Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malineka

PIERWSZY RAZ... BRAK KRWI!!! WHY?

Polecane posty

A wiec jak to jest i czym to jest spowodowane.... moze ktoras z was tez tak miala? Pierwszy raz... zdziwienie brakiem krwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejejejejeje
pewine kiedys sie upilas na imprezie i cie jebneli w kolejarza, a teraz taka cnotka niewydymka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też
u mnie też tak było, ale fakt że używałam wcześniej często tamponów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... to nie jestem sama... I do ejejejeje... Dla twojej swiadomosci nikt mnie na imprezie nie stukna , nie stukal i nie bedzie stukal ... :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja żona nie rodziła
a ma taki rodzaj błony dziewiczej, że na dobrą sprawę dla jakiegoś idioty ciągle jest dziewicą. Dobrze to wiem bo sobie obejrzałem to kobiece cudo jak profesjonalny ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja miałam niedawno swój pierwszy raz .. i też jakoś się niecierpliwiłam ta krwią .. jak to z nią będzie hy .. ale ku mojemu zdziwieniu nic nie było.. i też sie nad tym zastanawiam, jak to jest hy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tlyko pytam ja
a ile masz latek i czemu tak wcześnie to zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyyyyyy
powinnas sie cieszyc a nie jeszcze narzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zajęty nick
Ludzie 1 raz nie zawsze musi być krwawy. Tylko połowa lasek krwawi. A co to za bzdury ktoś pisze: ze moze straila cnote przy masturbacji czy przez tampony omg... cnote sie traci podczas stosunku. Kobieta ktora nawet utracila błone dziewiczą (w niewazne jaki sposób) a nigdy nie uprawiala seksu nie jest dziewica? Bo według mnie jest i bowie wam to kazdy seksuolog i wykładowca WDŻetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zajęty nick
powie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malineka - ale dlaczego się o to pytasz? Przecież Ty swój pierwszy raz miałaś prawie rok temu! Poza tym - to chyba fajnie, jak nie ma krwi (i nie boli)? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszczucha
wczoraj miałam swój pierwszy raz , na 200% pierwszy - także nie ma innej opcji, odbyło się bez krwi, ale bolało ;( z drugiej strony ból do zniesienia ;D Nosiłam wcześniej tampony, bo niestety mój okres był taki, że bez korka to nie dało się wyrobić, także brak krwi (z tego co czytałam) i co czytacie wy i co nawet wielokrotnie wspominane w tym temacie... może być bez krwi :) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tępiszczu bez matury, na chooy wygrzebujesz temate sprzed 5 lat ?? chłopak ci zlał się na pysk, że na oczy nie widzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierwszy raz miałam z Sex Friends haha bo ja się zakochałam oczywiście udawałam że nie. Teraz to mój mąż. Krwi było niewiele ale był taki mały farfocel nie do końca jak błona tylko jakby mały element skóra takiej białawej i bardzo rozmiękłej. feee :-/ on twierdzi że myślał że dostałam okres ale sądzę że gdyby nic wtedy nie zauważył to by pomyslał o mnie że tak się ze wszystkimi bzykam i szybko byłoby po wszystkim. Na szczęście się zorientował że był pierwszy i tak już zostało. Aha i ta teoria że pierwszy to nie, że trzeba popróbować bo poźniej szkoda itp to bzdura kochani. Albo jest uczciwość i uczcia względem siebie albo ich nie ma i szuka się usprawiedliwienia. Piszę to ja 12 lat po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tez nie bylo ani kropli krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie i u wiekszosci moich kolezanek, z ktorymi o tym rozmawialam, nie bylo krwi przy pierwszym razie, wiec nie ma reguly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie ja dzis uprawialam seks i zero krwi to normalne, jak sie mowi. Kazdy jest inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy możliwe jest aby penis był zbyt mały? Albo że mężczyzna był bardzo ostrożny i nie spowodował krwawienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×