Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Panowie czy umiecie opisac

Polecane posty

Gość gość

co czujecie podczas lodzika a jakie odczucia towarzysza wam przy penetracji cipki? mozecie tez uwzglednic analik :) i ktory najbardziej was podnieca? tylko wysilcie sie bo 3 dziewczyny czekaja na wasze relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może umiemy ale nie chce nam sie a was mamy w dópie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu 33
Lodzik ekstra uczucie, jeszcze jak kobieta potrafi dobrze ssać to już w ogóle odjazd. Wilgotno ciepło i przyjemnie. Cipka... zależy od cipki jedna luźna inna ciasniejsza. Jedną bardziej druga mniej wilgotna. Ogólnie fajnie i przyjemnie choć nie zawsze. Dupka przyjemnie i ciasno, fajne uczucie ale wymaga dodatkowego smarowania. Reasumując lodzik miejsce pierwsze, dupcia drugie. A cipkę wolę dobrze wylizać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty pedau jesteś skoro wolisz loda i d**e od c**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu 33
Popatrz w lustro a potem komentuj przyjacielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie pedal jak nic :) podobno ci z mniejszymi czy cienkimi wola oral i d**e bo mniej czuja przy klasyku. Wola zwalic na cipke ze za luzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0023
jak mozna cipke chcciec tylko wylizac hehe masz malego i tyle w temacie, jestem facet i nigdy bym nie powiedzial ze w ustach czy d***e bedzie mi lepiej niz c**eczce. Masakra jakas :P a mialem z wieloma przygody ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 13:43 hahaha :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie jako kobieta. Gdzie temperatura jest wyzsza w cipce czy w ustach? i czemu oral moze sprawiac wiecej przyjemniosci? chodzi o docisk reki? myslalam ze cipka obejmuje calego penisa, masujac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, mam poczucie humoru mocne, chce mi sie seksu poza tym i dupa blada, nie ma z kim:/ dzis az mnie cipka rozrywa z chcicy;/ x 14:47 Wszystkie ważne osobistości od zawsze mieli i żony i kochanki. Układ stary jak świat. :D musisz byc wazna osobistoscia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu 33
Gość 0023 widocznie jeszcze nigdy żadna nie zrobiła Ci dobrego loda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dupę fajnie bo można długiego kutasa wsadzić po same jaja. A najlepiej wepchać też jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam obiecany anal i mleczko z cycusia więc dam też swoje mleczko i przyjmę stolec doustnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz masz dlugiego. a pomozesz mi zbierac o***t z podlogi jak zacznie wypadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc033. hehe wiedzialem ze to powiesz. Wystarczy ze masz odpowiedni sprzet do ********* widac masz maly kompleks :) zmien orientacje moze co? faceci tez maja d**e a i pewnie ci loda lepszego zrobi :) Odpowiadam: c**eczka fajnie"obejmuje" k***ska po calej dlugosci, jest mega goraco i wilgotno. pupie jest ciasno, ale tylko na poczatku. Lodzik super sprawa, cieplo i milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 33 NIEMASZ CZYM PIERDOOOOOOOOLIC I TYLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE. CIEKAWIA MNIE TWOJE WYMIARY P[EDALEEEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:52 W cipce. Jak mialem pierwszy seks z kobieta to pierwsze co zanotowalem przy wlozeniu to ten gorac... Pozniej faldowana, karbowana powierzchnia na calej dlugosc***enisa masujaca i wciagajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypadniętą kiszkę można dopychać fiutem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 23:18. Dziekuje za odpowiedz. Szkoda ze i tak oral jest lepszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co mówią że oral i w dupę to pedały, sami mają partnerki, które nie chcą z nimi tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu sa normalni :) hetero, co ci obce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×