Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pierścienica

pierścienie przedłużające erekcję

Polecane posty

Gość pierścienica

Cześć! Mam pytanie do Panów - czy stosowaliscie kiedys pierscienie przedluzajace erekcje? Czy one rzeczywiscie dzialaja i pomagaja przedluzyc czas stosunku? Prosze o kulturalne odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierścienica
a tak serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co to takiego
Ale co to są te pierścienie? bo ni cholery nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierścienica
może teraz ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że pomaga, a facet może mieć kilka orgazmow i nie wyjdzie z niego ani kropelka :). Tylko że mnie od tego strasznie jaja zaczeły boleć :O. Później wszystko wyszlo z oddawaniem moczu, ale sperma zamiast wyjsc byla uciskana w jajowodach ktore zaczely sie powiekszac - to sprawia ból :(. Od tamtego czasu postanowiłem zająć się ćwiczeniami na mięscień odpowiedzialny za kontrole erekcji i bawimy sie bez wspomagaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nie byłeś/byłaś na lekcji biologii? Sperma z jąder poprzez jajowody dostaje sie do członka i wychodzi na zwenątrz. Jak nie może wyjść a ucisk pierscienia jest przy samych jądrach - początek penisa (tak ze sperma wogole nie dostaje sie do czlonka) to domyśl się gdzie zostaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sperma tworzy się w jądrach?Facet ma jajowody?I jak pewnie wypowiada swoje sądy!Na polityka z nim!Będziemy mieli nowego świetnego prezydenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaasssdddddf
Mi się żołędź jakoś przez to powiększył, gdy założyłem raz, więc nie używam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierścienico, taki pierścień ma za zadanie pomóc utrzymać erekcję. Nie przedłuża czasu trwania stosunku. A co do biologii, eh. W jądrach produkowane są tylko plemniki, które wędrują nasieniowodami do parzystych gruczołów zwanych jako pęcherzyki nasienne. W momencie wytrysku, zawartość pęcherzyków nasiennych (plemniki i wydzielino produkowane przez same pęcherzyki) zostaje przepchnięta przez prostatę, która również produkuje wydzielinę stanowiącą skład nasienia, a następnie całość trafia do cewki moczowej skąd zostaje wypchnięta przez skurcze mięśni gładkich na zewnątrz (przez ujście cewki moczowej na końcu penisa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXX XXX
Czy jak ktos ma stodunek 5 min czy ten pierscien pomoz aby trwal 30 min ? Prosze o odpowiedz bardzo mi na tym zalezy ;) z Gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie polecam wszystko jest oki dopuki nie trzeba go zdjąć i na pierścień zatrzymuje krew w ciałach jamistych i po stosunku penis jest obrzmiały i na dodatek siny a przyjemności nie daje większej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, że stary wątek, ale jak go ktoś wygrzebał, to może czuł taką potrzebę... ;D chyba problemem nie jest krótka erekcja, ale bardziej zbyt szybkie dojście... a jeśli rzeczywiście tak szybko flaczeje, to chyba już nic nie pomoże, chyba, że popracujesz nad jakością współżycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martin797
Zgadzam się, nie dla pierścieni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej wybrać pierścienie silikonowe i dobrej jakości, bo może faktycznie skończyć się przecinaniem nożyczkami, tak mi się zdarzyło, ale mnie to nie zniechęciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałem pierścienia erekcyjnego marki Durex, ale nie odczuwałem komfortu podczas używania i musiałem zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leki do dopiero świństwo a nie pierścienie kobieto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość stanek
ja używam pierścien erekcyjny zakładany jednocześnie na jądra oraz na penisa tzn jeden pierścien.Mam bardzo długą erekcje i mogę długo kochac sie z moją panią a wytrysk jest wspaniały i długi.Warto stosować ten pierścień bo ja mam 67 lat i nie używam żadnych tabletek wspomagających erekcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekin 50
Dokładnie tak jak Stanek napisał też tak robie polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalew reklam a zero merytorycznych wypowiedzi w temacie. A pierścienie Durex można teraz kupić w Biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pewnym sensie przedłużają ale na pierwszym miejscu sprawiają ze penis jest dłuższy i twardszy. A co za tym idzie sprawia nam kobietą o wiele większe doznania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby tak na forum zabronili dodawania linków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Stachu
Ja tez używam pierścienia erekcyjnego zakładanego jednocześnie na jąderka oraz k***ska-średnica ca 50 mm.podczas pieszczot kuśka staje mocno i jest bardzo twarda.Czas stosunku też wydłuża się dość mocno,z czego jest zadowolona moja pani.Orgazm też jest bardzo mocny i jest o wiele silniejszy niż bez pierścienia.Polecam stosowanie pierścienia a mam już 68 lat i jestem super zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×