Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laskacowolibeznapletka22

Po co mężczyźnie napletek?

Polecane posty

Gość laskacowolibeznapletka22

1. Wygląda nieestetycznie. 2. Może powodować stulejkę. 3. Zbierają się pod nim drobnoustroje i mogą one doprowadzić do poważnych chorób. 4. Utrudnia seks oralny. 5. Przez niego główka jest zbyt wrażliwa. 6. Penis jest mniej seksowny. 7. Śmierdzi. 8. Trudniej utrzymać higienę. 9. Mężczyzna z jego udziałem onanizuje się z "brzydki" sposób. 10. Jest po prostu niepotrzebny mężczyźnie. Podzielacie moją opinię na ten temat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co kobiecie wlosy? Po co paznokcie u nog? Podzielasz moj poglad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc włosy i paznokcie u nóg: 1. Nie wyglądają nieestetycznie. 2. Nie mogą powodować stulejki. 3. Nie zbierają się pod nimi drobnoustroje i nie mogą one doprowadzić do poważnych chorób. 4. Nie utrudniają seksu oralnego. 5. Przez nie łechtaczka nie jest zbyt wrażliwa. 6. Łechtaczka przez nie jest przez nie mniej seksowna. 7. Nie śmierdzą. 8. Wcale nie trudniej przez nie utrzymać higieny. 9. Kobieta z ich udziałem nie masturbuje się z "brzydki" sposób. 10. Są potrzebne kobiecie. Pozdrawiam pana ze skórką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskacowolibeznapletka22
to ja pisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie tak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚWIADEK JECHOWY 24 LATA
"Po co mężczyźnie napletek"- Żeby stulejarz z małym wackiem miał zagadke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tobie po co wargi sromowe? Też dla niektórych są obrzydliwe i też niektóre cipki śmierdzą, a napletka nie macie ;) Natura wiedziała co robi uzbrajając penisa w napletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×