Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duża brodawka

Plastyka zbyt dużych otoczek brodawkowych.

Polecane posty

Gość duża brodawka

Dałabym temat na zdrowie i uroda, ale tam zagląda mało osób, a że temat dotyczy piersi, daję to tu. Otóż moim kompleksem i największym problemem są zbyt duże otoczki brodawkowe na piersiach rozmiaru 75 B. Mam jędrne piersi, ale te brodawki doprowadzają mnie do rozpaczy. Czy któraś z Pań ma ten sam problem i poradziła sobie z nim plastycznie? Jeśli tak to gdzie został wykonany zabieg i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matteo..87
osz ty wariatko duze brodawki sa zajebiste:) moja dziewczyna tez ma spore i jestem z tego powodu bardzo szczesliwy i tez ma 75B. glowa do gory:) napisz ile maja cm srednicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża brodawka
14 cm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan po dwóch 50kach
Małe brodawki źle, duże brodawki źle, małe cycki źle, duże cycki źle... Kochane kobiety czy możecie się wreszcie zdecydować :D ? Szczerze wątpię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no horror
z tymi cyckami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam bardzo duze
w dodatku nie mam sutkow :D To juz chyba w ogole tragedia do potegi :D Jak ja bym tylko takie problemy miala to bym szczesliwym czlowiekiem byla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastka16
jezu mam taki sam problem. mam ładne, zgrabne piersi, ale brodawki są okropne !!! mają ok. 6 cm średnicy !!! to straszne !!! ej a faceci jakie wolą ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davetch
WRZUC FOTKE TO OCENIMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam bardzo duze
macie sie czym przejmowac... Bez sensu... Co za roznica co wola faceci? CHyba wazne co woli ten jeden jedyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża brodawka
Tam wyżej to jakiś podszyw. Mam średnicę razem z sutkiem jakies 3 cm. Jak się skurczą z zimna to mam śliczne piersi, ale jak już sie "rozgrzeją" to jest tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aster88
Mam ten sam problem. W sumie nie znoszę forum ale chciałam się czegoś na ten temat dowiedzieć. Dopiero teraz znalazłam osobę o identycznym przypadku. Gdy sutki zmarzną zmniejszają się i są naprawde ok. Wszystko razem ładnie, pięknie. Ale po chwili gdy ochłoną znów są do dupy:/ co jest... pozdro *-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porabane jestescie
ja mam co prawda chyba klasycznych rozmiarow, ale bylaby to ostatnia sprawa jaką bym sie przejęla. Przeciez nie chodzisz goła, a dla faceta, mysle,ze takie brodawki sa sexi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aster88
Zauważyliście dziwną prawidłowość. Każdy kto nie ma z czymś problemu pisze że by się tym nie przejął. Nie mam nic do osób które piszą w odpowiedzi na posty. Ale ludzie zastanówcie się chwile zanim coś napiszecie. Ani to nam pomaga ani nie jest pocieszające. Nie chodzę goła- fakt, ale czy nie uważasz ( do osoby :porąbane jestescie) że życie nie kończy się na chodzeniu w bluzkach, swetrach i golfach? są jeszcze bluzki bez ramiączek - pod które nie powinno sie nosić stanika. Chodzi o normalne ubieranie się. Bez ograniczeń. I tylko o to nam chodzi. Nie jest to kwestia kaprysu. Uwierz jesli kobiecie, nie chodzi o to ze sie nie podobają jej sutki - ale po prostu źle się z nimi czuje - to jest to zwykłą dużą przeszkodą w życiu. Są wieksze problemy na świecie, ale to jest forum akurat na temat tego problemu. Zresztą tak jak myślałam - fora są beznadziejne...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie na to, że ja przez wiele lat życia (zwłaszcza seksualnego) nie miałam problemów z piersiami, brodawkami itd., podobały się mężczyznom, z którymi byłam, wręcz moje piersi były moim atutem :) A tu wczoraj od mojego obecnego partnera usłyszałam, że mam piersi jak Murzynka, bo są duże no i mam mam takie wielkie brodawki. I zdziwiony mnie pyta, skąd się takie wielkie brodawki wzięły, czy to aby nie choroba jakaś. Poczułam się jakbym trędowata była. No i jak ja mam się z nim teraz kochać? Dodam, że brodawki nie są bardzo wielkie, mam miseczkę C, więc według mnie są proporcjonalne do rozmiaru biustu, no ale skoro on porównał moje ze swoimi, to jasne, że większe są. Jest mi cholernie przykro, bo w ten sposób on psuje całą intymność i zupełnie tego nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same kretynki? No to jak widać nie zdążyłaś/łeś przeczytać tego, co napisałam chwilę wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam ból
owszem mozna zrobic plastyke zbyt duzych otoczek brodawkowych koszt obu piersi to około 5 000 zł.Polecam kazdemy z kompleksami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam
duze otoczki,sutki niezbyt duze.i co mam sie z tego powodu pochlastac?glupoty piszecie i tyle!!!moj maz kocha moje cyce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastyka piersi
ja uwazam ze zbyt duze otoczki w okół sutka wygladaja mało ponetnie i nie wierze ze komukolwiek sie one moga podobac(chyba ze ktos ci tak powie z grzecznosci ,zeby cie nie zranić)Duze otoczki kojarz mi sie z piersiami murzynek z plemienia xxx,które nawet nie wiedza co to stanik.Na filmach widzialam jak takie kobiety z cyckami do pasa -miały własnie takie wielkie otoczki.Zaden mezczyzna nie chciałby miec kobiety z murzyńskimi cycami-bo to jest wybryk natury.Dodam jeszcze ze i ja sama mialam taki problem.Na szczescie udało mi sie z tym uporac.A pomół mi w tym mój własny mąż.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek 33lat
wielkie brodawki i sutki nawet przy mniejszych piersiach są bardzo kobiece i sexi.Uwielbiam takie!! Pozdrawiam z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość objection
zdecydowanie zaden mezczyzna nie chcialby byc z Hale Berry Beyonce, czy Naomi Campbell :))) Zdecydowanie zadna kobieta nie przespalaby sie z Jay Z. A ja marze o takim Adamie z dawno temu pokazywanego serialu "Pokolenia" ehhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu forum chirurgia
plastyczna. Tam przenieś temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczypiaaaaaaaaaa=
a mnie szczypia suteczki...co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ale za to
Ja też mam ten problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja lubie ssac cyce mojej m
lusiej niunci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapodaj nam
Foto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantastyczne te uogólnienia
każda, żaden, nigdy, zawsze. A tak konkretnie? Poza tym ważne co się facetom podoba (a konkretnie temu jednemu Twojemu), a nie wszystkim, a zwłaszcza co się podoba kobietom. No chyba że na kobiety lecisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scypion
Uwielbiam duże otoczki. Autorka tematu podała że ich średnica to 14 cm i uważam, że ma idealny wręcz wymiar. Zawsze poznając kobietę zastanawiam się na jakie sutki trafię. Niestety rzadko która ma duże otoczki, więc zazwyczaj rozczarowanie :( Do tej pory poznałem parę kobiet z otoczkami o średnicy 10-11 cm i byłem zachwycony. 14 cm lub więcej to moje marzenie. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizzi
Ja mam duże otoczki i praktycznie wcale nie mam sutków . Tylko gdy się skurczą czasem są ok, ale i tak sutki są małe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×