Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krótkie spodnie

Owłosiony facet w krótkich spodniach czy wygląda atrakcyjnie ?

Polecane posty

Gość krótkie spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak najbardziej
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygaląda obleśnie a jak ma do tego sandały i nie daj Boże skarpetki podiwnięte do połowy łydki to jest zupełnie przegrany :D ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojezusicku maryjo
a czy owłosiona kobieta w krótkiej spódniczce wygląda atrakcyjnie???:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedy
gorzej by wygladal jakby mial ogolone nogi :D...a o atrakcyjnosci nie swiadcza kłaczki..jesli mowa o facetach.:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak najbardziej
można by rzec ,że tylko z owłosionymi nogami wygląda atrakcyjnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedy
lojezusicku rany a wyobrazasz sobie by facet golil nogi?...hehehe bo ja nie:O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlanie co mi tu bedziesz mowic jak mam wygladac!!! krotkie spodenki i nieogolone meskie nogi rulez!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótkie spodnie
Podjąłem taki temat aby się dowiedzieć i poznać zdanie kobiet , w długich spodniach naprawdę jest gorąco , bardzo proszę o wyrozumiałość Was Drogie Panie , nie zamierzam się golić ale czy wygląd włochatego faceta w krótkich spodniach nie denerwuje Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedy
stanowcze NIE:D...nie denerwuje nie wzbudza zadnych negatywnych emocji ...jest to normalne :D.... i sie nie wazce golic panowie ..bo to smieszne:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu nieeeeeeee
widzialam takiego nie raz na ulicy.... to tak jak owlosiona kobieta z celulitem w mini no moze jeszcze rybaczki przejda,ale wyglada to okropnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedy
"jezzuuu nie"...chyba masz jakies problemy emocjonalne:O...nie wnikam:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarbie to Ty
prosilam zebys sie nie wyglupial ostatecznie mnie masz sie podobac, a z ogolonymi nogami pogonie z domu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosek
wiadomo, że każdej kobiecie podoba się inny facet: jeden owłosiony, drugiej nie. Ale to nie powód, żeby dyskryminować owłosionych w krótkich spodenkach. Tylko broń Cie Panie Boże zakładać skarpetki do sandałów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie tylko blondynów
i ich włosy mi nie przeszkadzają., bo sa słodkie, mięciutki i jasne, wyglądają jak puszek:)❤️ Natomiast bardzo nie podoabja mi sie grube albo przesadznie chude (w obu przypadkach nieumięśnione), blade (ale po solarce jeszcze gorsze...:o ) nogi z czarnymi, kręconymi włochami:o Zbiera mi się wtedy na wymioty niestety:o Nic na to nie poradzę. Nigdy w życiu nie dotknęłabym takiej nogi, nie chciałabym chłopaka z takim futrem. Dla mnie te włosy wyglądają okropnie, jak jakieś mega owłosienie łon owe i sa odstraszające:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wystarczy że widzę jakie
ma owłosienie na rękach, twarzy, głowie. Przeciez to widać. Nie wybieram facetów na tej podstawie, ale wszyscy, którzy mi się podobają, mają jasne włosy:) A mój chłopak w ogóle jest taki jaśniutki, że trudno takiego blondasa napotkać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp na pytanie
jak najbardziej facet z ogolonymi nogami kojarzay mi sie z gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za absurd mówić, że facet z owłosionymi nogami wyglada oblesnie w krótkich spodenkach!!!!Porównywać go do kobiety z celulitem lub owłosionymi nogami-idiotyzm. Apeluje do pana który pytał czy wypada mu tak chodzić, by nie zważał na żadne negatywne opinie, bo widać nie kobiety odpisują tylko podlotki. Zawsze uważałam że nigdy nie bedę mieć owłosionego męża, a mam i to jest cudne i męskie, ma najpiekniejsze owłosione nogi na swiecie. Co to za facet z gładkimi nóżkami? Niczym się nie przejmuj i zakładaj krótkie spodenki! A jeśli obejrzy się za toba jakas kobieta to wierz mi nie dlatego ze będziesz źle wyglądał. Mężczyzna musi pozostać mężczyzną, z tego co widze panuje takie zniewieścienie wśród facetów,że aż trudno w to uwierzyć, nie chodzi o to że mężczyzna ma o siebie niedbać, ale trudno odmawiać mu atutu w postaci zarostu. Bardzo cię proszę nie słuchaj tych głupich uwag. Trzymam kciuki bys się przełamał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka weź się idź zbrandzluj
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutencja
a wolisz ogolonego gogusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogoleni nie
ale wstrętne,. czarne łonówki na nogach to porażka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudłaty na plecach i nogach
Mam takie wrażenie, że kobiety się śmieją ze mnie , kiedy bez koszuli jestem i w krótkich spodniach w sandałach bez skarpet oczywiście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogoleni nie
ale jak ktoś ma hery na plecach, to też wygląda obleśnie i tragicznie:o Tak samo jak ma wileki, kręcone, grube, czarne włosy na nogach:o DNa mnie działa to pawiopędnie niestety:o Jest to przykry widok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra a co ma zrobic facet, który jest tak owłosiony?? zamknąć się w domu czy golić codziennie nogi?? co mu w takim razie proponujecie? wosk, krem do depilacji, maszynkę itp ?? dzieciatka same widzę się wypowiadają... napatrzyły się na laleczki w bravo girl albo innym tego typu szajsie i znawców udają:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×