmierdzi to samo z odbytem:) a na głowie dziecko nie masz śluzówki więc nie capi pomimo włosów no chyba ze są brudne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie zgodze się w sprawie..
pierdolenie o szopenie, niezdrowe jest wlasnie golenie. wlosy chronia przed dostawaniem siezarazkow do pochwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż...to debilne posunięcie
jeśli chodzi o brak depilacji... śmierdzi potem z dziurki a włosy nosili praprzodkowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestę facetę
Niby powinienem powiedzieć "mieliście do czynienia z kobietami nie dbającymi o higienę". Myślę jednak, że bardziej trafne będzie stwierdzenie "cipkę widzieliście tylko na zdjęciach w podręczniku do gimnazjum - wykradzionym z plecaka starszej siostry" :D :D Pozdrawiam teoretyków :-) Cipka to fajna rzecz, może za jakieś 200 lat sami się przekonacie :D Włosy lub brak - rzecz gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakatau
owłosiona cipka ukochanej kobiety zawsze pachnie(pomijając ekstrema)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×