Odpowiedz na ten temat

Płacenie w naturze

• kobietka 2828 2016.09.11 [13:25]
    Hej dziewczyny zdarzyło się wam zapłacić komuś w naturze?? Macie jakieś z tym doświadczenie. Ja miałam taką przygodę że malował u mnie pokój malarz i jak doszło do rozliczenia to ja powiedziałam że może jakiś upuścik a on do mnie że bardzo chętnie mogę mu upuścić zszokowało mnie to i trochę nakręciło ale myśle a co tam zaczęłam masować go po kroku potem wyjęłam jego fujarkę ze spodni i strzepałam mu konia. po gościu było widać ze bardzo się mu to spodobało bo jusz nie chciał żadnej gotówki ode mnie. Nie ukrywam że mi też się to podobało-)
  • gość 2016.09.11 [13:47]
    Ja kiedyś zapłaciłam swojemu szwagrowi za podwiezienie mnie samochodem on dał mi wybór że albo się z nim bzyknę albo zrobię mu dobrą kolację a ja na to a za kogo ty mnie masz za jakąś kucharkę?? fajnie było i ta jego mina-)
  • gość 2016.09.11 [14:47]
    Temat o k***wskiej naturze kobiet usmiech.gif
  • gość 2016.09.11 [14:50]
    no ja placę mojemu ,za różne rzeczy,w końcu mi poświęca swój czas,innym to nie płacę tak bo mi się nikt nie podoba
  • gość 2016.09.11 [15:12]
    Ja chciałem kiedyś tak zapłacic sąsaidce to przyszedł sąsiad i mnie d**a bolała przez tydziń bo okazało się ze ma grubego
  • gość 2016.09.11 [15:38]
    Często studentki za wynajem płacą w naturze i to dużo starszym facetom.
  • gość 2016.09.11 [15:50]
    Raz jechałam do Niemiec busem zupełnie bez kasy. Za to przespałam się z dwoma kierowcami. Miałam wtedy 21 lat a oni koło 40.
  • gość 2016.09.11 [16:03]
    Ja raz nie miałam jak zapłacić w tym miesiącu za mieszkanie. I spytałam się gościa czy może by jakoś mi pozwolił zapłacić później bo jestem chwilowo bez pieniędzy. A on powiedział że możemy się jakoś dogadać w końcu jestem taką ładną dziewczyną.I słowo do słowa aż poszliśmy do sypialni i w końcu nie musiałam płacić w tym miesiącu. Ale potem dziwnie się czułam przy jego żonie jakoś podłe jak ostatnia szmata to taka miła kobieta a ja jej zrobiłam takie świństwo.Tak że po kilku miesiącach znalazłam inme mieszkanie .
  • gość 2016.09.11 [16:14]
    Po prostu patologia, aż strach pomyśleć że takie ZERA będą wychowywać przyszłe pokolenia, no ale każda cywilizacja musi upaść.
  • gość 2016.09.11 [20:00]
    Nie wierzę, że są takie kobiety bez honoru.
  • gość 2016.09.11 [20:17]
    niezle..macie odwage smiech.gif
  • gość 2016.09.11 [20:24]
    To jest dobry temat na otrzeźwienie dla wszystkich białorycerzy co skaczą przy "księżniczkach". Z kwiatami, szacunkiem, żeby nie urazić....hehe a ta na boku ma gościa co się nie pierdzielił w podchody.
  • gość 2016.09.11 [20:26]
    Nasi dziadowie i pradziadowie mieli rację, babę trzeba w dzień łańcuchem do pługa uwiązać, a wieczorem spuszczać wpier... bo inaczej puszcza się jak suka.
  • gość 2016.09.11 [20:46]
    Ciekawe jacy wy jesteście i co wam chodzi po tych łepetynach.Z tego co się orientuje to 90 procent erotomani lub stare prawiczki.
    "ps. a okazja czyni złodzieja"
    "masz łeb i ci....kę to kombinuj "
  • gość 2016.09.11 [21:06]
    Słuchajcie wiele jest studentek, które świadczą usługi seksualne właścicielowi za mieszkanie. Przeważnie jedna noc w tygodniu jest dla właściciela i w tym z dwa stosunki z zabawą seksualną bez skrępowania.
  • gość 2016.09.11 [21:10]
    20:26 no wychodzi na to, że tak bo kobiety są chyba upośledzone, że do normalnej pracy się nie nadają
  • gość 2016.09.11 [21:34]
    Ciapete wiedzą co robią, im więcej dać babie swobody tym gorzej dla nich samych. A najzabawniejsze jest to, że one do nas facetów mają pretensje, bo to by jesteśmy ci źli jezyk.gif
  • gość 2016.09.11 [21:43]
    Chwała Bogu że ja nie mam zamiaru mieć dzieci, bo jak pomyślę że taka jak te tutaj miałaby wychowywać moje dziecko, to aż mnie na dreszcze bierze.
