Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość malypenismeza

penis mojego meza jest maly. Pomocy

Polecane posty

Gość malypenismeza

penis mojego meza jest maly. Pomocy. Penis mojego meza jest maly. Kiedys maz zgodzil sie zebym go zmierzyla i wyszlo ze ma 14.5cm w wzwodzie i 13cm w obwodzie. Czy wasi faceci tez maja takie? Prosze o normalne wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna żona tego męża
przy mnie jest wiekszy, chyba go nie podnicasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem niegłupia blondi
albo za słabo ciagniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malypenismeza
ok inne pyt. Dla was taki rozmiar bylby ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malypenismeza
blondi bez obrazy ale mi 16 starcza a tobie 22? Gdzie ty to miescisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malypenismeza
a grubos ma dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem niegłupia blondi
a tak właściwie to rozmiar kutasa w dużej mierze zależy od zainteresowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El_Pacyno
a odkąd się mierzy penisa dokładnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NamiętnaMegaSexowna
Mój przyjaciel an długosć ma chyba tyle samo, grubość nie wiem, a szczytuję na nim w 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhnbgfedadwsqa
moj chlopak ma 15cm i jest naprawde super gdybym tak jak wy skupiala sie jedynie na penisie to tez bym pewnie widziala problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka Kaśka 87 87
Byłam z facetem który miał 14cm penisa więc wiem o czym mówisz, zastanawiam sie po co wyszłaś za niego za mąż??? przecież intymność to bardzo ważna sfera życia, a jeżeli mąż nie daje Ci satysfakcji, to i tak wasz związek nie ma większych szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieranova
a mój mąż to jakiś nie kumaty bo jak się kochamy to ciągle się myli i wpycha mi do pupy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malypenismeza
niestety taka prawda. Uwazam ze taki odpowiedni to dlugosc 18cm a obwod 13cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nic z tym niezrobisz chyba że leki itd można troszke poczytan w necie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malypenismeza
niby 15cm to sredni. Ale jak by w polsce ta srednia byla 10cm to tez mamy mowic ze jest ok i ze tyle starczy? W innych krajach srednia to 17-18cm to u nich nasza srednia to male :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malypenismeza
ale trzeba dalej zyc i jak zwykle nadrabiac uczuciem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W innych krajach srednia to 17-18cm" W RPA? To jest normalny penis i większości kobiet taki wystarczy, studnio bez dna. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malypenismeza
mam wibrator 20cm dlugosc i 14cm obwod. I zaraz znajdzie sie ktos kto powie ze pizda jak wiadro ale panowie kazdy z was chcialby taki rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malypenismeza
perwersjo przeczytaj dokladnie mi te 15 da orgazm ale czasem chce byc ostro zerznieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malypenismeza
lubie jak mnie caly wypelnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak żes sobie kupiła knagę wielkości takiej jak ma ok. 3% całej populacji mężczyzn to sama jesteś sobie winna. Mi rozmiar Twojego męża spokojnie wystarcza, żeby być porządnie zerżniętą, po ostrym seksie na pieska nawet "poobijaną", więc to z Tobą jest coś nie tak. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskjskjkjskjskj
To że tobie wystarcza nie oznacza że każdej kobiecie ma wystarczyć, są faceci którym "wystarcza" pryszczata kobieta z 25kg nadwagi :classic_cool: a penis 14cm jest naprawde mały, a pisanie że kobieta ma "studnie" jest na poziomie gimnazjalnego gówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie spiesze sie, bo po co
Z małym kutasem już nic nie zrobisz, możesz wymienić na innego. A czy tak poza tym małym sprzetem on jest męski? Ja pamiętam że jakieś 14cm to miał mój chłopak ale mieliśmy wtedy około 16lat... To jednak jakiś niedorozwój chyba jest, żeby dorosły mężczyzna posiadał 14cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W pomarańczowym mi do twarzy
Ma orgazm, nie czuje się ostro zerżnięta... hmm to, że ktoś kogoś ostro zerżnie nie wynika chyba z tego tylko, iż robi to 20 cm maczugą. Ciesz się kobieto a nie biadol, spora część kobiet chętnie by się z Tobą zamieniła (ta, której orgazm pochwowy jest obcy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez melisy nie doczytam..
[zgłoś do usunięcia] buahahah widze ze jakas zakompleksiona tłusta kur** pisze ze malym sie nie da nic zrobic lub jakis facet co ma wiekszego ale nie potrafi panienki wyrwac i musi onanizowac sie przed kompem bo ma brzydkiego ryja...haha...co za zyciowi przegrańcy... Ja uważam że kobiety napisały prawde, widocznie jestes w grupie 10-14cm :classic_cool: i to cie tak zabolało. TAK ZWRACAMY UWAGE NA WIELKOŚĆ PENISA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
ja też popieram że rozmiar ma znaczenie w życiu nie wyszlabym za faceta o penisie 14 cm jak tu piszecie miałam takiego ale potem zmieniłam na wiekszy ma 20 cm tyle mi wystarcza spokojnie i teraz czuje co to jest prawdziwy seks i zaspokojenie.Dodam,iż wiekszosć tego typu przypadków zależy nie od rozciagłości pochwy a od budowy anatomicznej kobiety i to jej "głęboka budowa"decyduje czy ona cos czuje czy nie dlatego mały dla niektórych kobiet to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój były miał penisa 20cm
I co z tego jak po 3minutach dochodził a ja mialam ciągle mało. Orgazmy mialam z nim ale przy dużych jego staraniach. A wogole to dla mojej dziurki był za długi bo jak wchodził do końca to mnie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×