Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fru_zel_da

Pływacie nago?

Polecane posty

Gość Fru_zel_da

Pływacie nago?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam gdzie plywac nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćno7
synchronicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bo by mi rekin wacka opierdolił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najbardziej:)) tam gdzie nie ma ludzi!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w swoim basenie :P jesden mały szczegół ubioru, a bez niego jest o wiele fajniej w wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam pływać nago i się opalać.Jest dużo przyjemniej niż w gaciach.Tak samo jak sauna jest zdrowsza i lepiej się można zrelaksować w takich w których można być nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimą w przerębli na stawie.Rozkosz.Cycki po tym jak z marmuru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wiadomo że jeśli kobieta chodząca do sauny po wyjściu schładza swoje ciało w zimnym basenie to jej piersi i skóra staje się bardziej jędrna i gładka.Takie zmiany temperatury bardzo korzystnie wpływają na biust. Gdy się to robi systematycznie przez kilka miesięcy to efekty tych zimnych kąpieli są bardzo widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zawsze wybieram tak się na urlop aby móc chociaż 2 dni spędzić na plaży naturystów i sobie popływać i zrelaksować nago.Jest dużo przyjemniej i spokojniej niż na plaży tekstylnej.Po takim nagim dniu na plaży czuje się człowiek dziwnie w ubraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sobote w radomiu bedzie kolejna noc saunowa i dostep do basenu rekreacyjnego stroje nie sa obowiazkowe w saunie nago a w basenie i dzakuzi dowolnie zdecydowana wiekszosc bago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To standard w saunach że ludzie są nago.Jakiś zbok z ciebie że się tym podniecasz.Nagość w saunach jest naturalna i nie powinna nikogo dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tamtym roku jeden zbok dostał w cymbał za swoje zachowanie.Nawet się tego nie spodziewał ze większość osób dobrze się zna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończy się wam pływanie nago. już fronda chciała basen zamykac przez imprezę dla naturystów. jeszcze chwila i różaniec będą mówić na każdej plaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz w tygodniu pływam po saunie nago w basenie więc nie wszędzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię sauny w których po wyjściu można się schodzić nago w zimnym baseniku.Po kilku miesiącach takich kąpieli piersi stają się bardziej jedrne a skóra gladka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jakby uniosły się w górę i stały się dużo jedrniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy to wie że taka zimna kąpiel po saunie ujedrnia piersi.Widzę to nawet po koleżankach chodzących z nami od kilku lat do sauny że ich piersi wyglądają świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to bardzo przyjemne tak samo rewelacyjne uczucie ją opalanie na plaży nudystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo przyjemne,cyba nawed bardziej niż opalanie na plaży nudystów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wyjściu z sauny w niektórych obiektach można sobie nago poplywać w basenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś miałam okazję popróbować takiej atrakcji - na pływanie w jeziorze. Byliśmy w gości u znajomych na łódce. Kilka dni z bazą na noc w mało uczęszczanej przystani. Zapytali czy nie będzie nam przeszkadzać ich mały zwyczaj - wstają wcześnie rano i zaraz robią poranną rundę pływania - ale na golasa. Pokład, krótka gimnastyka w spaniowych t-shirtach po czym zdejmują wskok do wody i rundka kawałek w jezioro. Jedna kabina, rano nie dało się spać, też wstaliśmy, wspólna gimnastyka ok, przygotowaliśmy się - stroje kąpielowe. Nastrój poranka był taki orzeźwiający że po wskoczeniu do wody poczułam chęć zdjęcia stanika. Mój zareagował na to zdjęciem spodenek i mi nic nie pozostało jak pozbyć się majteczek. W efekcie super uczucie - niesamowitej nieskrępowanej wolności. W wodzie oswoiliśmy się z nagością - ukrywała, ale coś tam było u innych widać ze świadomością że oni również widzą. Wyjście na pokład było już swobodne, choć bardzo emocjonujące. Oczywiście szybko myk do kabiny na wytarcie i ubieranie, w efekcie nagle znaleźliśmy się nago i bardzo blisko siebie. Majtki szybko, ale założenie staników zgodnie obydwie opóźnialiśmy. Fajnie było widzieć jakie wrażenie naszych panów wywołują nagie kołyszące się biusty z nieprzyzwoicie sterczącymi sutkami. No i tak przez kilka dni pobytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błoga przyjemność polecam spróbować. Plaża dla naturystów to Fajny relaks i odpoczynek,aż się nie chce zakładać potem ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz na golasa pływałam zaraz po swoim pierwszym seksie z nowym chłopakiem - żeglarzem. Po grzecznie zacisnęłam nóżki i błogo zasnęłam wypełniona sokami. Raniutko pierwsze ruchy i natychmiast śliskie uda. Żeby nie zakleić łózka wyskoczyłam a on też i namawia na hop do wody - pusto bo super wcześnie rano. Wskoczyliśmy, popływaliśmy, powrót i nagle okazuje się że dwiue łodzie obok, siedzi ukryta pod daszkiem para wędkarzy. My lekka konsternacja - jak wyjść, oni wesoły zachęcający gest z udawaniem zakrycia oczu. Ale nie tylko mnie nie zraziło ale bardzo polubiłam tę swobodę - i ryzyko. Często tak zaczynaliśmy dzień. Oczywiście jak późniejsze wstanie albo jacyś ludzie w pobliżu to w stroju. Jak tylko się dało to na golasa, z reguły zaraz potem szybki numerek, wygłupy, np. ja że głodna i robię sobie kanapkę a on mnie od tyłu. Ja nóż w ręku i się odgrażam że mu utnę, ale ochoczo wypinam tyłeczek. Zazwyczaj bez orgazmu - z obu stron, ale miły początek dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtrudniej jest za pierwszym razem ,potem pływanie nagie i plaza naturystów staje się wielką przyjemnością i się człowiek dziwi czemu tak późno zaczyna swoją przygodę z naturyzmem.Polecam spróbowac tej przyjemności,dziwnie się człowiek czuje potem w ubraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam,uczucie wolności, przyjemnosc nie do opisania.Spacer po plaży naturystów o zachodzie słońca również polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacja,warto spróbować i jeszcze te spacery brzegiem morza o zachodzie słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam,to jest megaprzyjemne.Już się nie mogę doczekać urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×