Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia m.

Pierwszy widok członka...na żywo...

Polecane posty

Gość asia m.

Dziewczyny - jak się czułyście, gdy pierwszy raz zobaczyłyscie, dotknęłyscie męskiego członka??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrr....
ja jeszcze nie widziałam:p Ale za to czułam:) Jest taki.... zadziwiająco gładki, aksamitny, delikatny i mięciutki. Ale tylko ten mojego ukochanego, także nie licz na za wiele :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia m.
Ja sama dotykałam tylko przez spodnie :-) Nie mogę się doczekać jak go zobaczę i dotknę :-) Ale jeszcze poczekam, bo to chyba za wcześnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolekk
ojej to ile lat masz dziecinko? 15czy 16:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcrftwrer
mam 22 lata i nigdy nie mialem dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia m.
Ja mam 18 lat za pół roku, a ze swoim chłopakiem jestem prawie rok... Nie chcę wyjść na łatwą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55433322
haha. zawsze lepiej brzmi 18 za pol roku niz 17 i poł:D haha. DEBILKA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do asi m
ja tez mam za pol roku 18 :) nawiazujac do Twojego tematu to ja juz nie jestem dziewica bardzo tego zaluje, nie ma sie co spieszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia m.
ok, to 17,5, a dlaczegpo debilka, jesli mozna wiedziec? :-/ Tu wszysyc sa tacy kulturalni? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ochydny rozowy
pomarszczony i zylasty. a fe! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapeczka
asia m. --witaj--nie zwracaj uwagi na tych niedorobów emosjonalnych:P,wiem jak to jets jak chcesz z kims na ten temat pogadac ,podzielic sie spostzreżeniami,emocjami itp.a ktos ci wjeżdza a co gorsza wyzywa od debilek! nie pzrejmuj sie kazdy pzrez internet jest mocny:P a wiec ja miałam skończone 18 lat jak najpierw poczułąm pierwszy raz a potem zobaczyłąm członka mojego chłopaka,byłam zaskoczona mile;) teraz mam 22 lata za rok planujemy slub;) ..ale też chiałam wtedy z ims o tym pogadac;) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hymmmm ... niepamietaj do kladnie ale chyba ujzalem go jak sie urodzilem ... takkk ... to byl pierwszy widok mojego czlonka :P a co do tej laski powyzej to strasznie mnie rozbawil jeden text \".... Jestem z facetem rok czasu ale mu sie nie oddam bo niechce wyjsc na Latwa ...\" Buehehehehe co ty cnote trzymasz do wesela ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsae
mam 26 lat i uważam ,ze kobiety ,ktore tracą dziewictwo przed 20 to kurewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdolnij sie w leb ... czlowiek jest tak skonstruowany ze moze spokojnie w wieku 14 lat fizycznie uprawiac sex. w wieku 17 / 18 lat jest psychicznie dojrzaly do wspolzycia ... a ty pierdzielisz ze przed 20 to przejebane .... bozeeeeee widzisz to i niegrzmisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość los debilos
zgadzam sie .CZlowiek to nie zwierze i przed 20 to tylko kurestwo robi.Seks tak ,ale po 20 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia m.
ojej ja nie mowie, ze chce czekac z tym do slubu, tylko nie chce, zeby mj chlopak pomyslal sobie o mnie jak o latwej :-) nja chce to juz zrobic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dsae
Ojej, naprawdę???? To dobrze, że mam już 20 lat. W zasadzie to 21 nawet. Czy moge już zanurzyć soczystą parówę w mojej cipce???? Czy będę sie później smażyć w piekle??:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miareczka
Widok raczej zabawny:) Ale w dotyku bardzo miły, ciepły i aksamitny i pulsujący:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bwehehehehhehe
na niezywo to juz chyba w ogole trudno cos zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak pierwszy raz zobaczyłam penisa,to wydał mi się taki słodki,że od razu wziełam go do ust i zaczełam ssać jak lądrynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia m.
Ehhh...szkoda, ze nikt nie wzial tego tematu na serio... trudno mozna zobaczyc na niezywo, jak nie wiesz jak to pomysl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkAngel
hmm,a ja miałam 13 lat gdy pierwszy raz zobaczyłam członka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkAngel
i wydał mi się taki duzy ze sie go wystraszylam,a potem sie okazalo ze był raczej mały w porownaniu z innymi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×