Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebujaca czułości

Partner za granicą i seks przez internet

Polecane posty

Gość potrzebujaca czułości

Słuchajcie, mój partner jest za granicą na studiach. Boję się, że mnie zdradzi, bo będzie niezaspokojony seksualnie, poza tym wiecie jakie ejst życie studenckie. Co więcej, ja też czuję się niezaspokojona, chciałabym go chociaż pooglądać nago. Zastanawiam się, czy to dobry pomysł aby kiedyś odebrać rozmowę z nim na skype i włączyć kamerkę, nie mając nic na sobie? Myślicie, że go to podnieci, czy raczej uzna że seks przez internet jest żałosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujaca czułości
No wiem, że nie ale to taka przenośnia. Wiadomo o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikciaaa777
jesli cie kocha to cie nie zdradzi. glupi argument: niezaspokojony. to nich sobie konia zwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujaca czułości
No, może i nie zdradzi. Ale ja chciałabym abyśmy pomimo odległości wciąż czuli się blisko także w tej sferze, boję się że się od siebie odzwyczaimy. Poza tym uwielbiam go oglądać nago, nawet raz podglądałam jak się masturbował i strasznie mnie to podniecało. Myślicie, że uzna mnie za idiotkę, gdy zaproponuje mu aby się masturbował przed kamerką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spelnisz dobry
uczynek, oboje się masturbując zrobicie sobie dobrze. Można pójść krok dalej by było bardziej realnie i zaprosić do zabawy przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujaca czułości
Haha z tym przyjacielem to przegięcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe doooobreee
tylko dobrze się zabezpieczcie, bo jak spóźni sie okres ze 2 dni to bedzie watek pt uprawialismy sex przez internet, spoznia mi sie okres czy moge byc w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M./////
jak nie da sie normalnie, to w czym jest problem? Korzystajcie z siebie na ile możecie :) pewnie sie ucieszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conrado844
Napisz do mnie GG 37600627 oferuje siebie jako partnera do seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to Twój facet..więc jak zrobienie mu takiej niespodzianki albo podjęcie tematu może być głupie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×