Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konwera18

paradowanie na golasa w miejscach publicznych

Polecane posty

Gość konwera18

Czy którąś z was kręci latanie na golasa w miejscach gdzie ktoś was może zobaczyć? Bo mnie akurat tak i strasznie mnie krręci że ktoś mnie nakryje chociaż bym mocno tego nie chciała. Ostatnio biegałam całkiem goła po piwnicy w moim bloku ;) któraś z was ma podobnie? Zapraszam do dyskusji :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jak tak sobie ciebie wyobrazam to sobie wale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwera18
spoko ;) kręci mnie że faceci mogą mnie podglądać szczególnie młodzi :p chociaż gdy jestem w mieście to nie za cz esto to robię, częściej gdy jestem u rodziny na wsi :) może jakieś pytanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie masz cycki i cipke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwera18
chodziło mi o normalne pytania, związane z tematem zboczku :p ale jak już pytasz to jestem z ich wielkości i wyglądu bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fajnie a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwera18
Kobiety się o wiek nie pyta ale dam Ci podpowiedź mój drogi. Popatrz na m oj nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość210
Ja nie pisałem że masz 12 tylko ktoś się podszywa podemnie tylko pytałem łaska ile masz.gosc210to teraz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwera18
spoko domyśliłam się :D jakieś pytania odnośnie mojego "hoby"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość210
Tak od piszesz mi na numer,?aha i tam miało być laska☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwera18
nie rozdaje numerów w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość240
Ale ja ci dam ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwera18
soryy ale ja chcę popisać na forum o moim niecodziennym hobby :p a ciebie jak widzę to nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapewne w tych najskrytszych fantazjach jest chodzenie nago np. po mieście, czy sklepie jak tutaj - http://q.gs/8rPAP im dłużej żyję, tym częściej doświadczam tego, że sporo osób chciałoby przeżyć taką sytuację. niezależnie od płci czy upodobań. najczęściej dotyczy to młodych ludzi... ale to chyba nawet lepiej, bo jeśli to marzenie wychodzi ze snu do jawy, to przy uciesze całej pobliskiej gawiedzi ;) fajna sprawa, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest w tym trochę prawdy, a filmiki w stylu pokazywanie nagości w pobliżu obcych ludzi kręcą bardziej niż inne ;) Autorko, jeśli możesz, napisz coś więcej na temat swojego "niecodziennego hobby", nie ukrywam, że mnie to szalenie interesuje... i pewnie nie tylko mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalony gość
ja! ja mam pytanie! opisz to jak zaczynasz bieganie po tej piwnicy. idziesz tam na przykład w szlafroku, czy tak zwyczajnie w ciuchach i dopiero na dole zdejmujesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwera18
Było po północy a ja miałam wolną chatę, więc wzięłam klucz do swojej piwnicy w niej rozebrałam się do golasa, miałam jedynie kapcie na nogach :) Wyszłam z piwnicy i całkiem goła przeszłam kilka długości mojego bloku, dreszczyku emocji dodawało to że ktoś może wejść do piwnicy z innej klatki i odciąć mi drogę ucieczki ;) musiała bym się wtedy w jakimś ciemnym koncie schować i czekać aż odejdzie :o Chociaż najlepsze numery odstawiam gdy jestem u rodziny na wsi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali34
znam to uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się myłem na wsi nago przed domem, mógł mnie ktoś zobaczyć, bo świeciło się światło, a w pobliżu byli sąsiedzi. Kręciło mnie to na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc1234
Jest to coś pięknego, podziwiam cię, Twoja odwagę, też mam czasami ochotę tak pochodzić, ale tylko po domu... Dalej się boję ... I ta myśl, że ktoś może zobaczyć, aż ciarki przechodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali34
spróbuj warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co robisz na wsi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali34
ja na wsi mam działkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAS
Super zabawa pod warunkiem że oczywiście kogoś właśnie to kręci. Jeszcze lepiej gdy ma się drugą osobę z którą można się dzielić emocjami i przeżyciami oraz wspolnie praktykować takie zabawy i wzajemnie się do nich nakręcać. Natura ludzka jest taka że szybko się nudzimy czymś co już jest nam znane. Więc aby podniecenie i emocje były silniejsze stawiamy sobie coraz wyżej poprzeczkę. Trzeba tylko uważać by nie dać się nakryć bo konsekwencje takiej wpadki mogą być oczywiście bardzo nieprzyjemne. Ale jak to się mówi - jest ryzyko jest zabawa... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali34
masz rację zgadzam się w stu procentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie:http: //wuhuini.pinger.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezłe fajna laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 9:05 na wsi mam działkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali34
jesteś k czy m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×