Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiat Dzikiej Wiśni

Pełnia Księżyca

Polecane posty

"Cykl księżyca" Rozciął brzuch księżyca Słodki brunatnoczerwony płyn Wypłynął z niego Bezsenność ogarnęła mnie srebrnym promieniem... Nie widział cię i nie widział mnie Płaczące z bólu Ale wiedział Że krew przelewa się z kielicha na ziemię Wsiąka w jej ciało A ostry Mdły zapach otula Jak mgła Nie wiedzieć czemu Zamarłam w ciszy nocy Słuchałam Jak czerwień pulsuje w przestrzeni ciemniejszej Niż Nicość To muzyka rozgrywająca się we mnie... Napięcie Pauza Rozluźnienie I ciepło To Co jest we mnie Jest w Niej A Ona jest mną powiększoną Czy wy -mężczyźni brzydzicie się krwi menstruacyjnej ? Uprawiacie seks ze swoją kobietą podczas, gdy ona ma okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jest niestosownego w tym pytaniu, zbyt intymne? Tu pytają o bardziej intymne i wulgarne rzeczy, więc postanowiłam takie zadać ;) Szkoda, że szczegółów tego procesu nie zdradzisz, ciekawa jestem. Ja raczej taka niedouczona, jeśli chodzi o jakieś fakty naukowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że trzeba być ostrożnym, teraz już wiem...Ale troszkę mnie irytuje to twoje kasowanie wypowiedzi, bo ja lubię czytać co ktoś napiszę i wracam często parę razy do wypowiedzi uczestnika rozmowy, żeby lepiej się wczytać ;) Za pierwszym razem podczas czytania może mi umknąć jakiś głębszy sens wypowiedzi, czy jakiś żart, aluzja użyta w poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, ale nie zawsze jestem skromna ;) Chyba bardziej w tym momencie jestem powściągliwa, ale właśnie też nie zawsze. Może jeszcze kiedyś pogadamy. Dobrej nocki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zbudź się, motylu - Późno, całe mile są przed nami".Piękne, aż sobie wygooglowałam, dziękuję za namiar, Autorko.A co do tematu: nie bardzo na to forum. Jeśli będziesz potem chciała pisać pod tym nickiem, nie zapomną Ci tego ;) Tu sami strażnicy norm (oczywiście ich własnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny nick i kolejny temat Słodko-winnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 11:49 życze ci chorób nieuleczalnych i twojemu dziecku również konania w męczarniach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eve nie ma za co :) Ogólnie wiersze haiku są bardzo piękne, zawierają w krótkiej formie wielkie, proste przesłania. Może kiedyś skuszę się napisać temat o Motylach , bo kocham motyle ;) Wszyscy jesteśmy jak Motyle, tylko, że na różnych etapach rozwoju. Każdy się w końcu kiedyś przebudzi i pofrunie w celu realizacji przygody swojego życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście to Słodka :-o rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ten się spodobał (mówi się "to haiku", czy "ten haiku", jakiego to jest rodzaju? ;) ):xKoteczka, tak chudaNa miłościI kaszy jęczmiennej.xTemat o motylach będzie na pewno bezpieczniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przelotem niczym mgla nad wodami duszy posiadaczko ladnego nicka oswietlona chlodem ksiezyca :) -motyle powiadasz ? Wiekszosc ludzi kocha motyle i nie znosi ciem. Ale ćmy sa bardziej ciekawe i zajmujace. Sa destruktywne. Kazda z nich zyje na swoj sposob, tak jak my. Zywi sie łzami duzych ssakow lądowych naszej mniej wiecej wielkosci. Stara definicja cmy glosi, ze jest to "cos" co stopniowo pochlania i w milczeniu zjada, pochlania albo niszczy jakas inna "rzecz" Slowo "cma" oznacza rowniez ciemnosc, mrok, destrukcje. P.S.Obawiam sie czy moja obecnosc trolli nie przyciagnie, ale przynajmniej temat chwyci tchnienie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci szczerze Eva, że nie wiem jakiego rodzaju jest słowo haiku. Myślę, że poprawną formą wypowiedzi jest zarówno -" Lubię ten wiersz haiku", jak i ta forma - "Lubię to haiku". "Koteczka, tak chuda Na miłości I kaszy jęczmiennej." :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widmo, jak założę temat o motylach, to będziesz mógł opowiedzieć o ćmach ;) Za dnia jesteśmy motylami, nocą zamieniamy się w ćmy...Jestem świadoma swojej ciemnej strony księżyca. Nie wiem czemu, ale to pierwsze zdanie, które napisałeś, skojarzyło mi się z tym -"Ciemność była nad powierzchnią bezmiaru wód, a Duch Boży unosił się nad wodami"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa hajku i jeden głupi dowcip
- Siedem lat złego seksu – powiedział Ignacy, gdy stuknęłam się z nim kuflem i odstawiłam naczynie na stół, nie napiwszy się piwa uprzednio. Zmierzchało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa haiku i jeden głupi dowcip
niestety nie :) ja raczej prozą się posługuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A juz myslalem, ze zrezygnowalas z aktywnosci tutaj, a tu prosze jaka odslona i to za dnia. To teraz jestes motylem. ;) To cos, ta ciemna strone albo sie ja ma, albo nie ma i to wlasnie to "cos" zwabilo mnie tutaj gnany instynktem bo przeciez ciemno bylo wtedy. P.S. nie tylko na temat cmy mam cos do powiedzenia, ale to moze pozniej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa haiku i jeden głupi dowcip
ale ja raczej krytykiem, niż twórcą ;) poza kilkoma wytworami prozopodobnymi niestety nie zdarzyło mi się nic, co za artyzm uznać by można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S.2 -wpisow swoich nie bede usuwal jednak, poniewaz nie chce irytowac wrazliwej duszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa haiku, to może poddam mój wiersz krytyce. Co o nim myślisz? Zdaję sobie sprawę, że nie jest zbyt kunsztowny, moja siostra jest o niebo lepsza w pisaniu wierszy :) Ja lepiej czuję się w operowaniu obrazem, niż słowem. Obecnie mam przestój weny, z powodu wszelakich przeciągów emocjonalnych, które spychają mnie w dół... Muszę tylko chwycić niebieskie ptaki w locie ;) Tak obrazowo przedstawia mi się wena twórcza. X Widmo, ja nie porzuciłam swojego tematu, brak czasu, dlatego tutaj nie zaglądałam. Nie zgodzę się z Tobą... Tą ciemną stronę każdy posiada, nie każdy uświadamia sobie i wie o swoim cieniu, ale to nie oznacza, ze go nie ma. Czai się gdzieś w ciemnym zakamarku umysłu i wychodzi w odpowiednim dla siebie momencie. X Dobrze, że nie będziesz usuwać, bo jak nie widać wpisów, to tak dziwnie wygląda, jakbym sama ze sobą gadała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×