Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

po seksie z dużym penisem

Polecane posty

Gość gość

Moja żona niedawno uprawiała seks z facetem, który miał około 21 cm penisa, dodam że jeteśmy swingersami i byłem przy tym obecny, zastanawiam się czy po takim rżnięciu nie będzie miała niedosytu aby znów czuć tę wielkośc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz nie podupcysz z twoim malym fiutem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy studiowalamw USA poznalam faceta bardzo przystojnego i inteligentnego, gdy pierwszy raz zgdzilam sie na sex z nim i ujrzalam jakiego duzego ma tego k****a to sie bardzo wystraszylam ze moze mi cos zrobic jak wejdzie calym we mnie, ale zdecydowalam sie i olejkiem imtymnym mu nasmarowalam i moja dziurke tez nawilzylam I sie rozpoczelo mnie dymanie. Na poczatku troche mnie bolalo , ale gdy sie mocno podniecilam to sie tez rozluznilam i tyle rozkoszy co wtedy przezylam to sama nie moglam uwiezryc , nastepnym razem to juz tylko sie mu podkladalam jak umialam zebym calego w sobie miala Do konca mojego pobytu tylko jemu bzykac sie dawalam A przy kazdym zblizeniu bylam wyrypana na maksa az czasami nie moglam z lozka wysc ALE nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak znowu j****e mitomamy :( onanisci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam też że śliniłem się na widok tego k****a, chciałem zlizać z niego soki mojej żony szmaty :) lubi kiedy ja tak nazywam :) złapałem kolege za penisa i przyciagnalem do siebie i zaczalem ssac niczym odkurzac tak jak lubi... achh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że jak się podkładałaś mu to ortografii nie uczyłaś siè och yes uwas w ameryka dorodne penisa majo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×