  • Alajjjjja 2016.09.11 [21:49]
    Gdy byłam młoda często tak robiłam. W sumie mi się to bardzo podobało. Najczęściej na wakacjach.
    Teraz już jestem starsza i czasem mam tak że się bzykam z obcymi - dla zabawy.
  • gość 2016.09.11 [22:00]
    Ja tak płaciłam za czynsz =) Bzykałam się raz w tygodniu - czasami więcej, zależy. Właściciel mieszkania był starszy tylko 7 lat ode mnie i był bardzo zboczony oczko.gif
  • gość 2016.09.11 [22:07]
    Ja nie widzę w tym nic złego jeśli tylko lubię to robić to czemu nie. Przyjemne z pożytecznym .
  • gość 2016.09.11 [22:09]
    Ja tak płacę za mieszkanie też
  • gość 2016.09.12 [01:08]
    Wynajmujecie całe mieszkanie czy tylko pokój? Ile zł w miesiącu udaje się wam tak mniej więcej zaoszczędzić?
  • gość 2016.09.12 [12:47]
    Niestety jestem facetem a zapotrzebowanie nas jest w zasadzie żadne. Gdybym był dziewczyną za wszystko płacił bym w naturze bo uwielbiam seks. Raz miałem do czynienia z dziewczyną, która płaciła mi w naturze za korepetycje. Była piękna i słodziutka a teraz jest moją cudowną żoną.
  • gość 2016.09.12 [13:39]
    "Raz miałem do czynienia z dziewczyną, która płaciła mi w naturze za korepetycje. Była piękna i słodziutka a teraz jest moją cudowną żoną"
    Piękny przykład obalania mitów.
    Mit "poucza":
    skoro jest seksualnie otwarta wobec mnie, to znaczy, że wobec wszystkich, czyli że jest k..wą.
    Siedzi ten mit w sporej części męskich łbów i chyba we wszystkich dziewczęcych główkach i ma wtedy postać "co on sobie o mnie pomyśli?"
    Ta zmora uderzała także we mnie.
    Gdy nakłaniałem Moją Miłą do bezwstydu, napotykałem na niewidoczną rafę, na opór niewytłumaczalny.
    Po dłuuuigim czasie wyznała, że obawiała się "co ty sobie o mnie pomyślisz?"
    Przez urojoną obawę traciliśmy wiele i Ona i ja.
  • de_ko 2016.09.12 [13:46]
    Jak kobieta się nie ceni i nie ma do siebie samej za grosz szacunku, to tak płaci. Dla mnie to żal.pl.
  • gość 2016.09.12 [14:19]
    Jakie córki takie matki, ale na szczęście patologia to mniejszość społeczeństwa, szkoda tylko ze takich się przymusowo nie sterylizuje.
  • gość 2016.09.12 [14:45]
    Ostatni weekend miesiąca mam zawsze dla właściciela mieszkania.Przychodzi w sobotę pod wieczór , idziemy gdzieś potańczyć lub kolacja w domu .Potem seks.Do rana przeciętnie 3 razy .W niedzielę przed obiadem muszę chodzić po mieszkaniu nago , bo lubi mnie dotykać a sobie zwalić.Czasami ja mu to robię kilka razy . Potem obiad i seks po obiedzie .Znika na miesiąc , do następnej zapłaty.Na kasie mu nie zależy , bo jest bogaty.Tak już od prawie 2 lat wynajmuje 2 pokojowe mieszkanie.Cena umiarkowana.
    On ma 40 lat , po rozwodzie.Niczego sobie , biorąc wiek pod uwagę, trochę podstrzelony.Lubi "młode c*pki i jędrne cycuszki".
    Ja mam 21 i jeszcze 3 lata studiowania przede mną.
    Chłopak oczywiście nic nie wie.Wynagradzam mu to . Ma mnie kiedy tylko chce.
  • gość 2016.09.12 [14:46]
    Ja się wybudowałam za dawanie d...y i nie żałuje
  • gość 2016.09.12 [16:08]
    do gość dziś [13:39]
    Moja też tak miała "co ty sobie o mnie pomyślisz?"
    Jednak moja postawa i jak się potem okazało jej wrodzona naprawdę intensywna seksualność sprawiła ,że dzisiaj jest tak bezwstydna jak się tylko da.
  • gość 2016.09.12 [17:16]
    Tylko mężowi czasem tak za coś ''płacę''. Ale nie moglabym z nikim innym w dodatku za ''coś''. Zdziwiła mnie ilość potwierdzających wypowiedzi.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych